Aktuálne informácie:
MÁME PRE VÁS OTVORENÉ

Návšteva Kliniky YES VISAGE a jej BEAUTY ZÓNY vrátane kaderníctva neodporuje aktuálnym opatreniam COVID-19

Striktne využívame bezpečnostné pomôcky pre maximálnu bezpečnosť klientov.

MUDr. Jiří Kučera

MUDr. Jiří Kučera

Vysoko skúsený atestovaný plastický chirurg, člen Českej lekárskej spoločnosti Jána Evanjelistu Purkyně v odbore plastická chirurgia, člen spoločnosti GAM (Group for Advancement of Microsurgery) a člen Francúzskej spoločnosti estetickej chirurgie. Venuje sa celému spektru plastických a estetických operácií.

Vyštudoval Lekársku fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Atestačnú skúšku zo všeobecnej chirurgie zložil roku 1990 a o päť rokov neskôr tiež z odboru plastickej chirurgie. Prvé praktické skúsenosti získal na oddelení ARO Fakultnej nemocnice v Olomouci a ďalších desať rokov pôsobil na Klinike plastickej a estetickej chirurgie Fakultnej nemocnice U sv. Anny v Brne. Tam tiež v rokoch 1996-1998 pôsobil ako odborný asistent pre plastickú chirurgiu na Masarykovej univerzite. Na prelome tisícročí pracoval ako zástupca prednostu oddelenia Plastickej a estetickej chirurgie FN Olomouc a v rokoch 2000-2002 ako zástupca vedúceho lekára v Centre plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie v Brne. Zároveň do roku 2008 pôsobil ako plastický chirurg v brnenskej Úrazovej nemocnici a do roku 2011 aj ako vedúci lekár rekonštrukčnej mikrochirurgie na Klinike popálenín vo Fakultnej nemocnici v Bohuniciach. Ďalších 16 rokov pracoval na mnohých prestížnych súkromných klinikách v Prahe a Karlových Varoch ako primár plastickej chirurgie a plastický chirurg.

Svoje praktické zručnosti získaval tiež na domácich a medzinárodných stážach. K najprestížnejším patrí napríklad jeho štúdium v Paríži na Univerzite Leonarda da Vinciho, v Inštitúte ruky a mikrochirurgie Jouvenet. Rovnako aj dvojročný pracovný pobyt na luxusnej klinike La Clinique Eiffel pri Trocadero pod vedením svetoznámeho plastického chirurga Sydney Ohany, nositeľa vysokého štátneho francúzskeho vyznamenania, ktorý zavádzal operačné techniky vo Francúzsku, priateľa a zakladateľa estetickej chirurgie Brazílčana Iva Pitanguyho.

V rámci sebavzdelávania sa pravidelne zúčastňuje tuzemských aj zahraničných seminárov, workshopov a vedeckých kongresov z oblasti plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgie.

Venuje sa prednáškovej a publikačnej činnosti v odbore chirurgia a plastická chirurgia. Publikoval 19 pôvodných prác a článkov, prezentoval 21 prednášok a je spoluautorom monografie Traumatológie 2002.

V súčasnej dobe je členom tímu Kliniky YES VISAGE, kde pôsobí ako skúsený plastický chirurg.

Fotogaléria Fotogaléria

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií