Aktuálne informácie:
MÁME PRE VÁS OTVORENÉ

Návšteva Kliniky YES VISAGE a jej BEAUTY ZÓNY vrátane kaderníctva neodporuje aktuálnym opatreniam COVID-19

Striktne využívame bezpečnostné pomôcky pre maximálnu bezpečnosť klientov.

Chudší, mladší, nové prsia alebo preventívna medicína? Viac ako 300 služieb, 30 000 spokojných klientov ročne, päťhviezdičkové recenzie, to sú darčekové poukazy Kliniky YES VISAGE s bonusom až 220 EUR!

Splnený sen o kráse a zdraví na Vianoce. Potešte pod stromčekom darčekovými poukazmi Kliniky YES VISAGE na služby najväčšej komplexnej kliniky estetickej medicíny, plastickej chirurgie a preventívnej medicíny v Česku a na Slovensku s pobočkami v Bratislave, Brne a Prahe.

Služby, ktorým dôveruje vyše 30 000 klientov ročne, vrátane známych osobností ako Zdena Studenková, Lucie Bílá, Michaela Kocianová, Simona Krainová alebo napríklad z pánov Michal David.

Navyše ku každému nákupu darčekového poukazu získate ďalší POUKAZ S BONUSOM až na 220 EUR ZDARMA pre seba alebo opäť ako darček pre vašich blízkych! Možnosť zakúpenia na recepciách aj online.

Pri kúpe poukazu:

od 200 do 400 EUR získate ZADARMO poukážku na 20 EUR
od 401 do 800 EUR získate ZADARMO poukážku na 40 EUR
od 801 do 1 200 EUR získate ZADARMO poukážku na 80 EUR
od 1 201 do 2 000 EUR získate ZADARMO poukážku na 140 EUR
od 2 001 do 2 800 EUR získate ZADARMO poukážku na 180 EUR
od 2 801 EUR a vyššie získate ZADARMO poukážku na 220 EUR

Bonusové poukazy ZDARMA je možné použiť
na všetky služby estetickej dermatológie, neinvazívne
a kozmetické služby Kliniky YES VISAGE.

Pre získanie vianočného bonusu, teda POUKAZU NA VYBRANÉ SLUŽBY KLINIKY YES VISAGE zdarma je potrebné zakúpiť klasický DARČEKOVÝ POUKAZ v hodnote vyššej ako 200 EUR najneskôr do 7.1.2022. Zakúpené poukazy, vrátane bonusových zdarma, je možné využiť iba na pobočkách v BRATISLAVE, BRNE a PRAHE.

Štandardný zakúpený DARČEKOVÝ POUKAZ má platnosť 1 ROK od jeho vystavenia a platí na všetky služby a produkty Kliniky YES VISAGE.

Bonusový poukaz zdarma, teda POUKAZ NA VYBRANÉ SLUŽBY KLINIKY YES VISAGE, je platný 3 MESIACE od jeho vystavenia a platí na všetky služby estetickej dermatológie, neinvazívne a kozmetické služby Kliniky YES VISAGE. Neplatí na služby plastickej chirurgie, kadernícke služby a nákup výrobkov a produktov.

Služby, používané materiály a prístrojové vybavenie sa môžu na jednotlivých pobočkách líšiť. Ak máte záujem o konkrétnu službu alebo prístroj k službe používaný, kontaktujte našu zákaznícku linku na príslušnej pobočke.

vanocni poukazy
Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma