Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Laserová liposukcia LipoLife 3G, SlimLipo a ďalšie techniky

Doprajte si nové krivky, v ktorých sa budete cítiť lepšie vďaka liposukčnej technike na mieru v najširšej ponuke liposukcie na Slovensku.

Chcete napraviť svoje krivky tam, kde vás príroda viac obdarila, zanechalo stopy tehotenstvo alebo len jednoducho časom pribudlo kilo naviac?

Okamžité tvarovanie tela a permanentné odstránenie nahromadeného podkožného tuku, ktoré často nemožno odstrániť ani cvičením či diétami. Radujte sa z nového sebavedomia vďaka telu, ktorému pomohla najmodernejšia liposukcia zvolená práve vám na mieru.

Výber liposukcie
Klinika YES VISAGE je na tvarovanie postavy popredným špecialistom v ČR a SR a je vďaka tomu v počte spokojných klientov ročne a v množstve úspešne vykonaných zákrokov liposukcie na špičke v československom meradle. Investícia do inovácií a rôznych typov prístrojov najmodernejšej generácie nám umožňuje nebyť odkázaní iba na jednu techniku ​​a ponúkame najširšie spektrum moderných liposukčných techník na slovenskom a českom trhu. Preto dokážeme klientovi vybrať na mieru tú liposukciu, ktorá je pre neho najvhodnejšia, ale zároveň aj najkomfortnejšia. V ponuke našej kliniky nájdete ako najpopulárnejšiu laserovú liposukciu (LipoLife3G, SlimLipo), tak aj liposukcie potenciované vodným lúčom (BodyJet), rádiofrekvenciou, vibračnou technikou a ich ďalšie kombinácie.

zobraziť viac

Výhody liposukcie 
Hlavnú výhodu v YES VISAGE získava klient. A to nielen v možnosti výberu, ale predovšetkým v ponuke ideálnej liposukcie zvolenej priamo na mieru, prípadne dokonca v kombinácii techník. Pre klienta to prakticky znamená kratšiu dobu zákroku, väčšie možnosti výkonu iba v lokálnej anestézii, prípadne až polovičnú dobu v celkovej anestézii oproti klasickým tumescenčným liposukciám, odsatie viacerých lokalít naraz, kde to výkon umožňuje, skrátený čas hojenia, otvorené možnosti využitia vlastného tuku na iných častiach tela. Práve benefit asistovaného, ​​veľmi inovatívne a šetrne rozpúšťaného tuku v moderných liposukciách a jeho následné odstátie veľmi výrazne minimalizuje riziko vzniku nerovností, kožných previsov či nadbytkov, čo je jednou z obáv klientov pri bežných liposukciách. Viac informácií a ďalšie výhody sa klient dozvie na osobnú nezáväznú konzultáciu.

Priebeh liposukcie
Samotnému zákroku vždy predchádza odborná nezáväzná konzultácia, kde sa zhodnotí východiskový stav a vyberie vhodná najkomfortnejšia liposukcia pre klienta na mieru. Je vždy nutné zhodnotiť, či v prípade rozostúpenia svalov, výraznejšieho previsu brušnej steny v podbrušku nie je vhodnejšia operácia brušnej steny čiže abdominoplastika, prípadne kombinácia s liposukciou. Samotný zákrok modernými metódami v lokálnej anestézii trvá 1 až 2 hodiny. Vďaka použitiu anestézie je úplne bezbolestný a klient je pri vedomí a môže komunikovať s lekárom. Lekár si klienta podľa potreby môže polohovať a dokonca si aj treba postaviť v priebehu výkonu a okamžite prekontrolovať výsledok odsávania tuku. Po zákroku klient odchádza domov.

Po liposukcii
Vďaka dostupným inovatívnym technikám na mieru klienta a správne zvolenej liposukcii je minimalizovaná krvná strata, tvorba opuchov a modrín a veľmi výrazne skrátená doba zotavenia. Už počas prvých dní sa dá vrátiť k bežným aktivitám, k športu za 3 až 5 týždňov, podľa odsávaných lokalít. Pre správne hojenie je potrebné nosiť kompresnú bielizeň po lekárom stanovenú dobu. Ale už aj napríklad vďaka pôsobeniu lasera v modernej laserovej liposukcii dochádza k prirodzenému prihojovaniu, sťahovaniu, spevňovaniu a zlepšeniu elasticity pokožky. 

Oblasti vhodné na liposukciu
Liposukcia brucha, liposukcia bokov, liposukcia vnútorných a vonkajších stehien, liposukcia chrbta, liposukcia zadku, liposukcia paží či liposukcia kolien. Vďaka vysokej presnosti laserovej liposukcie LipoLife 3G je možné veľmi efektívne odsávať aj veľmi malé oblasti na tele, obľúbené sú napríklad liposukcia podbradku, dvojitej brady alebo liposukcia venušinho pahorku. Odsatý tuk možno tiež využiť inde na tele vo forme lipotransferu.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Laserová liposukcia LipoLife 3G, SlimLipo a ďalšie techniky

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií