Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Miniinvazivný YES lifting mezoniťami

  • Zcela mini-invazivní ale účinný zákrok
  • Úplne mini-invazívny, ale účinný zákrok
  • Bez špeciálnych príprav
  • Bez rezania skalpelom a anestézie
  • Bez rekonvalescencie, modrín a opuchov
  • Okamžitý a dlhotrvajúci efekt

Tento minimálne invazívny zákrok realizovaný len pomocou tenkej ihly, ktorá sa aplikuje do povolených tkanív, sa niekedy nazýva tiež Prime Lifting. Uchytenie pomocou aplikácie mezo -nití umožňuje vektorový lifiting mäkkého tkaniva tváre, navrátenie jasných kontúr a odstránenie vrások. Vďaka mezo-nitiam dochádza k stimulácii tvorby kolagénu a vytváraniu novej kolagénovej spevňujúcej siete. Mezo-nite sú úplne hypoalergénne a behom 6 až 8 mesiacov sa bezpečne rozložia. Následné vypnutie tkaniva však pretrvá až po dobu 2 rokov.

Miniinvazivný YES lifting mezoniťami

Čo je miniinvazívný YES lifting?

Ide o modernú prevratnú metódu, ktorá odsúva do pozadia klasický facelift, ktorý uskutočňujú plastickí chirurgovia. YES lifting vám jednoducho a šetrne zaistí napnutie kože a tváre, a to pomocou jednoduchého vpichu a systému jemného uchytenia tkaniva. Vďaka YES liftingu tak už nemusí pacient podstúpiť odrezávanie kože ani tukového tkaniva, tak ako tomu bývalo pri klasickom facelifte a odpadá aj vyradenie z normálneho života, kedy je po klasickom facelifte celá tvár vrátane vlasov 14 dní obviazaná a klientka je na minimálne 14 dní vylúčená z bežného života. Pri YES liftingu môžete už na druhý deň úplne fungovať.

YES lifting je teda vysoko efektívna a súčasne šetrná metóda. Behom jedného zákroku možno ošetriť niekoľko oblastí tváre, alebo naopak separovane ošetriť len jednu oblasť tváre. YES lifting je vhodný pre rôzne typy pleti a možno ho rôzne stupňovať podľa veku a potrieb tváre. Táto novinka vám dokáže vyriešiť a upraviť nevýrazné kontúry tváre, lícnych kostí, poklesnutých líc, poklesnutej kože nad hornou vonkajšou časťou oka, vrásky nad koreňom nosa, vráskavé líca, uvoľnenú kožu brady a pod bradou, vpadnuté obočie, zvislé vrásky okolo úst a mnohé iné estetické problémy, ktoré vás s pribúdajúcimi rokmi môžu začať trápiť.

Zákrok sa obvykle vykonáva v miestnom znecitlivení. Znamená to, že do upravovaných miest tváre je injekčne aplikovaná znecitlivujúca látka. Využívajú sa nite s protismernými mikrovláknami či technika prešívania, alebo podtnutia. YES lifting sa aplikuje do podkožných tkanív pomocou ihličky v podobe mikrotenkej dutej kanyly za pomoci jemného uchytenia tkaniva po vopred presne naznačenom obryse bez nutnosti invazívnych zásahov do kože.

Výsledok zákroku je viditeľný ihneď po ošetrení. Klient si môže vybrať z dvoch variant. Pri prvej variante, ktorá sa postupne vstrebáva a pretrváva až 5 rokov, záleží na veku a type kože a podkožia klienta. Zákrok možno opakovať. Pri pevnej variante je potom efekt stály.

Dokonalú a ucelenú predstavu o výslednom efekte a konkrétnych možnostiach vo Vašom prípade s Vami radi preberú naši špecialisti na osobnej a nezáväznej konzultácii priamo na Klinike YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo v Bratislave. Na tento i ostatné zákroky je možnosť využiť splátkové financovanie, ktoré ide vybaviť na počkanie priamo na recepcii Kliniky YES VISAGE.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Čo je miniinvazívný YES lifting?

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií