Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Tumescenčná liposukcia

Tumescenčná liposukcia

  • Rýchla a komfortná
  • Skutočné tvarovanie tela
  • Bezbolestná, len v lokálnej anestézii
  • Bez nutnosti narkózy a hospitalizácie
  • Skutočná strata a trvalé odstránenie prebytočného tukového tkaniva
  • Výborné výsledky jasne merateľné a viditeľné ihneď
  • Rieši takmer každú problematickú partiu ako napríklad brucho, boky, stehná, zadok, kolená, paže, prsia, lýtka alebo napríklad podbradok
  • Chirurgické zákroky na Klinike YES VISAGE sú vždy vykonávané a garantované uznávanými odborníkmi s dlhoročnou praxou u nás aj v zahraničí a s najvyšším hodnotením v nezávislých recenziách. Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme s výberom toho pravého špecialistu na daný zákrok práve pre vás.

Tumescenčná liposukcia je moderný chirurgický zákrok, pomocou ktorého dochádza k odstráneniu nadbytočných tukových tkanív. Vďaka tejto liposukcii dosiahnete vytúženú postavu takmer bez bolesti a dlhej rekonvalescencie. Jedná sa o veľmi rýchly a šetrný zákrok, ktorý zaručuje trvalé výsledky. Je odporúčaná klientom, ktorí chcú redukovať svoju váhu o 5 až 15 kilogramov. Najčastejšie modelovanými partiami sú oblasti brucha, zadku, stehien a podbradku. U mužov potom tiež napríklad prsia, paže, či lýtka.

zobraziť viac

Kedy je tumescenčná liposukcia vhodná?

Tumescenčná liposukcia nepredstavuje liečbu, či riešenie obezity, ale slúži na tvarovanie postavy a zbavovanie sa tuku v lokalizovaných, ohraničených a problémových partiách. Tumescenčnú liposukciu možno vykonávať ženám aj mužom všetkých vekových kategórií. Pre uchovanie efektu liposukcie je vhodné prispôsobiť redukcii tuku tiež svoj životný štýl.

Ako zákrok prebieha?

Približne hodinu pred zákrokom je daná oblasť napustená tumescenčným roztokom, ktorý je zložený z fyziologického roztoku, lokálneho anestetika a adrenalínu. Tento roztok zaisťuje lokálne znecitlivenie, takže zákrok samotný je úplne bezbolestný. Tiež znižuje krvácavosť v čase zákroku a uľahčuje odsávanie tukových buniek. Množstvo tumescenčného roztoku, ktorého objem napusteného do tela je dvojnásobný, oproti množstvu odobraného tuku. Vďaka tomuto roztoku je možné odsať väčšie množstvo tuku pomocou tenkých kanýl, ktoré sa vsunú pod kožu malými otvormi v priemere iba 3-5 mm. Tie nie je nutné zašívať, pretože sa samy zahoja. Odsávanie tuku je vďaka lokálnemu znecitliveniu teda úplne bezbolestné. Počas jedného zákroku možno odsať maximálne 4 litre tuku. Liposukcia trvá približne 1 až 2 hodiny. Celkový čas zákroku sa tak, vďaka čakaniu na pôsobenie lokálnej anestézie, pohybuje od 2 do 3 hodín. Dĺžka zákroku sa však môže pohybovať podľa rozsahu a počtu ošetrovaných oblastí.

Z akých oblastí možno tuk odstrániť?

Vďaka napusteniu oblasti lokálnym anestetikom a možnosti použitia tenkých kanýl je možné využiť tumescenčnú liposukciu takmer na akúkoľvek oblasť. Najčastejšie modelovanými partiami sú problematické oblasti brucha, paží, zadku, stehien, lýtok a podbradku. U mužov potom tiež napríklad mužské prsia.

Aká je doba rekonvalescencie?

Bezprostredne po zákroku sa môžu objaviť modrinky a opuchy, tie však veľmi rýchlo zmiznú. Prvých 7 dní po zákroku je odporučený kľuďový režim. Výsledky zákroku sú najlepšie viditeľné až po cca 6 týždňoch od zákroku, kedy je klient už úplne bez obmedzení.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Tumescenčná liposukcia

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií