Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Lipotransfer - prenos tuku

Lipotransfer - prenos tuku

  • Prenos vlastného tuku
  • Dvojitý efekt formovania postavy - uberá v problémových partiách a pridáva tam, kde je to potrebné
  • Telu vlastné bunky
  • Nulové riziko antigénnej reakcie
  • Rýchle hojenie a šetrnosť samotného zákroku
  • Zákroky je možné vykonať ambulantne len v miestnom znecitlivení alebo v analgosedácii
  • Bez jaziev
  • Chirurgické zákroky na Klinike YES VISAGE sú vždy vykonávané a garantované uznávanými odborníkmi s dlhoročnou praxou u nás aj v zahraničí a s najvyšším hodnotením v nezávislých recenziách. Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme s výberom toho pravého špecialistu na daný zákrok práve pre vás.

Najčastejšie formy Lipotransferu:

Útlejší pás a boky, pevné bruško, štíhlejšie stehná, centimetre dole a telo bez tukových vankúšikov je častým želaním klientov estetickej medicíny. Niekedy však aj nedostatok tuku môže pôsobiť menej esteticky. Vlastným tukom je možné tvarovať telesné partie ako napríklad poprsie alebo zadoček. S postupujúcim vekom sa tuk stráca napríklad z tváre, kde jeho navrátením možno tvár omladiť, navracať kontúry, vypĺňať vrásky, je možné sa zbaviť kruhov a prepadov pod očami alebo napríklad vytvoriť plnšie pery. Všeobecne sa táto metóda nazýva lipotransfer. Vďaka tejto metóde je možné tuk preniesť z problematických partií na miesta, kde ho nie je dostatok, a kde naopak pristane.

Tuk, ktorý sa po liposukcii bez úžitku vyhadzuje a likviduje má tak hodnotu stoviek eur, ktoré by sa inak utratili za syntetické náhrady, ako napríklad silikónové prsné implantáty, gélové výplne vrások a podobne. Ľudský tuk je pritom ten najlepší implantát, pretože organizmus nemusí prijímať nič cudzie, len svoje vlastné bunky. Telu vlastné bunky organizmus bez problému prijme.

zobraziť viac

Lipotransfer je presunutie tuku z jednej oblasti tela do druhej. Tuk, ktorý sa pri liposukcii odsal z inej časti tela, sa spracuje v špeciálnom systéme, prípadne sa obohatí o rastové faktory a injekčne sa zavedie do určených oblastí. Výhodou zákroku je nulové riziko antigénnej reakcie (reakcie na cudzí materiál), rýchle hojenie a šetrnosť zákroku samotného, kedy je celý zákrok možné vykonať ambulantne len v miestnom znecitlivení alebo v analgosedácii. To znamená minimálnu záťaž pre organizmus, kedy nie je nutný pobyt na klinike, klientka tak odchádza po zákroku domov. K zákroku stačia iba vpichy kanylou, vďaka čomu nehrozia jazvy, ani dlhá rekonvalescencia.

Najoceňovanejšou výhodou pre klientky je dvojitý efekt formovania postavy. Jednak dochádza k odsatiu tuku z problémových partií a súčasne získavame žiadané tvary. Najčastejšie sa jedná o zväčšenie prsníkov vlastným tukom (autoaugmentácia prsníkov), modeláciu zadočku vlastným tukom (Augmentácia zadočku tukovým autotransplantátom), v oblasti tváre sú potom najčastejšie tvárové výplne vlastným tukom (Lipofilling).

Na tento aj ostatné zákroky možno využiť možnosť splátkového financovania s 0 % navýšením a to už od 20 € mesačne. Všetko je možné jednoducho vybaviť na počkanie, priamo na recepciách Kliniky YES VISAGE.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

objednať nezáväznú konzultáciu

Lipotransfer - prenos tuku

Viac informácií

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií