LETNÉ ZĽAVY až 15 %! Exkluzívne na výkony plastickej chirurgie a modernej miniinvazívnej liposukcie.

Máme vás radi a plníme Vaše priania!

Chudší, mladší, nové prsia alebo preventívna medicína? Viac ako 300 služieb, 30 000 spokojných klientov ročne, päťhviezdičkové recenzie, to sú darčekové poukazy Kliniky YES VISAGE s bonusom až 220 EUR!

Splnený sen o kráse a zdraví na Valentína. Potešte darčekovými poukazmi Kliniky YES VISAGE na služby najväčšej komplexnej kliniky estetickej medicíny, plastickej chirurgie a preventívnej medicíny v Česku a na Slovensku s pobočkami v Bratislave, Brne, Ostrave a Prahe.

Služby, ktorým dôveruje vyše 30 000 klientov ročne, vrátane známych osobností ako Zdena Studenková, Lucie Bílá, Michaela Kocianová, Simona Krainová alebo napríklad z pánov Michal David.

Navyše ku každému nákupu darčekového poukazu získate ďalší POUKAZ S BONUSOM až na 220 EUR ZDARMA pre seba alebo opäť ako darček pre vašich blízkych! Možnosť zakúpenia na recepciách aj online.

Při koupi poukazu:

od 200 do 400 EUR získate ZADARMO poukážku na 20 EUR
od 401 do 800 EUR získate ZADARMO poukážku na 40 EUR
od 801 do 1 200 EUR získate ZADARMO poukážku na 80 EUR
od 1 201 do 2 000 EUR získate ZADARMO poukážku na 140 EUR
od 2 001 do 2 800 EUR získate ZADARMO poukážku na 180 EUR
od 2 801 EUR a vyššie získate ZADARMO poukážku na 220 EUR

Bonusové poukazy ZADARMO je možné použiť
na tieto služby:

Bonusové poukazy ZDARMA je možné použiť na všetky služby estetickej dermatológie, neinvazívne a kozmetické služby Kliniky YES VISAGE.

Pre získanie bonusu, teda POUKAZU NA VYBRANÉ SLUŽBY KLINIKY YES VISAGE zdarma je potrebné zakúpiť klasický DARČEKOVÝ POUKAZ v hodnote vyššej ako 200 EUR najneskôr do 28.2.2022. Zakúpené poukazy, vrátane bonusových zdarma, je možné využiť iba na pobočkách v BRATISLAVE, BRNE a PRAHE.

Štandardný zakúpený DARČEKOVÝ POUKAZ má platnosť 1 ROK od jeho vystavenia a platí na všetky služby a produkty Kliniky YES VISAGE.

Bonusový poukaz zdarma, teda POUKAZ NA VYBRANÉ SLUŽBY KLINIKY YES VISAGE, je platný 3 MESIACE od jeho vystavenia a platí na všetky služby estetickej dermatológie, neinvazívne a kozmetické služby Kliniky YES VISAGE. Neplatí na služby plastickej chirurgie, kadernícke služby a nákup výrobkov a produktov.

Služby, používané materiály a prístrojové vybavenie sa môžu na jednotlivých pobočkách líšiť. Ak máte záujem o konkrétnu službu alebo prístroj k službe používaný, kontaktujte našu zákaznícku linku na príslušnej pobočke.

vanocni poukazy

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma