Klinika estetickej medicíny
a plastickej chirurgie
Krása v rukách profesionálov.

Miniinvazívny niťový YES lifting

  • Okamžitý efekt
  • Oživení a liftingové pozvednutí povadlého obličeje
  • Navrácení jasných kontur
  • Vyhlazení vrásek
  • Zcela miniinvazivní procedura
  • Bez skalpelu
  • Bez čekání
  • Dlouhotrvající účinek s přetrvávajícím zpevněním
  • Lze opakovat 

Klinika YES VISAGE v Česku a na Slovensku představila niťové techniky a stala se také lídrem v těchto technikách, které efektivně oživí, omladí a hlavně pozvednou zpět do jasných kontur povadající stárnoucí části obličeje a oddalují tak nutnost chirurgického faceliftu.

Vrásky / Stárnoucí pleť

 

 

Čo je miniinvazívny niťový YES lifting?

Ide o modernú prevratnú metódu, ktorá odsúva do pozadia klasický facelift, ktorý uskutočňujú plastickí chirurgovia. YES lifting vám jednoducho a šetrne zaistí napnutie kože a tváre, a to pomocou jednoduchého vpichu a systému jemného uchytenia tkaniva. Vďaka YES liftingu tak už nemusí pacient podstúpiť odrezávanie kože ani tukového tkaniva, tak ako tomu bývalo pri klasickom facelifte a odpadá aj vyradenie z normálneho života, kedy je po klasickom facelifte celá tvár vrátane vlasov 14 dní obviazaná a klientka je na minimálne 14 dní vylúčená z bežného života. Pri YES liftingu môžete už na druhý deň úplne fungovať.

YES lifting je teda vysoko efektívna a súčasne šetrná metóda. Behom jedného zákroku možno ošetriť niekoľko oblastí tváre, alebo naopak separovane ošetriť len jednu oblasť tváre. YES lifting je vhodný pre rôzne typy pleti a možno ho rôzne stupňovať podľa veku a potrieb tváre. Táto novinka vám dokáže vyriešiť a upraviť nevýrazné kontúry tváre, lícnych kostí, poklesnutých líc, poklesnutej kože nad hornou vonkajšou časťou oka, vrásky nad koreňom nosa, vráskavé líca, uvoľnenú kožu brady a pod bradou, vpadnuté obočie, zvislé vrásky okolo úst a mnohé iné estetické problémy, ktoré vás s pribúdajúcimi rokmi môžu začať trápiť.

Zákrok sa obvykle vykonáva v miestnom znecitlivení. Znamená to, že do upravovaných miest tváre je injekčne aplikovaná znecitlivujúca látka. Využívajú sa nite s protismernými mikrovláknami či technika prešívania, alebo podtnutia. YES lifting sa aplikuje do podkožných tkanív pomocou ihličky v podobe mikrotenkej dutej kanyly za pomoci jemného uchytenia tkaniva po vopred presne naznačenom obryse bez nutnosti invazívnych zásahov do kože.

Výsledok zákroku je viditeľný ihneď po ošetrení. Klient si môže vybrať z dvoch variant. Pri prvej variante, ktorá sa postupne vstrebáva a pretrváva až 5 rokov, záleží na veku a type kože a podkožia klienta. Zákrok možno opakovať. Pri pevnej variante je potom efekt stály.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

 

 

Nejčastěji exponované projevy stárnutíCertifikáty a ocenenia

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás nájdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIA

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 02/208 777 77

viac informácií