Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Miniinvazívny niťový YES lifting

 • Okamžitý viditeľný efekt a dlhodobý účinok
 • Oživenie, spevnenie alebo liftingové pozdvihnutie zvädnutej tváre
 • Vrátenie jasných kontúr
 • Spevnenie a skvalitnenie pleti
 • Podnecuje novotvorbu kolagénu
 • Vyhladzuje vrásky
 • Úplne miniinvazívna procedúra - rýchly návrat do bežného života
 • Minimálne invazívny zákrok bez skalpela
 • Len v lokálnej anestézii
 • Bez čakania
 • Dlhotrvajúci účinok s pretrvávajúcim spevnením
 • Je možné opakovať

Klinika YES VISAGE na Slovensku a v Česku predstavila niťové techniky a stala sa tiež lídrom v týchto technikách, ktoré efektívne a výrazne oživia, omladia a hlavne pozdvihnú späť do jasných kontúr zvädnuté časti starnúcej tváre a odďaľujú tak nutnosť chirurgického faceliftu.

Niťovej zákroky sa delia na dva druhy:

- Spevňujúce nite čiže tiež mezonite

- Liftujúce nite

 

Spevňujúce nite čiže tiež mezonite

Spevňujú, zvyšujú kvalitu pokožky a jej pružnosť. Nabudzujú pokožku k produkcii a novotvorbe kolagénu.

V estetickej dermatológii je tento zákrok výnimočný ľahkou, pre klienta nenáročnou aplikáciou, pretože ide o zanedbateľne miniinvazívny zákrok iba pomocou tenkej ihly alebo kanyly. Je veľmi obľúbený pre svoju dostupnosť, veľmi krátku rekonvalescenciu po zákroku a predovšetkým pre výborný efekt.

zobraziť viac

Aplikácia mezonití umožňuje vektorový lifting mäkkých tkanív a ovisnutej kože. Po aplikácii dochádza k stimulácii tvorby kolagénu, ten sa tvorí okolo týchto mezonití a vytvára sa spevňujúca kolagénová "kostra" a sieť kolagénových vlákien, ktoré v pokožke zostávajú aj po vstrebaní a rozložení nite. Vďaka tejto kolagénovej "kostre" v mieste aplikácie mezonití pretrváva spevnenie spojivového tkaniva a dochádza k "zdvíhaniu" zvädnutého tkaniva a spevneniu pleti

Vyrieši tiež drobné vrásky okolo pier, vrásky medzi obočím, vrásky okolo očí aj pod očami, poklesnuté obočie, nosovo ústne záhyby a vrásky, ochabnutú pokožku so stratou elasticity a ovisnutú kožu kdekoľvek na tele - napr. na pažiach, na stehnách, nad kolenami, na bruchu, atď. 

Aplikácia je úplne bezbolestná, zákrok sa vykonáva v miestnom znecitlivení buď masťou alebo injekciou, je časovo i fyzicky veľmi nenáročný, a v závislosti od typu použitých nití nevyžaduje žiadnu alebo takmer žiadnu rekonvalescenciu.

Miniinvazívny niťový YES lifting

Liftujúce nite

Jedná sa o modernú metódu, ktorá odďaľuje nutnosť chirurgického liftingu tváre. Niťový YES lifting jednoducho a šetrne zaistí vypnutie uvädajúcej a povolenej kože tváre pomocou jednoduchých vpichov a systému jemného uchytenia tkanív. Lekár pri ňom špeciálnymi niťami spevňuje a dvíha rôzne časti tkanív tváre a tela. Oproti tradičným metódam faceliftingu však pri tomto postupe nie je nutné vykonávať rezy v koži. Nite majú okrem liftingového efektu ešte ďalšie účinky: zlepšujú tonus, textúru, farbu a hydratáciu pleti.

zobraziť viac

Tento druh nití môže byť rôzne hlboko uložený. Kým prvé spomínané, spevňujúce nite, sa aplikujú tesne pod kožu a vytvárajú sieťku, ktorá sa obalí kolagénom a tvár spevní, nite liftingové idú viac do hĺbky a ich použitím možno dosiahnuť skutočné vyzdvihovanie prepadnutých zvädnutých kontúr tváre a navýšenie strateného objemu v konkrétnom mieste. Vylepšuje profil tváre a rovnako ako aj chirurgický facelift rieši komplexne ovisnutú tvár

V závislosti od typu použitej niťovej techniky vyžaduje len krátku či žiadnu rekonvalescenciu, čo klienta nevylúči z bežného života. Liftujúce nite sú teda vysoko efektívna a súčasne šetrná metóda. Počas jedného zákroku možno ošetriť niekoľko oblastí tváre alebo naopak separovane ošetriť len jednu oblasť tváre. YES lifting je vhodný pre rôzne typy pleti a je ho možné rôzne stupňovať podľa veku a potrieb tváre. 

Vie vyriešiť a upraviť nevýrazné kontúry tváre, lícnych kostí, poklesnuté líca, poklesnutú kožu nad hornou vonkajšou časťou oka, vrásky nad koreňom nosa, vráskavé líca, uvoľnenú kožu brady a pod bradou, vpadnuté obočie, zvislé vrásky okolo úst a mnohé iné estetické problémy, ktoré so sebou nesie starnutie pokožky a pribúdajúci vek. 

Zákrok sa zvyčajne vykonáva v miestnom znecitlivení. Znamená to, že do upravovaných miest tváre je injekčne aplikovaná znecitlivejúca látka. YES lifting sa aplikuje do podkožných tkanív pomocou ihličky v podobe mikrotenkej dutej kanyly za pomoci jemného uchytenia tkanív vo vopred presne naznačenom obryse bez nutnosti zložitých invazívnych zásahov do kože. 

Výsledok zákroku je vidieť ihneď po ošetrení. V závislosti na stave a type pleti, podkožia a veku volí lekár techniku ​​a po konzultácii s klientom tiež typ, hrúbku, tvar nití a tiež či vstrebateľnú či nevstrebateľnú variantu. Vďaka posilneniu a novotvorbe kolagénového tkaniva majú dlhotrvajúci efekt a vracajú klienta späť po časovej osi.

Klinika YES VISAGE dlhodobo spolupracuje tiež s niťovými liftingami spoločnosti Aptos, ktorá je priekopníkom v niťovom liftingu a ponúka celé jej široké portfólio.

Aptos nite sú vo vstrebateľnej podobe (ako jediné na trhu zložené z polymliečnej kyseliny a kaprolaktámu), ale aj v permanentnej podobe (polypropylén). Tieto materiály sú bezpečné a v chirurgii sa používajú už viac ako 50 rokov.

zobraziť viac

Nite Aptos môže aplikovať iba lekár, ktorý absolvoval špeciálne školenie Aptos. Tieto niťové metódy boli vyvinuté v roku 1996 gruzínskym plastickým chirurgom Marlene Sulamanidzem a boli ďalej rozvíjané  Dr. Georgom a Constantine Sulamanidzem. 

Aptos nite sú vhodné na spevňovanie a lifting pokožky na tvári, odstránenie vrások na tvári a dekolte, spevnenie pokožky brucha, paží, vnútorných a vonkajších stehien, kolien, ale tiež na zdvíhanie obočia, kontúrovanie čeľuste, modeláciu pŕs, modeláciu nosa, pier alebo na riešenie odstávajúcich ušníc. Aptos nite dokážu pomôcť aj pacientom s asymetriou tváre po ochrnutí svalov a nervov.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií