Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Chudnutie, omladenie či nové prsia? Viac ako 300 služieb, 30 000 spokojných klientov ročne, päťhviezdičkové recenzie, to sú darčekové poukazy Kliniky YES VISAGE s bonusom až 220 EUR!

Splnený sen o kráse a zdraví na Vianoce. Potešte pod stromčekom darčekovými poukazmi Kliniky YES VISAGE na služby najväčšej komplexnej kliniky estetickej medicíny, plastickej chirurgie a preventívnej medicíny v Česku a na Slovensku s pobočkami v Bratislave, Brne a Prahe.

Služby, ktorým dôveruje vyše 30 000 klientov ročne, vrátane známych osobností ako Zdena Studenková, Lucie Bílá, Michaela Kocianová, Simona Krainová alebo napríklad z pánov Michal David.

Navyše ku každému nákupu darčekového poukazu získate ďalší POUKAZ S BONUSOM až na 220 EUR ZDARMA pre seba alebo opäť ako darček pre vašich blízkych! Možnosť zakúpenia na recepciách aj online.

Pri kúpe poukazu:

od 200 do 399 EUR získate ZADARMO poukážku na 20 EUR
od 400 do 799 EUR získate ZADARMO poukážku na 40 EUR
od 800 do 1 199 EUR získate ZADARMO poukážku na 80 EUR
od 1 200 do 1 999 EUR získate ZADARMO poukážku na 140 EUR
od 2 000 do 2 799 EUR získate ZADARMO poukážku na 180 EUR
od 2 800 EUR a vyššie získate ZADARMO poukážku na 220 EUR

Bonusové poukazy ZDARMA je možné použiť
na všetky služby estetickej dermatológie, neinvazívne
a kozmetické služby Kliniky YES VISAGE.

Pre získanie vianočného bonusu, teda POUKAZU NA VYBRANÉ SLUŽBY KLINIKY YES VISAGE zdarma je potrebné zakúpiť klasický DARČEKOVÝ POUKAZ v hodnote vyššej ako 200 EUR najneskôr do 6.1.2023. Zakúpené poukazy, vrátane bonusových zdarma, je možné využiť iba na pobočkách v BRATISLAVE, BRNE a PRAHE.

Štandardný zakúpený DARČEKOVÝ POUKAZ má platnosť 1 ROK od jeho vystavenia a platí na všetky služby a produkty Kliniky YES VISAGE.

Bonusový poukaz zdarma, teda POUKAZ NA VYBRANÉ SLUŽBY KLINIKY YES VISAGE, je platný 3 MESIACE od jeho vystavenia a platí na všetky služby estetickej dermatológie, neinvazívne a kozmetické služby Kliniky YES VISAGE. Neplatí na služby plastickej chirurgie, kadernícke služby a nákup výrobkov a produktov.

Služby, používané materiály a prístrojové vybavenie sa môžu na jednotlivých pobočkách líšiť. Ak máte záujem o konkrétnu službu alebo prístroj k službe používaný, kontaktujte našu zákaznícku linku na príslušnej pobočke.

vanocni poukazy
Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma