Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Vrásky / Starnúca pleť

  • najširšia ponuka účinných riešení na Klinike YES VISAGE
  • individuálne komplexné riešenie na mieru
  • časovo nenáročné zákroky
  • krátka až žiadna rekonvalescencia
  • rýchlo nastupujúci účinok
  • prirodzene vyzerajúce výsledky
  • garantované tímom skúsených a medzinárodne uznávaných certifikovaných lekárov dermatológie a anti-agingovej medicíny Kliniky YES VISAGE

Vrásky sa skôr či neskôr objavia na každej tvári. Svoju rolu hrajú gény, životospráva, mimika a starostlivosti o pleť. Ako prvé sa objavujú mimické vrásky okolo úst a okolo očí. Časté sú vrásky na čele, pri koreni nosa a najmä u fajčiarov nad hornou perou. Okrem vrások potom vplyvom gravitácie a ochabujúcej pleti strácame pevné kontúry a pleť pouvädá a ochabuje smerom nadol.

Čas síce nezastavíme, ale starnutie pokožky môžeme výrazne spomaliť a jeho prejavy odstrániť či zmierniť vhodným korekčným dermatologickým ošetrením. Profesionálna estetická dermatológia Kliniky YES VISAGE vie pomocou moderných laserov, kvalitných výplní na báze kyseliny hyalurónovej, lipofilingu, plazmaliftingu, moderných niťových techník, prípadne pomocou skúsenej aplikácie botulotoxínu, riešiť väčšinu problematických miest na tvári - od jemných až po hlboké vrásky, vrásky od mračenia, či okolo očí, nosovoústne ryhy, nedostatočnú hydratáciu pleti, prepady a uvädajúce miesta na tvári alebo naopak zaguľatené líca či podbradok. Rovnako tak si vie poradiť s nevýraznými perami, stratou jasných kontúr tváre alebo kruhmi pod očami.

Všetky tieto ošetrenia sú nenáročné neinvazívne či miniinvazívne, nevyžadujú dlhú rekonvalescenciu ani čas. Dajú sa zvládnuť aj počas obedňajšej prestávky a pri správnej indikácii a zásahu profesionálneho lekára sú naozaj účinné s krásnymi výsledkami.

Najčastejšie exponované prejavy starnutia

Vrásky

Vrásky okolo očí, na čele a pri koreni nosa najčastejšie vyhladzujeme aplikáciou botulotoxínu. Profesionálnou aplikáciou kladieme vždy dôraz na zachovanie prirodzeného výrazu tváre. Vrásky všeobecne rieši okrem oblastí vhodných na botulotoxín  aj výplňové materiály ako telu vlastná kyselina hyalurónová, vlastná krvná plazma (plazmalifting), ale použiť možno tiež vlastný tuk (lipofilling), ktorý je odobratý z problematických partií. Aplikáciou mezonití je tiež možné odstrániť napríklad drobné vrásky okolo úst, vrásky medzi obočím a okolo očí. 

Nosovoústne ryhy

Nosovoústne ryhy, teda hlboké ryhy okolo nosa trápia po tridsiatke snáď každého, ale nemusia. Dokážeme ich odstrániť v priebehu niekoľkých minút injekčnou aplikáciou výplne na báze kyseliny hyalurónovej prípadne pomocou niťových techník.

Ochabnuté kontúry

Ochabnuté kontúry tváre a mierne ovisnutú pokožku spevnia obľúbené mezonite či niťové techniky alebo tekutý lifting na báze kyseliny hylaurónovej. Toto ošetrenie je rýchle, nenáročné s vynikajúcimi výsledkami, kedy navrátením jasných pevných kontúr tvár získa späť mladistvý vzhľad.

Drobné povrchové vrásky

Drobné povrchové vrásky na tvári, dekolte a na chrbtoch rúk vyhladzujeme mezo-botoxom, tj. aplikáciou botulotoxínu do povrchových vrstiev kože. Ošetrenie nijako netlmí mimiku, rozjasní vrchnú vrstvu pokožky a unavenú alebo slnkom vysušenú pleť.

Využitie lasera na vrásky

Výraznejšie mimické aj statické vrásky môžeme zjemniť tiež špeciálnym omladzujúcim laserom alebo elektromagnetickou vlnou. Zároveň týmito lasermi alebo vlnami podporujeme novotvorbu kolagénu a skvalitnenie pleti. Na hlboké vrásky a výraznejšie ochabnutú pleť odporúčame frakčný ablačný laser. Prístroj poškodenú vrchnú vrstvu kože šetrne odparí, aby mohla byť nahradená novou, hladkou a pevnejšou.

Hydratácia, celkové omladenie a kvalita pokožky

Na celkové omladenie aj ako prevenciu starnutia, ktorú odporúčame už v mladšom veku na oddialenie príznakov starnutia, slúži mezoterapia účinnými látkami a vitamínmi alebo plazmalifting. Počas oboch ošetrení aplikujeme do strednej vrstvy kože účinné látky pomocou mikroihličiek, ktoré regenerujú kožné bunky, hydratujú, podporujú novotvorbu kolagénu a rozjasnia a urobia unavenú pleť viac šťavnatou. Zloženie terapeutického roztoku určuje dermatológ podľa stavu pokožky.

Chirurgické omladenie

Na väčšie prejavy staroby, kde už nepomôže lekár dermatológie ani niektorá z jednoduchých niťových techník, môže pomôcť plastický chirurg pomocou plastiky očných viečok alebo  liftingov, ktorých je mnoho druhov v závislosti na veku a stave pokožky. 

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

objednať nezáväznú konzultáciu

Vrásky / Starnúca pleť

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií