Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Lifting obočia a čela

Lifting obočia a čela a modifikácia

  • Rieši kožné záhyby vrások, poklesnuté čelo a poklesnuté či previsnuté obočie cez oči
  • Zákrok je vykonávaný vo vlasovej časti a jazvičky sú tak skryté vo vlasoch
  • Odstraňujú prísny, unavený a ustarostený výraz
  • Chirurgické zákroky na Klinike YES VISAGE sú vždy vykonávané a garantované uznávanými odborníkmi s dlhoročnou praxou u nás aj v zahraničí a s najvyšším hodnotením v nezávislých recenziách. Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme s výberom toho pravého špecialistu na daný zákrok práve pre vás.

Oblasť čela je pohľadovo veľmi exponovanou oblasťou, ktorá úzko súvisí s obočím a dotvára nielen celkový vzhľad tváre, ale tiež sa na tejto oblasti značne prejavujú príznaky starnutia. Lifting obočia (Brow lift) a lifting čela (Forehead lift) sú plastické operácie, ktoré sú jedinečným riešením kožných záhybov vrások, poklesnutého čela a poklesnutého obočia či previsu obočia cez oči. Tento nepríjemný jav, ktorý stratou elasticity kože a postupným posúvaním ochabnutého obočia a čela nižšie, dáva tvári prísny, unavený a ustarostený výraz. Možno ho riešiť modernou šetrnou metódou, ktorá posunie skalp smerom hore.

Požadovaným účinkom je primerané napnutie kože, podkožných a svalových štruktúr čela. Výsledkom korektúry je potom odstránenie stôp starnutia, oveľa uvoľnenejší a mladistvejší vzhľad a vyhladenie vrások pri zachovaní prirodzeného vzhľadu.

K liftingu obočia alebo čela možno použiť hneď niekoľko rôznych metód. Záleží, či si klient želá iba vyzdvihnúť obočie alebo zároveň zmeniť jeho krivku či upraviť prípadnú asymetriu obočia alebo čela. Operačné techniky možno kombinovať. Plastická operácia sa môže vykonávať buď klasicky alebo endoskopicky. Klasická plastická operácia využíva postupy, kedy sa rez vedie v hornej časti vlasovej pokožky a je celý skrytý vo vlasoch. Endoskopické riešenie, ktorého výhodou je minimálny rez, používa optiku, ktorá umožní zavádzať operačné nástroje z malých rezov vo vlasoch. Jazvičky sú opäť schované vo vlasovej časti. Tvorba vrások je vždy individuálna a rovnako je individuálna aj vhodná doba na vykonanie tohto zákroku, ale spravidla sa vykonáva až po 40. roku života. Vždy však záleží na odbornej konzultácii a posúdení skúseným lekárom.

Tento zákrok je možné spojiť s rozsiahlejšou úpravou tváre, plastikou tváre - facelift, napríklad s korekciou vrások čela alebo rýh v oblasti koreňa nosa, zákroky estetickej dermatológie, často je spojený aj s prevedením operácie previsnutých očných viečok.

Na tento i ostatní zákroky lze využít možnost splátkového financování s 0% navýšením a to již od 500,- Kč měsíčně. Vše lze jednoduše vyřídit na počkání přímo na recepcích Kliniky YES VISAGE.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Lifting obočia a čela a modifikácia

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií