Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Odstránenie potenia

  • Najefektívnejšie riešenie
  • Úľava v osobnom i spoločenskom živote
  • Bez vedľajších a nežiadúcich účinkov
  • Aplikácia trvá len niekoľko minút
  • Bez nutnosti príprav a obmedzení
  • Dlhodobý účinok
  • Je možné opakovať

Potenie patrí k veľmi nepríjemným príznakom, ako pre človeka samotného, tak aj pre jeho okolie. Z nadmerného potenia (hyperhidróza) dokonca môže vzniknúť psychosociálny problém spôsobujúci telesnú i psychickú nepohodu. Nepríjemné potenie sa môže prejavovať na celom tele alebo ako lokálny problém – najmä potenie v podpazuší, dlaniach, chodidlách, na chrbte, čele či zátylku. Doposiaľ najefektívnejším riešením odstránenia nežiaduceho potenia je aplikácia botulotoxínu typu A do postihnutých oblastí.

zobraziť viac

Potenie obvykle postihuje podpazušie, dlane, nohy, chrbát, čelo či zátylok. Vzniká vplyvom vyššej teploty prostredia, telesnou námahou či emocionálnym tlakom. Odstránenie potenia sa vykonáva ambulantne a nevyžaduje žiadnu zvláštnu prípravu ani obmedzenia po zákroku. Ihneď môžete odísť domov či do práce.

Samotná aplikácia je nenáročná, trvá niekoľko minút, v závislosti od rozsahu ošetrenia, bez nutnosti použitia anestézie, prípadne je možné použiť krém na znecitlivenie. 
K liečebným účinkom sa používa veľmi riedený roztok botulotoxínu, ktorého malé množstvo sa aplikuje do kože postihnutej oblasti. Princíp účinku botulotoxínu spočíva v zabránení prevodu vzruchov nervových vlákien na potné žľazy a tým k dočasnému obmedzeniu alebo úplnému zastaveniu potenia v ošetrovanej oblasti. Botulotoxín nemá nežiaduce účinky.

Účinok nastupuje postupne behom 2 až 10 dní, kedy potné žľazy obmedzujú až takmer zastavujú svoju činnosť. Netreba sa však obávať, že by ste sa začali potiť viac na inom mieste na tele. Trvanie účinku je vždy individuálne, ale v závislosti od použitého množstva látky pretrváva po dobu 7 – 12 mesiacov i dlhšie. Aplikáciu je potom možné bez obáv opakovať, s počtom opakovaní sa predlžuje i samotný účinok.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Odstránenie potenia

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií