Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Plazmalifting

Omladenie vlastnou plazmou

  • Účinne regeneruje kožné bunky
  • Omladzuje unavenú, ochabnutú a starnúcu pleť
  • Vyhladzuje vrásky a výrazné znaky starnutia
  • Prevencia a spomalenie starnutia
  • Vykonávané z vlastnej krvi pred zrakom klienta
  • Žiadne umelé látky a materiály
  • Nemá žiadne vedľajšie účinky ani riziká
  • Vykonáva sa v znecitlivení, zákrok je bezbolestný
  • Vhodné pre tvár, kruhy pod očami, krk a šiju, dekolt i chrbát rúk

Plazmalifting, alebo omladenie vlastnou plazmou, je nová a prevratná metóda, ktorá pomáha efektívne regenerovať kožné bunky. Zabezpečuje tak účinné vyhľadenie vrások a výrazných znakov starnutia či veľmi povolenej pleti. Okrem omladenia má významné využitie aj v oblasti regenerácie jaziev. Liečivé účinky pozitívne vplývajú na pokožku po rôznych zákrokoch.

Tajomstvo mladosti Plazmaliftingu spočíva v našej vlastnej krvnej plazme. Tá obsahuje rastové faktory, krvné doštičky, biele krvinky a kmeňové bunky, ktoré pokožku regenerujú a spúšťajú omladzujúce procesy celkom prirodzenou cestou. Organizmus tak začne sám pracovať v „režime mladého tela.“

Hlavnou výhodou omladenia vlastnou plazmou alebo Plazmaliftingu je fakt, že telo nemusí prijímať žiadne umelé látky a materiály. Nehrozí tak riziko následných komplikácií či alergie. Plazmalifting nemá žiadne vedľajšie účinky. Ide o pre telo celkom prirodzený proces, v ktorom je Plazmalifting zároveň zdrojom základných rastových faktorov. Daný postup tak kopíruje vlastné procesy hojenia tela samotného.


Čo všetko potrebujete vedieť

Ako ošetrenie prebieha?

Pri omladení vlastnou plazmou alebo Plazmaliftingu sa jedná o jednu z najprogresívnejších metód, ktorá využíva tzv. PRP – plazmy bohaté na trombocity. Ide v podstate o darovanie krvi, ale pre seba samého. Klientovi lekár odoberie malé množstvo krvi, ktorá sa zmieša s patentovanou gélovou látkou a ihneď, pred jeho zrakom, sa v špeciálnom prístroji za vysokej frekvencie odstredí a oddelí plazma od krvi. Výslednú látku (PRP) použije lekár pri aplikácii rejuvenačných techník, napr. mezoterapie, alebo ako výplňový materiál – jeho pôvodnému darcovi. Zákrok ako taký je v tomto prípade bezbolestný, pretože na oblasť vpichu je vopred nanesená anestetická masť.

Čo je plazma?

Plazma je zložka z 55% obsiahnutá v našej krvi. Už roky sa vďaka darcom plazmy využíva v medicíne. Vyrába sa z nej tiež mnoho dôležitých liečiv. Aktuálne si nachádza ďalšie využitie v oblasti estetickej dermatológie

Čo nasleduje po aplikacii?

Jedinečnosť Plazmaliftingu spočíva v stimulácii prirodzených mechanizmov ľudského tela. Vďaka aplikácii plazmy, bohatej na omladzujúce látky, dochádza k regenerácii buniek, ktoré doslova začínajú pracovať v „režime mladého tela.“ Akákoľvek imunitná či alergická reakcia je pritom vylúčená, pretože je pacientovi aplikovaný jeho vlastný, prirodzený materiál.

Je Plazmalifting naozaj bezpečný?

Áno. Celý proces odberu a spracovania krvi prebieha priamo pred očami pacienta. Metóda je veľmi prírodná a prirodzená a nemá žiadne vedľajšie účinky! Jedná sa o najideálnejší materiál – vlastná rodná krv.

zobraziť viac

Pre koho je Plazmalifting vhodný?

Omladenie vlastnou plazmou, alebo plazmalifting je vhodný na regeneráciu u klientov s unavenou, povädnutou a starnúcou pleťou, ale aj preventívne na zabránenie a oddialenie starnutia. Pomáha zahladiť aj výraznejšie stopy starnutia ako sú vrásky, či výrazne povolená pleť a taktiež urýchľuje proces hojenia kože po rôznych zákrokoch.

Na akých častiach tela možno plazmalifting vykonať?

Omladenie vlastnou plazmou, alebo Plazmalifting sa vykonáva najmä na tých častiach tela, ktoré sú ochabnuté, s uvoľnenou a nepružnou kožou a efektívne bojuje s vráskami. Možno aplikovať na tvár, na krk aj šiju, v oblasti dekoltu aj na chrbtoch rúk. Miznú kruhy pod očami, pokožka získava zdravý a mladistvý vzhľad.

K akým zmenám dôjde po aplikácii?

Koža sa napne a zlepší sa jej farba, obnoví sa pružnosť pokožky, zahladia sa vrásky.


Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Omladenie vlastnou plazmou

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií