Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Vlasová mezoterapia

Vlasová mezoterapia - pre pevnejšie, lesklejšie a bohatšie vlasy

  • Posilňuje vlasy a ich pevnosť a rast
  • Zlepšuje kvalitu vlasov
  • Revitalizuje
  • Nenáročné, bezpečné a šetrné ošetrenie
  • Vhodné pre mužov i ženy

Je mnoho lepších či horších šampónov a prípravkov pre lepšiu kvalitu vlasov, ale všetky fungujú iba povrchovo. Pre pevnejšie, lesklejšie a bohatšie vlasy, ktoré sa nelámu a nevypadávajú už existuje účinné riešenie. Je nim špeciálna vlasová mezoterapia, ktorá vlasy skutočne posilní od samého "korienka".

Princípom je špeciálna aplikácia výživného roztoku s obsahom kmeňových buniek do vlasovej časti hlavy. Tento roztok s unikátnym posilňujúcim zložením a výťažkami z kmeňových buniek obsahujú rastové faktory, ktoré dokážu stimulovať cirkuláciu, revitalizovať vlasové vačky a zlepšiť stav vlasovej pokožky. Zastavuje tak nadmerné vypadávanie a lámanie a obnovuje rast vlasov. Pre ešte zvýšenú účinnosť je možné toto sérum aplikovať spoločne s vašou vlastnou plazmou získanou z krvi.

zobraziť viac

Príčiny lámania a vypadávania vlasov

Vlasová papila, ktorá vlas zásobuje živinami, citlivo reaguje na každú zmenu. Pri nedostatku určitých vitamínov a minerálnych látok vlasy slabnú, lámu sa a vypadávajú. Vlasy môžu rednúť aj následkom hormonálnej nerovnováhy, vplyvom niektorých chorôb, stresu, opakovaných chemických zásahov, atď.

Pre koho je vlasová terapia vhodná?

Táto metóda účinne regeneruje kožné bunky a vlasové folikuly. Je vhodná pre tých, ktorí sa snažia riešiť nadmerné vypadávanie vlasov či alopéciu (plešivosť) alebo lámanie či nedostatočnú kvalitu vlasov, či akúkoľvek inú zo spomínaných príčin. Je vhodná pre mužov a ženy.

Priebeh procedúry a výsledky

Ako to funguje?

Do vlasovej časti pokožky hlavy sa aplikuje mikroihličkami špeciálny roztok, ktorý obsahuje liečivé roztoky s obsahom komplexu minerálov, peptidov, rastových faktorov a stopových prvkov a výťažkov z kmeňových buniek. To všetko môže byť zároveň obohatené a vlastnú plazmu pre ešte zvýšenú účinnosť. Vďaka aplikácii tohto špeciálneho kokteilu účinných látok dochádza k revitalizácii vlasových vačkov a buniek, je dodávaná výživa vlasovým korienkom, zlepšuje sa stav pokožky hlavy a stimuluje sa cirkulácia krvi. Zároveň prípravok zabraňuje vzniku enzýmu, ktorý spôsobuje stratu vlasov a stimuluje migráciu a poliferáciu (množenie) vlasových buniek, ktoré spôsobujú rast nových vlasov. Obsiahnutý Biotín ovplyvňuje rast a kvalitu vlasov, spomaľuje tiež ich vypadávanie.

zobraziť viac

Zloženie

Kmeňové bunky a biomimetické peptidy, ktoré revitalizujú existujúce vlasy a podporujú tvorbu nových vlasov, komplex vitamínov, ktoré majú priaznivé účinky pre revitalizáciu pokožky a vlasových vačkov, aminokyseliny napomáhajúce vytvárať vlasový vačok, minerály chrániace pokožku pred nepriaznivými vplyvmi a napomáhajú vstrebať výživu, koenzýmy revitalizujúce vlasové korienky, nukleové kyseliny blokujúce účinky stresu a ďalších nepriaznivých vplyvov, redukčné činidlá napomáhajúce tvorbe kolagénu vo vlasoch, prečistenie pokožky hlavy, kyselina hyalurónová a zložky zlepšujúce mikrocirkuláciu, hydratáciu a regeneráciu a ďalšie účinné látky podľa individuálnych potrieb a rozsahu problému. To všetko môže byť obohatené o získanú vlastnú plazmu, ktorá zvyšuje účinnosť všetkých týchto priečinkov pomocou účinných látok telu vlastných.

Ako dlho to trvá?

Ošetrenie trvá od 30 do 60 minút.

Výsledok

Po aplikácii získajú vlasové folikuly dokonalú výživu, dôjde k ich posilneniu a revitalizácii. Najprv sa zastaví nadmerné vypadávanie vlasov, zlepšenie vlasovej pokožky, potom dôjde k postupnému zlepšeniu kvality vlasov, zahusťovanie vlasového porastu a pri značnej časti klientov dochádza k rastu vlasov aj v miestach lysín. Jedná sa o veľmi bezpečný a šetrný spôsob liečby. Pre dlhodobosť účinku je vhodné ošetrenie raz ročne zopakovať.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Vlasová mezoterapia - pre pevnejšie, lesklejšie a bohatšie vlasy

Priebeh procedúry a výsledky

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií