Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Plastická operácia nosa

Plastika nosa – rhinoplastika

  • Rieši korekcie kostnej a chrupavkovej časti a celkovo veľkosti , tvar, symetrie a deformácie nosa.
  • Zákrok je väčšinou vykonávaný z vnútornej strany nosa bez nutnosti vonkajšieho rezu
  • Citlivo vykonávaný vždy v súlade s individuálnymi rysmi tváre
  • Klinika YES VISAGE vykonáva ako modernú operáciu mäkkého nosa, tak kompletnú rhinoplastiku
  • Chirurgické zákroky na Klinike YES VISAGE sú vždy vykonávané a garantované uznávanými odborníkmi s dlhoročnou praxou u nás aj v zahraničí a s najvyšším hodnotením v nezávislých recenziách. Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme s výberom toho pravého špecialistu na daný zákrok práve pre vás.

Operácia nosa (rhinoplastika) ponúka riešenie väčšinou veľkého problému súvisiaceho s nízkym sebavedomím a nespokojnosťou zo sebou samým, pretože nos je dominantná časť tváre, ktorá udáva charakteristický výraz a tvar tváre. Je to zákrok, na ktorý sa človek odhodláva absolvovať dlhé roky. V dnešnej dobe je operácia nosa veľmi populárna s vynikajúcimi výsledkami, ktoré klientovi umožnia žiť „nový“ život. Tvarové odchýlky nosa môžu byť vrodené, ale aj získané ako následok úrazu. Plastika nosa rieši korekcie ako časti kostnej a chrupavkovej a celkovo veľkosť, tvar, symetrie a deformácie nosa. Klient rieši najčastejšie výrazný nosný hrboľ, plastiku nosnej priehradky, zúženie nosa alebo modeláciu hrotu nosa. Chirurgickým zásahom plastiky nosa ide zlepšiť aj jednu z hlavných funkcií nosa – dýchanie samotné.

zobraziť viac

Plastická chirurgia Kliniky YES VISAGE využíva najmodernejšie metódy, nástroje a predovšetkým skúseného profesionálneho plastického chirurga, ktorý dokáže stanoviť optimálny postup nie len k úplnej spokojnosti klienta, ale hlavne tiež výsledky, ktoré sú v súlade s ostatnými rysmi tváre a vyzerajú tak úplne prirodzene.

Výsledné zlepšenie vzhľadu môže byť psychologicky prospešné a takmer vždy prináša väčšie sebavedomie .Klienti by však mali očakávať, že nie vždy bude celá rodina so zákrokom súhlasiť a zákrok schvaľovať, pretože si nemusia byť vedomí klientovho osobného dôvodu k operácii a zmene vzhľadu. 

Pri konzultácií sa vždy plastický chirurg zoznámi s dôvodmi vedúcimi k takému rozhodnutiu a zhodnotí stav nosa. Klient aj lekár potom spolu nájdu spoločný kompromis požadovaného výsledku, pretože plastická chirurgická korekcia nosa nesmie byť vykonaná bez premyslenia a analýzy okolitých tvárových čŕt. Vždy je dôležité udržať nos v súlade s individuálnymi črtmi tváre.

Prevažná väčšina pacientov, ktorí podstúpia operáciu nosa, sa nezlučuje s významnými pooperačnými komplikáciami. Pri ťažkých deformitách nosa niekedy nie je možné vykonať len jeden zákrok ,ale musí ich byt vykonaných viac. Tvz. “touch up“a zákrok sa vykonáva po prvej hlavnej operácii a to väčšinou ako ambulantný zákrok, čiže zákrok v lokálnom znecitlivení.

Priebeh zákroku

Samotná plastická operácia nosa (rhinoplastika) je veľmi jemná a technická forma plastickej chirurgie a jednoznačne najviac elegantný a sofistikovaný zákrok z celej estetickej tvárovej chirurgie. S pokrokom metód modernej plastickej chirurgie dosahuje táto operácia výrazne lepšie výsledky, než bolo bežné v minulosti a má veľmi vysokú mieru úspešnosti a spokojnosti klienta.

Hoci sa plastika nosa zvyčajne vykonáva pri mladších vekových skupinách, môžeme dosiahnuť vynikajúce výsledky aj pri pacientoch medzi 50. a 60. rokmi života. Optimálne vekové rozmedzie na plastiku nosa je však po ukončení rastu a puberty, kedy je ukončený vývoj kostry tváre.

Operácia sa vykonáva z vnútornej strany nosa pomocou špeciálnych jemných nástrojov. Kosti, chrupavky a mäkké tkanivá nosa sú zmenšené, prerobené, alebo vytvarované k získaniu žiaducich prirodzenejších výsledkov. Nezostanú žiadne externé jazvy, pokiaľ je potrebné zmenšiť nozdry. Pokiaľ sú nejaké externé rezy nutné, sú vždy diskutované s klientmi a maskujú sa cez veľmi drobné rezy v prirodzených záhyboch kože.

Na tento aj ostatné zákroky možno využiť možnosť splátkového financovania s 0 % navýšením a to už od 20 € mesačne. Všetko je možné jednoducho vybaviť na počkanie, priamo na recepciách Kliniky YES VISAGE.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

objednať nezáväznú konzultáciu

Plastika nosa – rhinoplastika

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií