Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

MUDr. Tibor Molčan

MUDr. Tibor Molčan

Oceňovaný a uznávaný špecialista cievnej chirurgie s bohatou praxou u nás aj v zahraničí. Je členom Európskej a Slovenskej spoločnosti cievnej chirurgie.

Vyštudoval Lekársku fakultu Univerzity J. A. Komenského v Bratislave. Do jeho postgraduálneho štúdia patrí atestácia z chirurgie I. stupňa v Inštitúte pre ďalšie vzdelávanie lekárov a farmaceutov v Bratislave a o päť rokov neskôr tu zložil aj Štátnu špecializačnú skúšku z odboru cievnej chirurgie.

Svoje prvé pracovné skúsenosti nadobudol na kardiochirurgickej klinike ÚKVCH v Bratislave a v Ústave kardiovaskulárnych chorôb (súčasnom NÚSCCH) v Bratislave na oddelení cievnej chirurgie najskôr ako mladý sekundárny lekár, neskôr ako starší sekundárny lekár až po zástupcu primára. Svoje ďalšie bohaté pracovné skúsenosti ďalej získaval na oddelení cievnej chirurgie a kardiochirurgickom oddelení Fakultnej nemocnice Louisa Pasteura v Košiciach a neskôr pôsobil dlhodobo ako primár Oddelenia cievnej chirurgie vo Fakultnej nemocnici Sv. Cyrila a Metoda v Bratislave. V posledných rokoch pracoval tiež na Oddelení cievnej chirurgie Chirurgickej kliniky v Nových Zámkoch.

Do jeho bohatej praxe patria taktiež zahraničné stáže. Medzi najzásadnejšie patrí stáž na cievnom a kardiochirurgickom oddelení vo Všeobecnej nemocnici v Toronte v Kanade, na cievnom a kardiochirurgickom oddelení v Univerzitnej nemocnici vo švajčiarskom Berne, na oddelení kardiochirurgie v Univerzitnej nemocnici v nemeckom Bonne a tiež pôsobenie na oddelení kardiochirurgicko-intenzívnej starostlivosti v Univerzitnej nemocnici vo Viedni v Rakúsku. Ďalej sa zúčastnil významných medzinárodných workshopov, napr. International Vascular Workshop XIV v Rakúsku či 10th Interntional Course on Vascular Surgery with angiologic and angiographic topics and practical training sessions v Nemecku.

V predchádzajúcich rokoch sa intenzívne venoval pregraduálnym a postgraduálnym prednáškam pre slovenských i zahraničných študentov medicíny Lekárskej fakulty UK v Bratislave a Zdravotníckej Univerzity Sv. Alžbety v Trnave. Na tému cievnej chirurgie a kardiochirurgie prednášal tiež na Strednej zdravotníckej škole v Bratislave.

Za jeho prácou a projektmi stojí tiež bohatá publikačná a editorská činnosť. Je autorom 15 publikácií v českých medicínskych odborných časopisoch, 136 prednášok a spoluautorom 110 prednášok a odborných publikácií.

V súčasnej dobe je členom tímu Kliniky YES VISAGE, kde pôsobí ako skúsený špecialista cievnej chirurgie.

 

Fotogaléria Fotogaléria

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií