Klinika estetickej medicíny
a plastickej chirurgie
Krása v rukách profesionálov.

Omladenie vlastnou plazmou

  • Účinně pomáhá udržet si krásu a mládí pokožky
  • Hydratuje pokožku a podporuje proces syntézy a funkčnost dermis
  • Individualizovaná domácí péče na míru vlastnímu tělu
  • Obsahuje to nejlepší z vlastní plazmy a látky vlastní tělu
  • Zvyšuje také účinek kosmetických a dermatologických procedur z pohodlí domova
  • Také zkracuje dobu rekonvalescence po zákrocích

YES Plazma Cream je individualizovaná domácí péče, tedy speciálně vytvořený krém na míru vašemu tělu z toho nejlepšího, co vaše tělo nabízí - z vaší vlastní plazmy.

Účinně pomáhá udržet si krásu a mládí pokožky, prodlužovat a zvyšovat účinek kosmetických a dermatologických procedur, stejně jako využít výhody procedury Plazmaliftingu z pohodlí domova.

zobraziť viac

Zloženie krému

YES Plazma Cream je domáci rad bioinženýrské kozmetiky, ktorá ponúka jedinečný autológnej kozmetický prípravok pre domácu starostlivosť v spojení s pridanou vlastnou krvný plazmou.

Do krému sa pridáva PRP (Autológna Platelet Rich Plasma). ACP (Autologous conditioned Plasma) sú koncentrované rastové faktory a krvné doštičky získané z vlastnej krvi. Tieto faktory sa zúčastňujú hojenia celej rady tkanív nášho tela. Jedná sa teda o anti-aging metódu, zastavujúce prejavy starnutia, založenú na využití vlastnú bioaktívne plazmy bohatej na trombocyty k omladeniu pokožky. Rastové faktory z vlastných krvných doštičiek (tzv. Platelet rich plasma - PRP) aktivujú fibroblasty a prispievajú k procesu tkanivovej regenerácie.

Samotný krém obsahuje vo svojej štruktúre jedinečné bioinertná prolongátory (predlžujúce životnosť) a stabilizátory, ktoré umožňujú zachovanie cenných vlastností plazmy, zvyšujú priestupnosť tkanív a horných vrstiev dermis. Zároveň hydratuje a vyživuje pokožku, zlepšuje mikrocirkuláciu a metabolizmus buniek a normalizuje pH medzibunkovej tekutiny, čo umožňuje, aby sa koža stala vnímavejší k stimulovanej regenerácii a obnove buniek. Krém tak umožňuje maximálne zachovanie aktivity proteínových rastových faktorov, aminokyselín a stopových prvkov plazmy po celú dobu užívania.

Omladenie vlastnou plazmou

Využitie krému

Je možné využívať samostatne ako alternatíva k injekčnej procedúre Plazmalifting. Aplikuje sa samostatne ako plne prispôsobený autológne kozmetický prípravok. Pri pravidelnom užívania zvyšuje pružnosť, hustotu a elasticitu pokožky, čo výrazne zlepšuje vzhľad a predchádza starnutiu.

Možno tiež využívať v kombinácii k posilneniu ďalších procedúr, teda individualizovaná domácej starostlivosti, ktorá v kombinácii s väčšinou injekčných a prístrojových procedúr kozmetológie a dermatológie predlžuje a zvyšuje účinnosť a zabraňuje starnutiu pokožky. Zároveň tiež skracuje dobu rehabilitácia po zákrokoch, hydratuje pokožku a podporuje proces syntézy a funkčnosť dermis na dobrej úrovni.

YES Plazma Cream je kompatibilný s týmito procedúrami:

Objednať nezáväznú konzultáciu

Využitie krému

Kde nás nájdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIA

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 02/208 777 77

viac informácií