Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Operácia očných viečok

  • Odstránenie vačkov pod očami a padajúcich, ovisnutých viečok
  • Odstránenie tukových prolapsov
  • Moderná a precízna operačná technika
  • Bez nutnosti celkovej anestéze
  • Obmedzenie tvorby jaziev
  • Obmedzenie krvácavosti pri zákroku
  • Obmedzenie modrín a podliatin
  • Rýchle hojenie
  • Časová nenáročnosť
  • Chirurgické zákroky na Klinike YES VISAGE sú vždy vykonávané a garantované uznávanými odborníkmi s dlhoročnou praxou u nás aj v zahraničí a s najvyšším hodnotením v nezávislých recenziách. Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme s výberom toho pravého špecialistu na daný zákrok práve pre vás.

Padajúce viečka, prevísajúca koža a tukové vačky v okolí očí sú častým problémom, ktorý sa s pribúdajúcim vekom týka mnoho ľudí. Ideálnym riešením je úprava viečok (redukcia prebytočnej kože) alebo blepharoplastika. Mnoho ľudí má však obavy z komplikácií alebo z viditeľných jaziev, ktoré by sa len ťažko hojili. Tieto obavy sú však na Klinike YES VISAGE úplne bezpredmetné nielen preto, že disponujeme najmodernejšími prístrojmi a technológiami a individuálnym spôsobom predoperačnej a pooperačnej liečby, ale tiež preto, že máme tú česť spolupracovať s uznávanými odborníkmi u nás a zahraničí.

Využívame s úspechom najmodernejšiu techniku umožňujúcu uskutočniť úpravu viečok v omnoho kratšom časovom intervale, iba v miestnom znecitlivení (lokálnej anestéze) s obmedzením viditeľných jaziev. Pri precízne vykonanom zákroku minimalizujeme riziká, obmedzujeme krvácanie, predchádzame pooperačnej bolestivosti, opuchom či podliatinám a zároveň nastupuje rýchle hojenie. Zákrok je zároveň iba ambulantný a časovo nenáročný.

Na želanie možno horné aj dolné viečka upraviť behom jedného zákroku, vždy záleží na posúdení a rozhodnutí skúseného lekára. Vďaka individuálnemu prístupu k liečbe klienta sa skracuje doba hojenia. Problematikou viečok sa zaoberáme ucelene a všetky korekcie vykonávame s plným rešpektom k prirodzenej anatómii funkcií a fyziológii očných viečok, oka a slzných orgánov. Optimálnu korektívnu metódu volíme s ohľadom na všetky tieto atribúty.

Samotná korekcia viečok má nielen význam estetický, ale aj funkčný, keď pri odstránení kožných prebytkov a tukových vačkov dochádza k ľahšiemu pohybu viečok a drobné svaly okolo očí sú menej zaťažované. Korekciou viečok možno odstrániť tiež slzenie očí či zhoršené videnie spôsobujúce bolesti hlavy, náchylnosť očí k únave a k spontánnym opuchom.

Priebeh zákroku

Ako problém vzniká?

Koža v oblasti horných a dolných viečok je mimicky mimoriadne zaťažená a navyše najtenšia z celého tela. K veľmi poznateľným prejavom starnutia tu preto dochádza pomerne skoro, oproti iným oblastiam tváre. Tvoria sa vejáriky vrások na viečkach a v oblasti vonkajších kútikov, vznikajú kožné nadbytky až previsy, prevažne na horných viečkach. Nad vnútornými kútikmi očí a na dolných viečkach potom vzniká výrazné vyklenutie známe ako „vačky pod očami“ spôsobené zospodu tlačiacimi tukovými vačkami na ochabujúci kruhový očný sval a uvoľnenú kožu.

Ako zákrok prebieha?

Pri dolných viečkach sa odstraňujú vejáriky vrások a zospodu tlačiace tukové vačky, ktoré spôsobujú vyklenutie a zmenu tvaru v danej oblasti. V ošetrenej oblasti tak dochádza k odstráneniu vačkov pod očami, vyhladeniu vrások, napnutiu viečka a mladšiemu vzhľadu partie okolo očí. Pri horných viečkach, kde obvykle dominujú značné kožné nadbytky až previsy a vyklenutia nad vonkajšímimi kútikmi, sa po aplikácii lokálneho anestetika pod kožou horného viečka resekuje vopred presne vymeraný prebytočný pruh kože a vykonáva sa korekcia kruhového očného svalu pre zlepšenie kontúry vonkajšej polovičky horného viečka. Výsledkom je opäť mladistvejší vzhľad a jasné očné kontúry. Táto metóda je tiež aplikovaná aj po vrodených asymetriách alebo po úrazoch.

Na tento aj ostatné zákroky možno využiť možnosť splátkového financovania s 0 % navýšením a to už od 20 € mesačne. Všetko je možné jednoducho vybaviť na počkanie, priamo na recepciách Kliniky YES VISAGE.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Operácia očných viečok

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií