Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Operácia uší

Plastická operácia uší

  • Rieši pozíciu ušných ušníc či rekonštrukciu ušných lalokov
  • Operácia uší je rýchla a takmer bezbolestná
  • Vykonávaná väčšinou v lokálnej anestézii
  • Zákrok je vykonávaný v záhybe za uchom, výsledné jazvy sú navždy schované
  • Operácia uší má aj výrazný psychologický význam
  • Chirurgické zákroky na Klinike YES VISAGE sú vždy vykonávané a garantované uznávanými odborníkmi s dlhoročnou praxou u nás aj v zahraničí a s najvyšším hodnotením v nezávislých recenziách. Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme s výberom toho pravého špecialistu na daný zákrok práve pre vás.

Klinika YES VISAGE vykonáva ako modernú otoplastiku ( odstávajúce ušnice a všetky modifikácie), tak korekciu ušných lalokov.

Operácia uší je rýchla, takmer bezbolestná korekcia  ušníc, či rekonštrukcia ušných lalokov zdeformovaných po nosení náušníc. Je záležitosťou estetickou, nie funkčnou. Patrí medzi najvyhľadávanejšie zákroky estetickej korektívnej chirurgie žiadané všetkými vekovými skupinami, ako u žien, tak aj u mužov. Zákroky sa vykonávajú deťom od útleho veku až klientom vo veku seniorskom. Operácia uší je rýchlym a efektívnym riešením s výsledkom, ktorý dramaticky ovplyvňuje vzhľad tváre.

Odstávajúce ušnice sú jednou z najbežnejších kozmetických chýb vôbec a pomerne častou vrodenou chybou, ktorá je veľmi nepríjemná najmä v detstve, kedy malé deti bývajú z tohto dôvodu často terčom posmechu. Plastika uší alebo otoplastika je potom operácia týchto odstávajúcich alebo deformovaných ušníc. Táto chyba môže byť jednostranná aj kombinovaná s rôznym tvarom a veľkosťami ušníc. Operáciu je možné vykonať po ukončení ich rastu, to znamená približne po šiestom roku života.

Skúsený plastický chirurg môže napraviť aj nesúmernú veľkosť ušníc ako celok, jednotlivých častí, rovnako tak ako ušnice s výraznými záhybmi a vráskami alebo ušnice natiahnuté. Môže tiež vymodelovať nové ušnice, tam kde chýbajú vplyvom vrodených chýb alebo následkom zranenia.

Po celú dobu operácie sa pracuje len v zadnej časti ucha. Rez je vedený v záhybe za ušnicou, takže sú výsledné jazvy navždy schované, veľmi nenápadné a nie sú vidieť. Celá operácia trvá 1-1,5 hodiny a vykonáva sa v lokálnej anestézií. Ak si to bude pacient vyžadovať, môže zákrok absolvovať aj v ľahkej celkovej anestézií. Operácia sa vykonáva ambulantne, alebo pri jednodennej hospitalizácií.

Vďaka plastike uší sa už mnoho ľudí vyrovnalo zo svojím hendikepom, ktorý ich trápil veľa rokov.

Na tento aj ostatné zákroky možno využiť možnosť splátkového financovania s 0 % navýšením a to už od 20 € mesačne. Všetko je možné jednoducho vybaviť na počkanie, priamo na recepciách Kliniky YES VISAGE.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Plastická operácia uší

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií