Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Augmentácia prsníkov implantátmi

  • Zväčšenie alebo vylepšenie tvaru prsníkov kvalitnými implantátmi
  • Zlepšuje harmóniu tela aj vlastné sebavedomie
  • Tvar a veľkosť je možné individualizovať podľa prianí klientok na základe odbornej konzultácii s lekárom
  • Revolučné zväčšenie prsníkov implantátmi s jazvou len 2,5 centimetra
  • Chirurgické zákroky na Klinike YES VISAGE sú vždy vykonávané a garantované uznávanými odborníkmi s dlhoročnou praxou u nás aj v zahraničí a s najvyšším hodnotením v nezávislých recenziách. Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme s výberom toho pravého špecialistu na daný zákrok práve pre vás.

Augumentácia prsníkov je zväčšenie alebo vylepšenie tvaru prsníkov vhodným implantátom. Je jedným z najvyhľadávanejších zákrokov u nás aj v zahraničí. Tisícky prevedených operácii, vývoj metód aj materiálov implantátov robí zo zákroku rutinnú záležitosť, ktorá jednak zlepší estetický vzhľad, pre celkovú harmóniu tela, ale i psychiku, taktiež výrazne zvyšuje sebavedomie klientky. Toto zväčšenie prsníkov alebo plastika prsníkov je efektívne riešenie pre ženy, ktoré nie sú spokojné s veľkosťou svojho poprsia, či už kvôli nedostatočne vyvinutým prsiam alebo tam, kde došlo k úbytku tukového tkaniva a tým vzniku previsnutého tvaru pŕs. Práve objem tukového tkaniva a prsných žliaz určuje veľkosť ženského poprsia.

Augumentácia je zväčšenie prsníkov pomocou špeciálnych implantátov, ktoré nedostatok tkaniva nahradia. Implantáty pri augumentácii sa vyberajú z ponuky rôznych tvarov podľa daných anatomických podmienok, individuálnych prianiach a predstavy klientiek. Implantáty pre augumentáciu prsníkov sú rozličného tvaru, môžu byť oválne alebo anatomické, ktoré sledujú prirodzený tvar prsníkov (tvar kvapky). Okrem tvaru ešte rozlišujeme implantáty podľa profilov a veľkosti, čo nám umožňuje získať požadovanú veľkosť a vytvarovať plnšie poprsie alebo inak tvarované.

Zo zväčšením prsníkov je tiež možné súčasne urobiť tiež vytvarovanie prípadne asymetriu prsníkov,alebo previesť súčasne modeláciu výrazne ovisnutých prsníkov. Vzhľadom k tomu, že prsné implantáty sa ukladajú pod mliečnu žľazu alebo pod prsný sval, tak prípadné kojenie nie je narušené, tak isto ako prípadné vyšetrenie tejto žľazy.

Vďaka novej unikátnej metóde vykonávanej na Klinike YES VISAGE dochádza k vloženiu špeciálnych implantátov do prsníkov rezom často len 2,5 centimetra cez špeciálne sterilné vrecúško v tvare lievika. Implantát je tak vložený do prsníka najbezpečnejšou metódou - bez toho, aby sa dostal do kontaktu s kožou alebo inými tkanivami. Tým sa minimalizuje riziko komplikácií spojených s vložením implantátu, najmä riziko zápalu a kapsulárnej kontraktúry. Ako na pohľad, tak na dotyk budú vaše prsia pôsobiť úplne prirodzene, a to v každej situácii. Pre nami používané implantáty je charakteristické, že vďaka veľmi poddajnému a voči poškodeniu stabilnému gélu sa dá použiť menší rez, ako pri iných implantátoch rovnakého objemu. Navyše ponúka niektoré ďalšie unikátne vlastnosti, ako sú ergonomický gél, teda silikónový gél, ktorý sa prispôsobuje polohe tela a správa sa podobne ako prsná žľaza.

zobraziť viac

Priebeh zákroku

Pre zväčšenie poprsia používame len kvalitné vyskúšané a overené implantáty, ktoré obsahujú najčastejšie silikónový gél, poprípade fyziologický roztok. Prsné implantáty sa vkladajú pod mliečnu žľazu na povrch veľkého prsného svalu alebo pod prsný sval. O umiestnení implantátov rozhoduje lekár pri konzultačnom vyšetrení na základe telesných dispozícii pacientky a výsledného efektu, ktorý chce klientka augmentáciou dosiahnuť. Na prianie klientky je možné pomocou implantátu vytvoriť aj skutočne veľmi veľké prsia, ale len na základe dôkladnej konzultácie a zhodnotení telesných proporcií a dispozícii.

Zväčšenie prsníkov sa vykonáva v celkovej anestézii po predošlom komplexnom predoperačnom vyšetrení. Samostatný operačný zákrok trvá približne hodinu a vyžaduje 1-2 dňovú hospitalizáciu. Rovnako ako umiestnenie, aj spôsob zavedenia implantátu je zvolený podľa odporúčaní operujúceho lekára s prihliadnutím na prianie pacienta.

Na tento aj ostatné zákroky možno využiť možnosť splátkového financovania s 0 % navýšením a to už od 20 € mesačne. Všetko je možné jednoducho vybaviť na počkanie, priamo na recepciách Kliniky YES VISAGE.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

objednať nezáväznú konzultáciu

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií