Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Redukčná mammaplastika

  • Zlepšuje harmóniu tela
  • Uľavuje chrbtici od zdravotných ťažkostí
  • Zvyšuje sebavedomie
  • Tvar aj veľkosť je možné individualizovať podľa želania klientky na základe odbornej konzultácie s lekárom
  • Chirurgické zákroky na Klinike YES VISAGE sú vždy vykonávané a garantované uznávanými odborníkmi s dlhoročnou praxou u nás aj v zahraničí a s najvyšším hodnotením v nezávislých recenziách. Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme s výberom toho pravého špecialistu na daný zákrok práve pre vás.

Zmenšenie, alebo tiež redukčná mammaplastika, rieši úpravu nadmernej veľkosti pŕs. Býva indikovaná nielen z estetického dôvodu, ale často aj zo zdravotných dôvodov. Pri znížení hmotnosti pŕs dochádza k odstráneniu mnohých tažkostí, ako sú napríklad bolesti hlavy, bolesti krčnej chrbtice, dýchacie ťažkosti, či opuchy dolných končatín. Súčasne sa operáciou dá korigovať aj asymetria pŕs.

zobraziť viac

Pre koho je redukcia pŕs vhodná?

Všeobecne sa doporučuje riešiť tvar a veľkoť pŕs v dobe, kedy už žena neplánuje žiadne ďalšie tehotenstvo, keďže sa pri redukcii pŕs odoberá časť mliečnej žlazy.

Redukcia pŕs není vhodná pre ženy, ktoré majú indikovanú akúkoľvek závažnú chorobu prsnej tkáne, dojčiace ženy, či ženy, ktoré v nedávnej dobe dojčenie ukončili. Nežiaduca je pri tomto zákroku obezita.

Ako zákrok prebieha?

Zmenšenie prś sa vykonáva v celkovej anestézii po predošlom komplexnom predoperačnom vyšetrení. Samotný zákrok potom trvá približně 2 - 3 hodiny a vyžaduje väčšinou jednodennú hospitalizáciu na klinike.

Pri samotnom zákroku dochádza k zmenšeniu mliečnej žlazy. Súčasťou zákroku je tiež odstránenie nadbytočnj kože, modelácia pŕs do požadovaného tvaru a spevnenie smerom nahor. Spravidla dochádza tiež k úprave veľkých prsných dvorcov.

Na tento aj ostatné zákroky možno využiť možnosť splátkového financovania s 0 % navýšením a to už od 20 € mesačne. Všetko je možné jednoducho vybaviť na počkanie, priamo na recepciách Kliniky YES VISAGE.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií