Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Autoaugmentácia prsníkov

  • Zväčšenie alebo vylepšenie tvaru prsníkov pomocou vlastného tuku
  • Zlepšuje harmóniu tela a aj vlastné sebavedomie
  • Dvojitý efekt formovania postavy – uberá v problémových partiách a pridáva v dekolte
  • Bez alergických reakcii a intolerancii na cudzí materiál
  • Chirurgické zákroky na Klinike YES VISAGE sú vždy vykonávané a garantované uznávanými odborníkmi s dlhoročnou praxou u nás aj v zahraničí a s najvyšším hodnotením v nezávislých recenziách. Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme s výberom toho pravého špecialistu na daný zákrok práve pre vás.

Typy:

  • Augumentácia prsníkov tukovým autotransplantátom
  • Augumentácia prsníkov tukovým autotransplantátom obohateným o regeneračné bunky

Princípom augumentácie prsníkov tukovým autotransplantátom, alebo autoaugumentácie prsníkov je doplnenie objemu poprsia vlastným tukom, ktorý bol odobratý z inej časti tela, najčastejšie z problematických partii.

Výhodou zákroku je nulové riziko antigénnej reakcie (reakcia na cudzí materiál), rýchle hojenie a šetrnosť samostatného zákroku, kedy je možné vykonať celý zákrok v miestnom znecitlivení alebo analgosedácií. To znamená minimálnu záťaž pre organizmus, kedy nie je nutný pobyt na klinike, klientka tak odchádza po zákroku domov. K výkonu stačia vpichy kanylou, čím nehrozia jazvy, ani dlhá rekonvalescencia. Najoceňovanejšou výhodou pre klientky je dvojitý efekt formovania postavy. Jednak dochádza k odsatiu tuku z problémových partií a súčasne získavame žiadané tvary v oblasti poprsia.

zobraziť viac

Pre koho je vhodná?

Vplyvom nového tkaniva sa omladí aj koža a zlepší sa jej vzhľad. Vlastný obohatený tuk sa do prsníkov aplikuje v rôznych vrstvách, a umožňuje tak ich presnejšiu modeláciu.Tuk je naviac ideálny materiál na zväčšenie prsníkov, je podstatne ľahší, ako implantát rovnakého objemu. Poprsie upravené lipotransferom sa správa prirodzene.

Autoagmentácia tak môže pre niektoré klientky predstavovať určité výhody a alternatívu ku klasickému zväčšeniu prsníkov pomocou implantátov, viac menej, jej použitie je vo viacerých smeroch limitované. Metóda augmentácie prsníkov tukovým autotrasplantátom je najčastejšie využívaná skôr mladšími ženami a to k menšiemu zväčšeniu prsníkov, k doplneniu hornej časti pŕs a k zvýrazneniu dekoltu. Teda u klientiek, ktoré nežiadajú veľké zväčšenie, pretože prsníky je možné touto metódou zväčšiť maximálne o 1 až 2 veľkosti. Ďalším obmedzením je odber tuku. Aby sme dosiahli požadovaný výsledok zväčšenia prsníkov je nutné odobrať dostatok tukového tkaniva, čo môže byť problém u štíhlych žien. Pre voľbu vhodnej klientky na autoaugmentáciu je veľmi dôležitá dôkladná konzultácia s lekárom o očakávaniach a prianiach klientky.

Na tento aj ostatné zákroky možno využiť možnosť splátkového financovania s 0 % navýšením a to už od 20 € mesačne. Všetko je možné jednoducho vybaviť na počkanie, priamo na recepciách Kliniky YES VISAGE.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií