Klinika estetickej medicíny
a plastickej chirurgie
Krása v rukách profesionálov.

Augmentácia prsníkov implantátmi

  • Zväčšenie alebo vylepšenie tvaru prsníkov kvalitnými implantátmi
  • Zlepšuje harmóniu tela aj vlastné sebavedomie
  • Tvar a veľkosť je možné individualizovať podľa prianí klientok na základe odbornej konzultácii s lekárom
  • Revolučné zväčšenie prsníkov implantátmi s jazvou len 2,5 centimetra
  • Všetky zákroky sú garantované uznávanými odborníkmi u nás aj v zahraničí, plastickým chirurgom primárom MUDr. Martin Molitor, Ph. D. a jeho tímom skúsenych lekárov

Augumentácia prsníkov je zväčšenie alebo vylepšenie tvaru prsníkov vhodným implantátom. Je jedným z najvyhľadávanejších zákrokov u nás aj v zahraničí. Tisícky prevedených operácii, vývoj metód aj materiálov implantátov robí zo zákroku rutinnú záležitosť, ktorá jednak zlepší estetický vzhľad, pre celkovú harmóniu tela, ale i psychiku, taktiež výrazne zvyšuje sebavedomie klientky. Toto zväčšenie prsníkov alebo plastika prsníkov je efektívne riešenie pre ženy, ktoré nie sú spokojné s veľkosťou svojho poprsia, či už kvôli nedostatočným vyvinutým prsiam alebo tam, kde došlo k úbytku tukového tkaniva a tým vzniku previsnutého tvaru pŕs. Práve objem tukového tkaniva a prsných žliaz určuje veľkosť ženského poprsia.

Augumentácia je zväčšenie prsníkov pomocou špeciálnych implantátov, ktoré nedostatok tkaniva nahradia. Implantáty po augumentácii sa vyberajú ponuky rôznych tvarov podľa daných anatomických podmienok, individuálnych prianiach a predstavy klientok. Implantáty pre augumentáciu prsníkov sú rozličného tvaru, môžu byť oválne alebo anatomické, ktoré sledujú prirodzený tvar prsníkov (tvar kvapky). Okrem tvaru ešte rozlišujeme implantáty podľa profilov a veľkosti, čo nám umožňuje získať požadovanú veľkosť a vytvarovať plnšie poprsie alebo inak tvarované.

Zo zväčšením prsníkov je tiež možné súčasne urobiť tiež vytvarovanie prípadne asymetriu prsníkov,alebo previesť súčasne modeláciu výrazne ovisnutých prsníkov. Vzhľadom k tomu, že prsné implantáty sa ukladajú pod mliečnu žľazu alebo pod prsný sval, tak prípadné kojenie nie je narušené, tak isto ako prípadné vyšetrenie tejto žľazy.

Vďaka novej unikátnej metóde vykonávanej na Klinike YES VISAGE dochádza k vloženiu špeciálnych implantátov do prsníkov rezom často len 2,5 centimetra cez špeciálne sterilné vrecúško v tvare lievika. Implantát je tak vložený do prsníka najbezpečnejšou metódou - bez toho, aby sa dostal do kontaktu s kožou alebo inými tkanivami. Tým sa minimalizuje riziko komplikácií spojených s vložením implantátu, najmä riziko zápalu a kapsulárnej kontraktúry. Ako na pohľad, tak na dotyk budú vaše prsia pôsobiť úplne prirodzene, a to v každej situácii. Pre nami používané implantáty je charakteristické, že vďaka veľmi poddajnému a voči poškodeniu stabilnému gélu sa dá použiť menší rez, než u iných implantátov rovnakého objemu. Navyše ponúka niektoré ďalšie unikátne vlastnosti, ako sú ergonomický gél, teda silikónový gél, ktorý sa prispôsobuje polohe tela a správa sa podobne ako prsná žľaza.

zobraziť viac

Priebeh zákroku

Pre zväčšenie poprsia používame len kvalitné vyskúšané a overené implantáty, ktoré obsahujú najčastejšie silikónový gél, poprípade fyziologický roztok. Správny výber implantátov je daný skúsenosťou a stovkami úspešne vykonaných zákrokov primárom MUDr. Martinem Molitorem, PhD. Prsné implantáty sa vkladajú pod mliečnu žľazu na povrch veľkého prsného svalu ,alebo pod prsný sval. O umiestnení implantátov rozhoduje lekár pri konzultačnom vyšetrení na základe telesných dispozícii pacientky a výsledného efektu, ktorý chce klientka augmentáciou dosiahnuť. Na prianie klientky je možné pomocou implantátu vytvoriť aj skutočne veľmi veľké prsia, ale len na základe dôkladnej konzultácie a zhodnotení telesných proporcií a dispozícii.

Zväčšenie prsníkov sa vykonáva v celkovej anestézii po predošlom komplexnom predoperačnom vyšetrení. Samostatný operačný zákrok trvá približne hodinu a vyžaduje 1-2 dnovú hospitalizáciu. Rovnako ako umiestnenie, aj spôsob zavedenia implantátu je zvolený podľa odporučenia operujúceho lekára s prihliadnutím k prianiu pacienta.

Na tento aj ostatné zákroky možno využiť možnosť splátkového financovania s 0 % navýšením a to už od 20 € mesačne. Všetko je možné jednoducho vybaviť na počkanie, priamo na recepciách Kliniky YES VISAGE.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

objednať nezáväznú konzultáciu

Certifikáty a ocenenia

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčší klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekáru

0
pobočiek

Extra výhody

Odvoz domov
Odvoz domov
Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostny program
Vernostny program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Online konzultácie
Online konzultácie
Lékari na telefóne
Lékari na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
WI-FI
WI-FI
Asistencia sestry
Asistencia sestry
AJ, NJ, RU, FR
AJ, NJ, RU, FR

Kde nás nájdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIA

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 02/208 777 77

viac informácií