Klinika estetickej medicíny
a plastickej chirurgie
Krása v rukách profesionálov.
Lipofilling

Výplne vlastným tukom

  • Výplne a korekcie vlastným tukom
  • Dokáže riešiť veľkosť a tvar pier, prepadnutú tvár, kruhy pod očami
  • Bez komplikácii a intoleranciu na cudziu látku
  • Všetky zákroky sú garantované uznávanými odborníkmi u nás aj v zahraničí, plastickým chirurgom primárom MUDr. Martin Molitor, Ph. D. a jeho tímom skúsenych lekárov.

Typy:

  • Augumentácia časti tváre tukovým autotransplátorom
  • Výplň pier tukovým autotransplátorom

Lipofilling, alebo vlastná výplň tukom, je revolučná metóda užívaná pre viacero estetických zákrokov. Vlastný tuk ako výplňový materiál je možné využiť v oblasti tváre, pri úprave objemu pier, výplní prepadnutej tváre, marionetov, u prepadlín pod dolnými viečkami alebo kruhov pod očami. Výhodou tohto zákroku je využitia tela vlastnej látky – tuku, čím odpadávajú komplikácie spojené s intorelanciou (neprijatím) cudzej látky.

Lipofilling v oblasti tváre využíva vlastný tuk ako kvalitný výplňový materiál pre vylepšenie vzhľadu tváre. Plastický chirurg dokáže pomocou tukového tkaniva vyhladiť vrásky, zväčšiť pery, vyretušovať kruhy pod očami alebo vyplniť objem prepadnutých tvári. Ide o ambulantný zákrok, ktorý sa vykonáva iba v miestnom znecitlivení. Tukové tkanivo sa odoberie kanylou väčšinou z oblasti brucha. Potom sa tuk odstredí, vyčistí a aplikuje injekčne do požadovaného miesta. Klient môže už druhý deň po lipofillingu nastúpiť do zamestnania a to len s miernym opuchom. Miesto vpichu, kde sa odobral kanylou tuk, sa len prelepí náplasťou. Nevznikajú tak žiadne jazvy.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Výplne vlastným tukom

Certifikáty a ocenenia

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás nájdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIA

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 02/208 777 77

viac informácií