Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Predlžovanie a zahusťovanie mihalníc

Profesionálne predlžovanie rias

  • úplne prirodzený vzhľad
  • krásne riasy bez riasenky (maskary) aj ráno alebo pri bazéne
  • koniec rozmazaným očiam od riasenky (maskary)
  • individuálna aplikácia rias rôznych dĺžok, zatočenia a farieb
  • najkvalitnejšie riasy s vysokým leskom a vejárovým efektom
  • unikátne lepidlo, ktoré ostáva aj po zaschnutí elastické a riasy tak ostávajú pružné
  • vďaka profesionálnej aplikácii individuálne na mieru a patentovanému lepidlu vydrží bezkonkurenčne dlhšie než bežné predĺžené riasy
  • s kvalitnými riasami Kliniky YES VISAGE sa dá plávať a športovať bez obmedzení
  • výdrž je možné predĺžit postupným doplňovaním
  • riasy z Kliniky YES VISAGE vyzerajú úžasne každý deň

Snívate o dlhých, hustých, prirodzene vyzerajúcich riasach aj bez riasenky (maskary)? S profesionálnym predlžovaním rias na Klinike YES VISAGE sa to dá. Dajte zbohom rozmazaným riasenkám (maskarám), či nalepovacím umelým riasam, ktoré nevydržia dlhšie než deň a na prvý pohľad pôsobia umelo.
Tajomstvo profesionálnej techniky prdlžovania rias na Klinike YES VISAGE spočíva v riasach tej najvyššej možnej kvality s rôznou povrchovou úpravou a prirodzene vyzerajúcich riasach rôznych dĺžok, zatočenia a farieb s vysokým leskom a vejárovým efektom na mieru individuálne podľa štýlu a potrieb klientky.

Nie je to však len kvalitný materiál, ktorý vám zaručí dokonalý vzhľad na dlhú dobu. Štylistky z Kliniky YES VISAGE sú skúsené a vždy pravidelne školené v nových technikách. Jedine tak môžu svojim klientkach ponúknuť dokonalý výsledok, ktorý zodpovedá súčasnému trendu. Dokážeme pomocou správnej aplikácie rias oko zvýrazniť i modelovať. Vďaka rôznym dĺžkam a zatočeniu rias a ich správnemu umiestneniu vedia štylistky napríklad okrúhle oko opticky predĺžiť. Naopak privreté oko alebo v prípade, že riasy rastú smerom dolu, dokážu pomocou väčšieho zatočenia rias oko krásne opticky otvoriť. Dajú sa vytvoriť aj sexy zvodné oči.

zobraziť viac

Vybrať si môžete tiež z dvoch spôsobov aplikácie rias. Metódou SINGLE sa lepí riasa na riasu, pričom aplikovaná riasa má prirodzenú hrúbku 0,2 mm. Pri druhej metóde zvanej VOLUME používame ultratenké objemové riasy s hrúbkou 0,03 mm až 0,07 mm. Pomocou pinzety sa z nich vytvorí vejár, ktorý sa môže skladať z dvoch, troch, štyroch, či dokonca piatich rias a prilepí sa na vlastnú riasu. Nemusíte sa ničoho obávať. Tieto riasy sú tenšie a jemnejšie než vaše vlastné riasy, a preto ich nijako nezaťažujú.
S aplikáciou rias sa začína vo vnútornom kútiku oka s kratšími riasami a postupne sa pridávajú ďalšie riasy a následne sa smerom k vonkajšiemu kútiku oka riasy opäť skracujú tak, aby čo najvernejšie kopírovali prirodzený rast rias. Záleží však aj na tom, či uprednostňujete skôr prirodzený vzhľad alebo milujete výrazné líčenie.
O kvalitne aplikované riasy je v oboch prípadoch starostlivosť veľmi jednoduchá.

Na aplikáciu rias používame výlučne lepidlo, ktoré je vyrábané a schválené na používanie v Európskej Únii a spĺňa prísne zdravotné kritériá. Navyše toto patentované lepidlo zostáva elastické, a preto vydrží na riasach naozaj dlho a vďaka nemu sa riasy prispôsobia vlastným a klientka ich vôbec necíti. Môžete sa s nimi tiež bez obáv sprchovať, cvičiť, kúpať, aj saunovať a pritom si užívať dokonale zvýraznené oči bez najmenšej chybičky krásy.
Majte neodolateľný pohľad, ktorý vás môže zdobiť po celý rok. Aj ráno bez makeupu.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Profesionálne predlžovanie rias

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií