doc. MUDr. Peter Baláž, Ph.D., FEBS, MHA

Oceňovaný a uznávaný špecialista cievnej a transplantačnej chirurgie s bohatou praxou u nás aj v zahraničí. Je členom medzinárodnej spoločnosti European Society for Vascular Surgery (ESVS),kde je od roku 2014 zástupcom pre Českú republiku, ďalej European society of organ transplantation (ESOT),ale aj v Českej spoločnosti kardiovaskulárnej chirurgie ČLS JEP,kde je vedúci pracovnej skupiny pre hybridné výkony a člen Českej spoločnosti pre cievne hemodialyzačné prístupy, kde je členom revíznej komisie.

Vyštudoval Lekársku fakultu Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach na Slovensku, kde ďalej pokračoval doktorandským štúdiom na UVL. Do jeho postgraduálneho štúdia potom patrí atestácia z chirurgie I. stupňa vo Všeobecnej fakultnej nemocnici v Prahe a atestácia v obore cievnej chirurgie v IKEM v Prahe. Vo Viedni v Rakúsku potom spravil skúšky z transplantačnej chirurgie Fellow of European Board of Surgery (FEBS).V sebavzdelávaní ďalej pokračuje úrovňou Master of Health Administration (MHA). Je držiteľom certifikácií pre liečbu a využitie moderných techník na odstránenie kŕčových žíl, sklerotizáciu žiliek- metličiek a rektikulárnych žíl.

MUDr. Baláž za svoju profesnú kariéru získal taktiež mnoho ocenení. Je napríklad víťazom ceny „Discovery Award 2012“ za najlepší vedecký projekt mladých vedcov do 40 rokov, ocenenie za najlepšiu vedeckú prácu v cievnej chirurgii v roku 2013 (ČSKVCH)či cena za najlepšiu knižnú publikáciu v roku 2008(GRADA).

Pôsobil na Chirurgickom oddelení NsP v Gelnici na Slovensku, potom jako cievny a transplantačný chirurg a zástupca vedúceho cievnej chirurgie na Klinike transplantačnej a cievnej chirurgie v IKEM v Prahe. Pôsobí ako odborný asistent na Chirurgickej klinike III. Lekárskej fakulte Univerzity Karlovej, Fakultnej nemocnici Královské Vinohrady v Prahe a ako Senior clinical fellow na Transplantation department-Renal unit v nemocnici St.Guy´s and Thomas Hospital v Londýne vo Veľkej Británii. Na Klinike estetickej medicíny a plastickej chirurgie YES VISAGE pôsobí ako cievny chirurg a využíva svoje skúsenosti pri liečbe a odstránení kŕčových žíl modernými metódami.

K jeho bohatej praxi patria tiež zahraničné stáže a praxe. Okrem súčasného pôsobenia v Londýne patrí medzi tie najzaujímavejšie odborná stáž vo francúzskom Bordeaux na Oddelení cievnej chirurgie v Hospital Tripode a na rovnakom oddelení v Akademiska Sjukhuset v Uppsala vo Švédsku. Ďalej tiež i oddelenie transplantačnej chirurgie v Leaueven v Belgicku.

Veľmi intenzívne sa venuje vedeckým projektom z odboru cievnej chirurgie a transplantácie. Pedagogická činnosť zahŕňa pôsobenie na I. a III. Lekárskej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe.

Za jeho prácami a projektmi stojí taktiež bohatá publikačná a editorská činnosť. Je autorom mnohých prednášok a článkov v domácich a zahraničných odborných časopisoch, je autorom a spoluautorom českých a zahraničných odborných publikácii.

doc. MUDr. Peter Baláž, Ph.D., FEBS, MHA video
play

Fotogaléria Fotogaléria

Videogaléria Videogaléria

Certifikáty Certifikáty

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Online konzultácie
Online konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
AJ, NJ, RU, FR
AJ, NJ, RU, FR

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Certifikáty a ocenenia

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 02/208 777 77

viac informácií