Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Odstránenie žiliek a cievok

Odstránenie žiliek a cievok

  • Vynikajúce výsledky pri odstraňovaní rozšírených, pavúčkovitých alebo sieťovito usporiadaných nežiaducich žiliek a cievok
  • Najmodernejšia lekárska technológia
  • Neinvazívne ošetrenie
  • Bez vzniku jaziev a dlhej rekonvalescencie
  • Efektívny a trvalý výsledok
  • Veľmi rýchle a ľahko znášanlivé ošetrenie
  • Certifikovaná technológia s najlepšími klinickými výsledkami
  • Najmodernejšia technológia v ČR a SR

Presvitajúce rozšírené sýto červené žilky, nežiaduce pavúčkovité a sieťovité žilky či už na tvári, alebo na nohách trápia ženy všetkých vekových kategórií a sú dôsledkom zníženej pružnosti a kvality elastických vlákien žilovej steny.

Na Klinike YES VISAGE využívame na odstránenie týchto drobných žiliek špeciálnu patentovanú vysokovýkonnostnú lekársku laserovú technológiu, prípadne intenzívne pulzové svetlo. Laserové svetlo prechádza cez epidermis a zasahuje len problematické krvné cievy a žilky, takže nedochádza k chirurgickému zákroku na povrchu kože. Ošetrenie je tak oproti tradičným postupom rýchle a jednoduché, bez nežiaducich účinkov a s veľmi krátkym, až žiadnym stratovým časom pre klienta.

Vďaka modernej technológii možno mať opäť dokonalé nohy bez viditeľných žiliek a cítiť sa dobre v sukni alebo krátkych nohaviciach. Rovnako tak žilkami v tvári už nie je nutné sa trápiť a maskovať tvár. Moderné riešenie pomocou lekárskeho lasera a impulzného svetla je rýchle a bezbolestné.

Užitočné informácie

Vznik žiliek

Vznikajú predovšetkým v čase tehotenstva, pri obezite, pri prudkých hormonálnych zmenách, vplyvom genetických dispozícií, pri vysokom tlaku, vplyvom počasia (slnko alebo mráz), či pri závažnom ochorení a to najčastejšie na tvári, na nohách alebo okolo členkov a kolien.

Princíp ošetrenia žiliek dolných končatín

Ošetrenie žiliek dolných končatín klasickou chirurgickou metódou zanecháva jazvičky v mieste rezu a je časovo náročné. Ošetrenie žiliek moderným lekárskym laserom ponúka neinvazívnu alternatívu odstránenia pavúčkovitých a sieťovitých žiliek bez rezov a s minimálnym nepohodlím a bez nutnosti zotavovania. Je využívaný presne zacielený laserový lúč správnej vlnovej dĺžky s presným prenosom energie, ktorý prejde do podkožia a zasiahne iba nežiaduce drobné viditeľné žilky. Tu energiu absorbuje hemoglobín, absorbovanou energiou sa zahreje a žilka koaguluje, okamžite sa stiahne a uzatvára sa. Zovretá žilka potom odumiera a nepresvitá už na povrch kože. Následne odumrie, vstrebe sa a úplne vymizne. Okolité tkanivo tak zostáva nenarušené. Ošetrenie je rýchle a bez obmedzenia pre klienta.

Princíp ošetrenia žiliek na tvári

Žilky na tvári, na krku, dekolte či rukách možno riešiť pomocou intenzívneho pulzového svetla. Jedná sa o neinvazívnu nechirurgickú metódu, ktorá využíva patentovanú technológiu. Energia je vysielaná vo forme optimalizovaného pulzného svetla v presných vlnových dĺžkach, ktoré absorbujú len problematické žilky alebo sieť žiliek. Dôjde k ich zahriatiu, stiahnutiu, odumretiu a následnému rozloženiu a úplnému vymiznutiu nežiadúcej žilky alebo cievky. Okolité tkanivo zostáva neporušené. Výsledky sú viditeľné ihneď. Ošetrenie je veľmi rýchle a ľahko znášané.

Doba ošetrenia

Ošetrenie je rýchle, samotný zákrok trvá len niekoľko sekúnd až desiatok minút, doba závisí predovšetkým od rozsahu ošetrenia. Po ošetrení nevznikajú žiadne výrazné obmedzenia klienta. Doba hojenia závisí na ošetrovanej lokality. Výsledky v tvári sú viditeľné ihneď a hoja sa najrýchlejšie.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

Objednat nezávaznou konzultaci

Odstránenie žiliek a cievok

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií