Modelácia prs (Mammaplastika)

  • Vylepšuje alebo navracia prsníkom pôvodný tvar
  • Spevňuje, vyplňuje a vyzdvihuje poprsie
  • Zlepšuje harmóniu tela aj vlastné sebavedomie
  • Všetky zákroky sú garantované uznávanými odborníkmi u nás aj v zahraničí, plastickým chirurgom primárom MUDr. Martinem Molitorem, Ph.D., MBA a jeho tímom skúsených lekárov
  • Táto jeseň praje väčším zákrokom a následnému hojeniu v kľude domova. Využijte najmodernejšie operačné sály v Bratislave a tých najlepších špecialistov a chirurgov, ktoré klinika ponúka. Práve teraz pre Vás 15 % z ceny chirurgického zákroku. Ale pozor, táto exkluzívna ponuka platí len pre zákroky vykonané do 31. 12. 2020.

Mammaplastika, alebo modelácia prsníkov, je operácia, ktorá zdokonaľuje poklesnuté a ochabnuté poprsie a navracia prsiam pôvodný tvar. Keď je klientka spokojná s celkovou veľkosťou poprsia , ale chce riešiť len úpravu celkového tvaru poprsia , kde je prianím celkové povytiahnutie, spevnenie, vyplnenie a celkové zlepšenie tvaru ovisnutých prsníkov či kvality kože. Pri takejto modelácii zostáva objem prsníkov rovnaký, upravuje sa jedine tvar. Avšak často je možné na prianie klientky súčasne vykonať tiež zmenšenie prsníkov, poprípade zmenšenie veľkých prsných dvorcov.

Dôvody, prečo sa mení tvar prsníkov, môžu byť rôzne, najčastejšie ku zmenám tvaru dochádza hlavne po pôrode a kojení, hormonálnych zmenách, ale tiež pri väčšej redukcii váhy. Môžu však vzniknúť tiež ako vývojové vady alebo po chorobe.

zobraziť viac

Pri augmentačnej mammaplastike alebo liftingu prsníkov sa upravuje a odstraňuje prebytok kože (pokiaľ sa súčasne vykonáva aj zmenšenie prsníkov, redukuje sa aj časť mliečnej žlazy). Variant takéhoto liftingu poprsia je niekoľko a závisia na stupni poklesu a veľkosti poprsia. Na tom istom a na výbere vhodného individuálneho postupu, potom závisí veľkosť a smer jazvičky, ktorá po operácií prsníkov môže zostať. Tieto jazvičky v podobe tenkých čiarok môžu zostať okolo prsného dvorca, alebo viesť od prsného dvorca dole k podprsnej ryhe, alebo môžu byť vedené v podprsnej ryhe. Všetko závisí na rozsahu modelácie.

Samotný operačný zákrok sa vykonáva po predchádzajúcom komplexnom predoperačnom vyšetrení v celkovej anestézii a trvá podľa rozsahu a náročnosti asi 2 hodiny. Následná hospitalizácia trvá 1 až 2 dni.

Dokonalú a ucelenú predstavu o výslednom efekte a konkrétnych možnostiach vo Vašom prípade s Vami radi preberú naši špecialisti na osobnej a nezáväznej konzultácii priamo na Klinike YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo v Bratislave.

Na tento i ostatné zákroky je možnosť využiť splátkové financovanie, ktoré ide vybaviť na počkanie priamo na recepcii Kliniky YES VISAGE.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Certifikáty a ocenenia

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Online konzultácie
Online konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
AJ, NJ, RU, FR
AJ, NJ, RU, FR

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 02/208 777 77

viac informácií