Aktuálne informácie:
MÁME PRE VÁS OTVORENÉ

Návšteva Kliniky YES VISAGE a jej BEAUTY ZÓNY vrátane kaderníctva neodporuje aktuálnym opatreniam COVID-19

Striktne využívame bezpečnostné pomôcky pre maximálnu bezpečnosť klientov.

Profesionálny permanentný make-up

Permanentný make-up

  • Úplne dokonalá prirodzenosť
  • Realistické vykreslenie s 3D efektom
  • Patentovaný systém umožňujúci presnosť a bezchybnosť výkonu, 100% sterilita
  • Bez bolesti a vzniku opuchov
  • Táto moderná patentovaná metóda sa využíva aj k rekonštrukcii pri strate chĺpkov z dôvodu chorôb alebo onkologickej liečby

Pre veľa žien je každodenné líčenie nevyhnutnou súčasťou života, pretože nie každá má obočie prirodzene husté, dostatočne sfarbené a rastúce správnym smerom, alebo túžia mať výraznejšie pery. Permanentný make-up dokáže žene ušetriť veľa času stráveného pri zrkadle, ale tiež korigovať nedokonalosti tváre.

Na Klinikách YES VISAGE poskytujeme v súčasnosti najmodernejšiu metódu profesionálneho permanentného make-upu využívajúcu špeciálnu patentovanú perovú technológiu, ktorú môžu používať len preškolení špecialisti. Najväčšou výnimočnosťou tejto technológie oproti bežným existujúcim metódam je jej dokonalá presnosť a úplné realistické vykreslenie s 3D efektom. Výsledok je tak k nerozoznaniu od pravého obočia alebo prirodzene plných pier. Nepoznáte rozdiel medzi pravým a vykresleným obočím.

zobraziť viac

Bežná metóda vykreslenia obočia – Zastarané metódy permanentného make-upu sú vykonávané vpichovaním bodiek – bodka k bodke. Preto veľakrát takéto obočia vyzerajú ako škvrny, ktoré menia po čase svoju farbu na šedivú alebo modrastú.

obočí 1

Moderná profesionálna metóda, ktorú používame na klinikách YES VISAGE, vytvára efekt prirodzených chĺpkov v smere prirodzeného rastu a 3D efektom. Jednotlivo získaný chĺpok môže byť od tenkého až k hrubému vo farbe pigmentácii prirodzeného obočia.

obočí 2

Táto moderná metóda využíva špeciálne navrhnuté pero k rekonštrukcii a kompletizácii chĺpkov obočia a prevedenie linky na očných viečkach. Obraz chĺpkov a výsledne celé obočie, jeho zahustenie alebo formovanie, je až neuveriteľne realistické a s 3D efektom. Vďaka tomuto efektu vyzerajú jednotlivé chĺpky ako prírodné, prirodzene rastúce a veľmi tenké. Vďaka tejto vlastnosti sa táto metóda využíva okrem estetického hľadiska pre úspory času pri líčení, alebo tiež ako riešenie po nehodách, chemoterapii, ochoreniach a iných prípadoch, kedy prirodzené obočie chýba alebo sa vytráca.

Táto metóda trvá cca 1 hodinu, umožňuje úplnú kontrolu zákrokov a zaručuje 100% sterilitu. Naviac je tak bezbolestná a jemná, že podráždenie a opuchy sa nevyskytujú ani bezprostredne po zákroku. Do plochy obočia sa miniatúrnym ihlovým perom vkresľujú nepatrné línie, do nich sa zapustí požadovaná farba v odtieni obočia. Samotné ťahy sú široké rovnako ako prirodzené chĺpky obočia a sú tiež vykonávané smerom tak, aby kopírovali jeho prirodzený rast.

Pigmentácia prevedená touto modernou profesionálnou metódou zaručuje najjemnejšiu formu pigmentácie a vydrží oproti klasickej metóde dlhšie, približne 3 roky. Pigmenty majú všetky požadované certifikáty kvality EU.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Permanentný make-up

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií