Klinika estetickej medicíny
a plastickej chirurgie
Krása v rukách profesionálov.
Vlasová mezoterapia

Vlasová mezoterapia - pre pevnejšie, lesklejšie a bohatšie vlasy

  • Posilňuje vlasy a ich pevnosť a rast
  • Zlepšuje kvalitu vlasov
  • Revitalizuje
  • Nenáročné, bezpečné a šetrné ošetrenie
  • Vhodné pre mužov i ženy

Je mnoho lepších či horších šampónov a prípravku pre lepšiu kvalitu vlasov, ale všetky fungujú iba povrchovo. Pre pevnejšie, lesklejšie a bohatšie vlasy, ktoré sa nelámu a nevypadávajú už existuje účinné riešenie. Je im špeciálna vlasová mezoterapia, ktorá vlasy skutočne posilní od samého "korienka".

Princípom je špeciálna aplikácia výživného roztoku s obsahom kmeňových buniek do vlasovej časti hlavy. Tento roztok s unikátnym posilňujúcim zložením a výťažky z kmeňových buniek obsahuje rastové faktory, ktoré dokážu stimulovať cirkuláciu, revitalizovať vlasové vačky a zlepšiť stav vlasovej pokožky. Zastavuje tak nadmerné vypadávanie a lámanie a obnovuje rastu vlasov. Pre ešte zvýšenú účinnosť je možné toto sérum aplikovať spoločne s vašou vlastnou plazmou získanou z krvi.

zobraziť viac

Príčiny lámanie a vypadávanie vlasov

Vlasová papila, ktorá vlas zásobuje živinami, citlivo reaguje na každú zmenu. Pri nedostatku určitých vitamínov a minerálnych látok vlasy slabnú, lámu sa a vypadávajú. Vlasy môžu rednúť aj následkom hormonálnej nerovnováhy, vplyvom niektorých chorôb, stresu, opakovaných chemických zásahov, atď.

Pre koho je vlasová terapia vhodná?

Táto metóda účinne regeneruje kožné bunky a vlasové folikuly. Je vhodná pre tých, ktorí sa snažia riešiť nadmerné vypadávanie vlasov či alopéciu (plešivosť) alebo lámanie či nedostatočnou kvalitu vlasov či už z akejkoľvek spomínané príčiny. Je vhodná po mužov aj ženy.

Vlasová mezoterapia - pre pevnejšie, lesklejšie a bohatšie vlasy

Priebeh procedúry a výsledky

Ako to funguje?

Do vlasovej časti pokožky hlavy sa aplikuje mikroihličkami špeciálny roztok, ktorý obsahuje liečivé roztoky s obsahom komplexu minerálov, peptidov, rastových faktorov a stopových prvkov a výťažok z kmeňových buniek. To všetko môže byť zároveň obohatené a vlastné plazmu pre ešte zvýšenú účinnosť. Vďaka aplikácii tohto špeciálneho kokteilu účinných látok dochádza k revitalizácii vlasových vačkov a buniek, je dodávaná výživa vlasovým korienkom, zlepšuje sa stav pokožky hlavy a stimuluje sa cirkulácia krvi. Zároveň prípravok zabraňuje vzniku enzýmu, ktorý spôsobuje stratu vlasov a stimuluje migráciu a poliferaci (množenie) vlasových buniek, ktoré spôsobuje rast nových vlasov. Obsiahnutý Biotín ovplyvňuje rast a kvalitu vlasov, spomaľuje tiež ich vypadávanie.

zobraziť viac

Zloženie

Kmeňové bunky a biomimetické peptidy, ktoré revitalizujú existujúce vlasy a podporujú tvorbu nových vlasov, komplex vitamínov, ktoré majú priaznivé účinky pre revitalizáciu pokožky a vlasových vačkov, aminokyseliny napomáhajúce vytvárať vlasový vačok, minerály chrániaci pokožku pred nepriaznivými vplyvmi a napomáhajúci vstrebať výživu, koenzýmy revitalizujúci vlasové korienky, nukleové kyseliny blokujúce účinky stresu a ďalších nepriaznivých vplyvov, redukčné činidlá napomáhajúce tvorbe kolagénu vo vlasoch, prečistenie pokožky hlavy, kyselina hyalurónová a zložky zlepšujúce mikrocirkuláciu, hydratáciu a regeneráciu a ďalšie účinné látky podľa individuálnych potrieb a rozsahu problému. To všetko môže byť obohatené o získanú vlastnú plazmu, ktorá zvyšuje účinnosť všetkých týchto priečinkov pomocou účinných látok telu vlastných.

Ako dlho to trvá?

Ošetrenie trvá od 30 do 60 minút

Výsledok

Po aplikácii získajú vlasové folikuly dokonalú výživu, dôjde k ich posilneniu a revitalizáciu. Najprv sa zastaví nadmerné vypadávanie vlasov, zlepšenie vlasovej pokožky, potom dôjde k postupnému zlepšeniu kvality vlasov, zahusťovanie vlasového porastu a u značnej časti klientov ich rastu vlasov aj v mieste lyzín. Jedná sa o veľmi bezpečný a šetrný spôsob liečby. Pre dlhodobosť účinku je vhodné ošetrenie raz ročne zopakovať.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Priebeh procedúry a výsledky

Certifikáty a ocenenia

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás nájdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIA

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 02/208 777 77

viac informácií