Klinika estetickej medicíny
a plastickej chirurgie
Krása v rukách profesionálov.

Augmentácia prsníkov implantátmi

  • Zväčšenie alebo vylepšenie tvaru prsníkov kvalitnými implantátmi
  • Zlepšuje harmóniu tela aj vlastné sebavedomie
  • Tvar a veľkosť je možné individualizovať podľa prianí klientok na základe odbornej konzultácii s lekárom
  • Všetky zákroky sú garantované uznávanými odborníkmi u nás aj v zahraničí, plastickým chirurgom primárom MUDr. Martin Molitor, Ph. D. a jeho tímom skúsenych lekárov

Augumentácia prsníkov je zväčšenie alebo vylepšenie tvaru prsníkov vhodným implantátom. Je jedným z najvyhľadávanejších zákrokov u nás aj v zahraničí. Tisícky prevedených operácii, vývoj metód aj materiálov implantátov robí zo zákroku rutinnú záležitosť, ktorá jednak zlepší estetický vzhľad, pre celkovú harmóniu tela, ale i psychiku, taktiež výrazne zvyšuje sebavedomie klientky. Toto zväčšenie prsníkov alebo plastika prsníkov je efektívne riešenie pre ženy, ktoré nie sú spokojné s veľkosťou svojho poprsia, či už kvôli nedostatočným vyvinutým prsiam alebo tam, kde došlo k úbytku tukového tkaniva a tým vzniku previsnutého tvaru pŕs. Práve objem tukového tkaniva a prsných žliaz určuje veľkosť ženského poprsia.

Augumentácia je zväčšenie prsníkov pomocou špeciálnych implantátov, ktoré nedostatok tkaniva nahradia. Implantáty po augumentácii sa vyberajú ponuky rôznych tvarov podľa daných anatomických podmienok, individuálnych prianiach a predstavy klientok. Implantáty pre augumentáciu prsníkov sú rozličného tvaru, môžu byť oválne alebo anatomické, ktoré sledujú prirodzený tvar prsníkov (tvar kvapky). Okrem tvaru ešte rozlišujeme implantáty podľa profilov a veľkosti, čo nám umožňuje získať požadovanú veľkosť a vytvarovať plnšie poprsie alebo inak tvarované.

Zo zväčšením prsníkov je tiež možné súčasne urobiť tiež vytvarovanie prípadne asymetriu prsníkov,alebo previesť súčasne modeláciu výrazne ovisnutých prsníkov. Vzhľadom k tomu, že prsné implantáty sa ukladajú pod mliečnu žľazu alebo pod prsný sval, tak prípadné kojenie nie je narušené, tak isto ako prípadné vyšetrenie tejto žľazy.

zobraziť viac

Priebeh zákroku

Pre zväčšenie poprsia používame len kvalitné vyskúšané a overené implantáty, ktoré obsahujú najčastejšie silikónový gél, poprípade fyziologický roztok. Správny výber implantátov je daný skúsenosťou a stovkami úspešne vykonaných zákrokov primárom MUDr. Martinem Molitorem, PhD. Prsné implantáty sa vkladajú pod mliečnu žľazu na povrch veľkého prsného svalu ,alebo pod prsný sval. O umiestnení implantátov rozhoduje lekár pri konzultačnom vyšetrení na základe telesných dispozícii pacientky a výsledného efektu, ktorý chce klientka augmentáciou dosiahnuť. Na prianie klientky je možné pomocou implantátu vytvoriť aj skutočne veľmi veľké prsia, ale len na základe dôkladnej konzultácie a zhodnotení telesných proporcií a dispozícii.

Zväčšenie prsníkov sa vykonáva v celkovej anestézii po predošlom komplexnom predoperačnom vyšetrení. Samostatný operačný zákrok trvá približne hodinu a vyžaduje 1-2 dnovú hospitalizáciu. Rovnako ako umiestnenie, aj spôsob zavedenia implantátu je zvolený podľa odporučenia operujúceho lekára s prihliadnutím k prianiu pacienta.

Na tento aj ostatné zákroky možno využiť možnosť splátkového financovania s 0 % navýšením a to už od 20 € mesačne. Všetko je možné jednoducho vybaviť na počkanie, priamo na recepciách Kliniky YES VISAGE.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

objednať nezáväznú konzultáciu

Priebeh zákroku

Certifikáty a ocenenia

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás nájdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIA

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 02/208 777 77

viac informácií