Klinika estetickej medicíny
a plastickej chirurgie
Krása v rukách profesionálov.

YES Care - intenzívne neinvazívne ošetrenie pleti

  • 4 kroky ku krásnej pleti
  • Najintenzívnejšie neinvazívne ošetrenie pleti
  • Maximálny účinok bez ihiel a skalpelu
  • Bez nutnej rekonvalescencie
  • Kombinácia ošetrení, ktorá nemá v modernej estetickej medicíne konkurenciu
  • Pre všetky vekové kategórie
  • Výsledkom je sviežejšia, celkovo omladená, hladšia a pevnejšia zdravá pokožka

YES Care je unikátne moderné neinvazívne ošetrenie pleti, ktoré pokožke poskytuje všetko, čo potrebuje. Ošetrenie predstavuje jedinečnú kombináciu hĺbkového čistenia pleti v spojení s oxygenoterapiou, rádiofrekvenčnou obnovou kolagénu s elastínom a ultrazvukovým zapravením výživového séra, aminokyselín, kyseliny hyalurónovej, peptidov, vitamínov a ďalších látok individuálne podľa stavu pleti klienta. Táto unikátna kombinácia nemá v modernej estetickej medicíne konkurenciu a je tým najvyšším ošetrením, ktoré môžete svojej pokožke pomocou neinvazívnej techniky poskytnúť.

Výsledkom ošetrenia prístrojom YES Care je sviežejšia, celkovo omladená, hladšia a pevnejšia pokožka s redukciou vrások spolu s celkovou hydratáciou, oživením a zjednotením tónu pleti pre všetky vekové kategórie. To všetko bez nutnosti využitia vpichu a rekonvalescencie.

zobrazit viac

Ošetrenie prebieha v 4 základných fázach:

1. Dokonalé hĺbkové čistenie pleti hydroabraziou s pomocou voľby jedného zo štyroch účinných čistiacich sér podľa typu pleti klienta: sérum pre senzitívnu, vysušenú, aknóznu či mastnú pokožku.

2. Oxygenoterapia kombinovaná s využitím špeciálnej emulzie a aktívnych peniacich tabliet Meobright a Meorejuve. 
Vďaka využitiu špeciálnych tabliet Meorejuve s regeneračným účinkom dochádza k výžive, omladeniu a zjemneniu pleti spolu s redukciou pórov a vyhladeniu jemných vrások. Hlavné látky obsiahnuté v aktívnych tabletách sú napríklad Retinol ako derivát vitamínu A. Ten je účinnou látkou proti starnutiu a zvyšuje produkciu kolagénu a obnovu kožných buniek. Kyselina hyalurónová, telu vlastná látka, má schopnosť viazať kožnú hydratáciu a tým zamedzovať vysychaniu pleti a tvorbe vrások. Peptidy, ktoré sú malé proteínové fragmenty, posilňujú schopnosť pokožky zadržiavať tekutiny. V kombinácii s kyselinou hyalurónovou je vytvorený synergický efekt dermálnej obnovy, čím sa redukujú vrásky. Vďaka využitiu špeciálnych tabliet Meobright s bieliacim účinkom potom dokáže prístroj YES Care tiež výrazne redukovať nežiaduce pigmentácie, slnečné či starecké škvrny a zjednotiť tón pleti spolu s redukciou pórov a hydratáciou.

Zloženie je vždy vyvinuté na mieru, podľa stavu pleti klienta.

3. Využitie špeciálnej quadropolárnej rádiofrekvencie pre hĺbkové prehriatie pleti spojené s obnovou tvorby kolagénu a elastínu. Ošetrenie rádiofrekvenciou zabezpečuje okamžitý prirodzený efekt vypnutej pleti.

4. Poslednou fázou ošetrenia je ultrazvukové zapravenie výživového séra, vitamínov a kyseliny hyalurónovej a ďalších látok posilňujúcich pleť, ktoré spôsobujú trvalý efekt ošetrenia. Séra sú špeciálne prispôsobené každému klientovi na mieru pre rejuvenačný, omladzovací, bieliace či hydratačný efekt.

5. Príjemnou bodkou na konci ošetrenia je špeciálna upokojujúca a relaxačná maska, ktorá nechá doznieť všetky regeneračné a revitalizačné procesy celej kúry v pokožke. Ďalšiu jednorázovú sheetovú masku si klientka môže dokúpiť aj pre domáce použitie, pre predĺženie efektu ošetrenia.

Toto účinné ošetrenie je možné kombinovať aj s ďalšími miniinvazívnymi dermatologickými či laserovým ošetreniami.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

YES Care - intenzívne neinvazívne ošetrenie pleti

Certifikáty a ocenenia

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás nájdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIA

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 02/208 777 77

viac informácií