Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Liposukcia zmrazením

Kryolipolýza

 • Kliniky YES VISAGE používajú skutočný patentovaný lekársky prístroj Zeltiq Coolsculpting
 • garancia úbytku minimálne 25 % tuku po jedinej aplikácii
 • doposiaľ najúčinnejšia bezbolestná liposukcia
 • podložené rozsiahlymi klinickými štúdiami
 • kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting je jediná bezbolestná liposukcia schválená najprísnejším úradom pre kontrolu a účinnosť lekárskych prístrojov - americkou FDA
 • lekársky prístroj s kompletnou certifikáciou podľa medicínskych direktív EU
 • kryolipolýza je konzistentná a predvídateľná redukcia tuku
 • trvalý výsledok
 • účinkom zrovnateľná s klasickou liposukciou
 • bez operácie, bez bolesti a bez rekonvalescencie
 • novinka v Európe a jediný prístroj Zeltiq Coolsculting v ČR súčasne v Prahe, Brne, Ostrave a v Bratislave
 • účinnosť overená redaktorkami popredných českých dámskych časopisov: Joy, Elle, Marianne, Žena a život, Novinky.cz, Ona Dnes, Blesk pro ženy

Kliniky YES VISAGE priniesli do Českej a Slovenskej republiky revolučnú technológiu Zeltiq Coolsculpting z USA a novinku v Európe v podobe neinvazívnej liposukcie metódou zmrazením tukových buniek – kryolipolýza. Kliniky YES VISAGE majú za sebou už stovky klientov nadšených výsledkom liposukcie zmrazením (kryolipolýza) a ako jediné ponúkajú skutočnú patentovanú a k tomuto účelu schválenú technológiu liposukcie zmrazením tukových buniek – kryolipolýza od amerického výrobcu Zeltiq Coolsculpting v Prahe, Brne, Ostrave a Bratislave.

zobraziť viac

Ako to funguje?

Unikátny prístroj Zeltiq Coolsculpting na neinvazívnu bezbolestnú liposukciu metódou zmrazenia tukových buniek (kryolipolýza) vznikol v USA a to na základe dlhých výskumov a klinických štúdií Harvardskej univerzity a špecializovaného tímu lekárov. Výskum preukázal, že tukové bunky sú citlivejšie na chlad než pokožka, nervy a svaly. Funkčnosť unikátneho prístroja je postavená na základe spustenia procesu prirodzeného odumierania tukových buniek pôsobením vysoko precíznej zmrazovacej technológie, pri ktorej sa cielene zmrazia tukové bunky cez povrch pokožky, bez toho, že by sa poškodilo okolité tkanivo. Prístroj sa dokáže veľmi efektívne zamerať napríklad na tukové vankúšiky na bruchu a bokoch a je výraznou a účinnou alternatívou chirurgického zákroku, a to za účelom odstraňovania tukových vankúšikov. Liposukcia zmrazením Zeltiq Coolsculpting, teda kryolipolýza, to je unikátna technológia bez kompromisu.

Jedná sa o konzistentnú a predvídateľnú redukciu tuku. Vďaka špeciálnemu aplikátoru dochádza k veľkému záberu tukového tkaniva, čo vedie k redukcii maximálneho množstva tuku danej oblasti. Ochladenie spúšťa apoptózu, pri ktorej tukové bunky dostanú signál, ktorý spúšťa ich postupné odumieranie, biele krvinky potom tieto odumreté bunky odstránia von zo systému. Tkanivo obklopujúce tukové bunky je pred týmto procesom chránené, pretože neodpovedá na ochladenie. Klinické štúdie preukázali, že proces riadeného odumierania tukových buniek (kryolipolýza – liposukcia zmrazením) je postupný a bezpečný a nezvyšuje hladiny cholesterolu a triglyceridov a tieto hladiny zostávajú na normálnej úrovni.

Vďaka veľkému záberu tukového tkaniva pri jedinej aplikácii dochádza k úbytku minimálne 25 % tukových buniek v ošetrovanej oblasti a to u každého jedinca, pričom výsledok je jednoznačne viditeľný už po jednom až dvoch mesiacoch, a hlavne je trvalý! A to všetko bez operácie, bez rezania, bez bolesti a bez skalpelu! Liposukcia zmrazením (kryolipolýza), bezbolestná liposukcia pre všetkých.

Po smrti apoptotických tukových buniek nasleduje pomalý zánik buniek postupným uvoľňovaním lipidov. Časom prirodzená reakcia tela odstraňuje tieto poškodené bunky a lipidy, ktoré sú prepúšťané z týchto buniek. Ako náhle sú poškodené bunky odstránené, tuková vrstva sa remodeluje a zmenšuje, pretože tukové bunky sa zhlukujú späť k sebe, vytláčajú prázdne miesta a zmenšujú tak tukovú vrstvu. Zjednodušene povedané, telo chudne, výsledky sú preukázateľné, konzistentné a trvalé.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Kryolipolýza

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií