Klinika estetickej medicíny
a plastickej chirurgie
Krása v rukách profesionálov.
Odstránenie pigmentových škvŕn

Odstránenie pigmentových škvŕn

  • Rozlúčte sa s kožnými a pigmentovými škvrnami
  • Trvalé odstránenie bez doby nutnej na zotavenie
  • Preniká do hĺbky - maximálna účinnosť s najlepšími výsledkami
  • Jediný prístroj s výsledkami overenými klinickými štúdiami, a je preto ako jediný schválený tiež vládnou agentúrou Spojených štátov amerických pre kontrolu a reguláciu lekárskych prístrojov.

Mnoho z nás žien bojuje s kožnými a pigmentovými škvrnami. Tieto dermatologické a kozmetické nedostatky kože možno však teraz už jednoducho riešiť pomocou frakčného laseru. Klinika YES VISAGE ponúka najmodernejší systém pre frakčného laseru, ktorý ošetrí také nedostatky rýchlo a efektívne, maximalizuje estetické výsledky pre klienta a zároveň znižuje na minimum riziká spojené s ošetrením a skracuje dobu zotavenia na nulu, nemusíte teda vôbec prerušiť svoje obvyklé činnosti.

Viac informácií

Jedná sa o pokrokový prístup k odstráneniu pigmentových a kožných škvŕn, ktorý používa laserové mikrolúče v oblasti liečeného tkaniva, ktoré prestupuje epidermis do dermis (pokožkou do škáry). Laserové lúče potom koagulujú zasiahnuté tkanivo a napravujú ho. Pri tomto prirodzenom hojení nahrádza nové zdravé tkanivo zasiahnuté tkanivo v daných oblastiach, takže pokožka je zdravšia a hlavne mladšia a bez pigmentových škvŕn a zafarbenia.

Vysoko presné mikrolúče narušia požadovanú liečenú časť a tým sa zaháji regeneračný prirodzený proces hojenia so zrýchlenou tvorbou nového, zdravého tkaniva. Mikrolúče tejto novej technológie prenikajú hlbšie (pod 1mm) než lúče iných prístrojov – čím hlbšie, tým väčší je objem nového tkaniva. Koagulované zvyšky buniek sa buď vylúčia kožou, alebo nahradia pri omladnutí kože. A zároveň tiež táto technológia ponúka väčšiu energiu na jeden mikrolúč (až 70 mJ) než akýkoľvek iný konkurenčný prístroj. S minimálnym počtom aplikácií dosahuje táto technológia hustoty vysoko výkonných, do hĺbky prenikajúcich mikrolúčov a dochádza tak k maximálnej účinnej regenerácií kože a výborným estetickým výsledkom s úplne minimálnym začervenaním.

Táto telu úplne prirodzená technológia sa teda preto dokonale hodí pre ošetrenie vrások, akné a jaziev po operáciách, melazmy, strií, nežiaducich nepravidelností povrchu, vejárikovitých vrások pri vonkajších očných kútikoch, kožných a pigmentových škvŕn a ďalších porúch, a to v podstate na ktoromkoľvek problematickom mieste tela – na tvári, krku, hrudníku, pažiach a dolných končatinách.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Odstránenie pigmentových škvŕn Viac informáciíCertifikáty a ocenenia

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás nájdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIA

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 02/208 777 77

viac informácií