Vyhladenie vrások laserom

Odstránenie vrások laserom

  • Vyhladenie kože so žiadnou dobou zotavenia
  • Rieši vrásky, akné, jazvy a strie
  • Preniká do hĺbky
  • Maximálna účinnosť s najlepšími výsledkami 
  • Jediný prístroj s výsledkami overenými klinickými štúdiami, a je preto ako jediný schválený tiež vládnou agentúrou Spojených štátov amerických pre kontrolu a reguláciu lekárskych prístrojov.

Mnoho z nás žien bojuje s vráskami, akné, jazvami, striami, nežiaducimi nepravidelnosťami pokožky.

Tieto dermatologické a kozmetické nedostatky kože možno však teraz už jednoducho riešiť pomocou frakčného vyhladzovania pokožky laserom. Klinika YES VISAGE ponúka najmodernejší systém pre frakčné vyhladzovanie kože, ktorý ošetrí také nedostatky rýchlo a efektívne, maximalizuje estetické výsledky pre klienta a zároveň znižuje na minimum riziká spojené s ošetrením a skracuje dobu zotavenia na nulu, nemusíte teda vôbec prerušiť svoje obvyklé činnosti.

Jedná sa o pokrokový prístup k vyhladzovaniu pokožky, ktorý používa laserové mikrolúče v oblasti liečeného tkaniva, ktoré prestupuje epidermis do dermis (pokožkou do škáry). Laserové lúče potom koagulujú zasiahnuté tkanivo a napravujú ho. Pri tomto prirodzenom hojení nahrádza nové zdravé tkanivo zasiahnuté tkanivo v daných oblastiach, takže pokožka je zdravšia a hlavne vyzerá mladšia.

Vysoko presné mikrolúče narušia požadovanú liečenú časť a tým sa zaháji regeneračný prirodzený proces hojenia so zrýchlenou tvorbou nového, zdravého tkaniva. Mikrolúče tejto novej technológie prenikajú hlbšie (pod 1 mm) než lúče iných prístrojov – čím hlbšie, tým väčší je objem nového tkaniva. Koagulované zvyšky buniek sa buď vylúčia kožou, alebo nahradia pri omladení kože. A zároveň tiež táto technológia ponúka väčšiu energiu na jeden mikrolúč (až 70 mJ) než akýkoľvek iný konkurenčný prístroj. S minimálnym počtom aplikácií dosahuje táto technológia hustotu vysoko výkonných, do hĺbky prenikajúcich mikrolúčov a dochádza tak k maximálne účinnej regenerácii kože a výborným estetickým výsledkom s celkom minimálnym začervenaním.

Táto telu úplne prirodzená technológia sa teda preto dokonale hodí na ošetrenie vrások, akné a jaziev po operáciách, melazmy, strií, nežiaducich nepravidelností povrchu, vejárikovitých vrások pri vonkajších očných kútikoch, kožných a pigmentových škvŕn a ďalších porúch, a to v podstate na ktoromkoľvek problematickom mieste tela – na tvári, krku, hrudníku, pažiach a dolných končatinách.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Odstránenie vrások laserom

Certifikáty a ocenenia

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Online konzultácie
Online konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
AJ, NJ, RU, FR
AJ, NJ, RU, FR

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 02/208 777 77

viac informácií