Aktuálne informácie:
MÁME PRE VÁS OTVORENÉ

Návšteva Kliniky YES VISAGE a jej BEAUTY ZÓNY vrátane kaderníctva neodporuje aktuálnym opatreniam COVID-19

Striktne využívame bezpečnostné pomôcky pre maximálnu bezpečnosť klientov.

Liposukcia 3. generácie

Kavitácia - liposukcia 3. generácie

  • Najúčinnejší prístroj na kavitáciu na Klinikách YES VISAGE
  • Zázrak na počkanie
  • Garantovaný úbytok 2-15 cm za 40 minút procedúry (v závislosti na mieste ošetrenia)
  • Garancia výsledku

Pri súčasnom zaneprázdnenom životnom štýle, nevhodné diéty a neaktivita dramaticky zvyšujú počet obéznych ľudí. Striktná diéta, silná vôľa a tvrdá drina v telocvični môže určite pomôcť redukovať váhu, ale trvalé hrče na stehnách, bruchu, bokoch a zadku obvykle zostávajú, nech robíte, čo robíte. Roky bolo jediným riešením bolestivé chirurgické odstránenie tukových buniek – klasická liposukcia – ktorá mnohokrát spôsobuje ako vedľajší efekt nerovnosti a jazvy na pokožke.

Existuje však nádej pre ženy a mužov, ktorí nechcú podstúpiť invazívne procedúry a vziať na seba riziká s ňou spojené – revolučná neinvazívna bezbolestná liposukcia 3. generácie alebo kavitácia, ktorá využíva najmodernejšiu ultrazvukovú kavitačnú technológiu, umožňuje koncentrovanú energiu nasmerovať do veľmi špecifickej zóny pacienta a je tak schopná rozbiť podkožné tukové bunky, pričom zanecháva kožu, vaskulárne, nervové a svalové tkanivo nezmenené.

Kavitácia na Klinike YES VISAGE ponúka neinvazívnu liposukciu, to znamená bez akéhokoľvek operatívneho zásahu do tela, bezbolestnú, bezpečnú a rýchlu alternatívu k liposukčným procedúram. Brucho, stehná, zadok, boky, chrbát, lýtka, kolená či predlaktie môžu byť konturované bez anestézie, bez jaziev a bez obdobia nutného na zotavenie. Klienti po zákroku kavitácie môžu okamžite pokračovať vo svojom každodennom živote. Nie je tu žiadna liečba, bolesť, vedľajšie účinky alebo nepohodlie a pokožka zostáva úplne nedotknutá, naopak vaša pokožka bude spevnená a krásne tonizovaná!

zobraziť viac

5 argumentov pre neinvazívnu liposukciu (kavitácia - liposukcia 3. generácie)

Bezbolestná

Liposukcia 3. generácie je bezbolestná liposukcia, umožňujúca rýchle a efektívne modelovanie problematických partií. Kavitácia je neinvazívna liposukcia – teda nevyžaduje žiaden násilný zásah v podobe operácie, rezania či jaziev.

Skutočná

Liposukcia 3. Generácie – kavitácia je najmodernejšia ultrazvuková kavitácia, vďaka ktorej bude výsledný efekt na vašej siluete merateľný a viditeľný už po jednom ošetrení.

Bezpečná

Liposukcia 3. generácie - kavitácia je bezpečná a bezbolestná liposukcia. Dochádza k presnému zacieleniu na problematickú oblasť a k redukcii lokalizovanej tukovej oblasti bez vedľajších efektov. Telo samo postupne tuk odbúrava a tak je táto metóda zároveň šetrná k vášmu organizmu.

Časovo nenáročná

Liposukcia 3. generácie alebo kavitácia trvá 40 minút a nie je potrebná žiadna doba na zotavenie.

Bez obmedzenia

Ultrazvukovú kavitáciu môžu využiť ako ženy, tak aj muži a to na väčšinu problémových partií – nech už ide o bruško, stehná, zadoček, boky, chrbát, paže, lýtka alebo kolená. Uvoľnený tuk potom prejde premenou, je v tele odbúraný a prirodzene odplavený lymfatickými a močovými cestami z organizmu von. Jedná sa teda o úplne bezpečný a telu prirodzený proces. Liposukcia 3. generácie, alebo kavitácia je účinná a viditeľnú redukciu obvodu spoznáte už po prvom ošetrení! Odstránenie tukových buniek je trvalé, nie len dočasné zmenšenie, to v praxi znamená, že už nemôže dôjsť k opätovnému nadobudnutiu na objeme a nedochádza teda k takzvanému jo-jo efektu. Ďalšie ošetrenie výsledný efekt a redukciu ešte prehĺbi a zvýrazní.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Kavitácia - liposukcia 3. generácie

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií