LETNÉ ZĽAVY až 15 %! Exkluzívne na výkony plastickej chirurgie a modernej miniinvazívnej liposukcie.

INFÚZNA TERAPIA

  • prevencia starnutia, civilizačných chorôb a negatívneho vplyvu modernej doby
  • infúzne programy sú lekármi pripravené na mieru na základe vyšetrenia
  • dokážu riešiť fyzickú i psychickú únavu, bolesť, stratu chuti na sex, výpadky pamäti a mnoho ďalších problémov
  • omnoho vyššie a pre telo potrebné koncentrácie, než je možné docieliť podaním ústami
  • vyšetrenie aj infúzia na jednom mieste v komforte súkromnej kliniky

Pre správne fungovanie vášho tela je zásadné zabezpečiť stabilitu jeho vnútorného prostredia, pretože práve tá je jedným zo základných atribútov života. Jedine tak budete odolnejší voči negatívnemu vplyvu modernej doby, ako je stres, fyzická, či psychická záťaž, najrôznejšie infekcie, civilizačné choroby, ale i predčasné starnutie. Na udržanie stability vnútorného prostredia vynakladá vaše telo 40 - 50 % energie, získanej riadenou oxidáciou živín. Ovšem s postupujúcim vekom a vplyvom vonkajších faktorov klesá jeho prirodzená schopnosť udržať vnútorné prostredie v optimálnom stave.

Pomôcť telu je možné len cielenou a efektívnou pomocou zvonka - infúziami. Infúzna terapia umožňuje aplikovať farmakologicky účinné látky ako napríklad vitamíny, antioxidanty, kognitíva, minerály, vrátane aplikácie hormonálnych prekurzorov a ďalších prospešných látok priamo do cievneho riečiska. Týmto postupom odpadávajú obmedzenia dané zažívacím traktom, t. j. účinná látka je prítomná v obehu pre telo v dostatočnej koncentrácii a niekoľkonásobne účinnejšie. Infúznu terapiu zostaví individuálne na mieru lekár.

Najčastejšie požadované problematiky:

Celkové povzbudenie a omladenie organizmu

zobraziť viac

Revitalizačná infúzia znižuje oxidačný stres zvýšením antioxidantov a predstavuje tak prirodzenú prevenciu degeneratívnych a civilizačných ochorení a predčasnému starnutiu organizmu. Obsahujú celý rad látok - vitamíny, antixodanty, stopové prvky, niektoré alkalické, či prechodné kovy - napr. chróm, mangán, železo, meď, zinok, selén, molybdén, horčík a iné. Ďalej kyselinu panthotenovú a listovú, a tiež malé dávky niektorých hormónov. Z vitamínov sa jedná predovšetkým o vitamín C, silný antioxidant, ktorý je veľmi dôležitý, ľudský organizmus si ho však nedokáže vytvoriť a jeho príjem v potravinách je v období vyššej záťaže nepostačujúci. Preto sa s ostatnými účinnými látkami v správnom pomere podáva vo forme infúzie. Individuálne podávame aj malé dávky niektorých hormónov (nadobličiek) vrátane látok stimulujúcich nervové bunky k lepšej kooperácii. Infúzne podanie antioxidantov má bezprostredný efekt na únavu, psychické a somatické funkcie.

Posilnenie imunity

zobraziť viac

Silná imunita je podstatná nielen v obrane pred najrôznejšími infekciami. Infúznou liečbou sme schopní posilniť nešpecifickú časť imunity - t. j. sme schopní v dostatočnom množstve a v reálnom čase do obehu dostať látky, ktoré imunita a tvorba protilátok vyžaduje. Ak budete mať v poriadku imunitu, zvládnete jednoduchšie infekčné ochorenia, zvládnete detoxikáciu organizmu a urobíte maximum pre prevenciu vzniku onkologických, či cievnych ochorení.

Únavový syndróm až vyhorenie

zobraziť viac

Únava je zväčša bežnou reakciou na zvýšenú záťaž. Ak však subjektívne vnímame únavu dlhšie než 6 mesiacov, hovoríme o chronickom únavovom syndróme. Stav sa prejavuje najmä dlhotrvajúcim znížením fyzickej i psychickej výkonnosti, poruchami spánku, zhoršením pamäti a zmyslových funkcií. Časté sú tiež poruchy imunity a zníženie syntézy určitých hormónov. Pri chronickej únave klesá tvorba serotonínu (hormónu šťastia), čo vedie k zmene emočného ladenia. Liečba vedie nielen k liečbe únavy, ale aj k zlepšeniu spánku.

Strata chuti na sex a zábavu

zobraziť viac

S dlhodobejším stresom a preťažením, ktoré vedie k metabolickým zmenám, ide ruka v ruke aj nechuť k voľnočasovým aktivitám a zníženiu chuti na sex. Liečba vedie k zlepšeniu spánku, chuti k voľnočasovým aktivitám aj sexu.

Dlhodobé a nárazové bolesti

zobraziť viac

Sedavý spôsob života a nízka pohybová aktivita vedú k oslabeniu svalového korzetu a k nesprávnemu držaniu tela. Nevhodná pozícia pri sedení a dynamika chrbtice s následným dráždením nervových koreňov sú príčinou bolestí a zablokovania chrbtice, ktoré je dnes možné označiť za civilizačný fenomén. Forma prvej pomoci sú analgetiká pre odstránenie bolesti a látky uvoľňujúce svalové kontraktúry. Analgetické a protiopuchové infúzie majú efekt u migrenóznych záchvatov, po intoxikáciách alkoholom, či u celého radu problémov spojených so svalovými, či kĺbovými bolesťami, napr. u športovcov po veľké záťaži.

Podpora pamäti

zobraziť viac

Zhoršenie schopnosti učiť sa, zlá pamäť, vrátane asociačných funkcií mozgu - kognícia, kedy si človek uvedomuje a spoznáva svat okolo seba i seba samého, sú úzko späté so stúpajúcim biologickým vekom. Môže za to pokles počtu nervových buniek v mozgu. Neuroprotektivita, či neurodynamika zvyšujú plasticitu nervových buniek a tie potom spolu lepšie komunikujú. Neuroprotektívne infúzie obsahujú ďalej látky pre zlepšenie cievneho zásobovania mozgu a pre zlepšenie viskozity krvi. V kombinácii s revitalizačnou infúznou zostavou a cielenou medikáciou je možné dosiahnuť skutočného anti-aging efektu. Dlhodobé podávanie neuroprotektívnych látok je považované za cievnu prevenciu a prevenciu Alzheimerovej demencie.

Detoxikácia organizmu

zobraziť viac

Okrem voľných kyslíkových radikálov môže byť organizmus poškodzovaný aj hromadením ďalších metabolických produktov, najmä pri poškodení správnej funkcie pečene. Detoxikačná infúzna liečba zahŕňa cielené antioxidanty spolu s vitamínmi a alkaloidmi pre podporu pečeňových funkcií a neutralizáciu toxických dusíkatých molekúl (amoniak). Infúzna liečba je pre detoxikačné procesy spravidla jedinou možnosťou, látky pre detoxikáciu sú vo väčšine prípadov inak ťažko vstrebateľné.

Vitamínové infúzie

zobraziť viac

Vitamín C je molekula s protektívnym pôsobením najmä na väzivové tkanivo a imunitu. Obvyklé dávky okolo 500 - 1.000 mg denne sú pre metabolické procesy dostačujúce len za bežných podmienok. Pri záťažových situáciách (stres, infekcie) je potreba vitamínu C niekoľkonásobne väčšia. Vysoké dávky vitamínu C však nie je možné prijímať formou tabliet pre relatívnu toxicitu a obmedzené vstrebávanie zažívacieho traktu. Dávky rádovo jednotiek gramov je možné podať len infúznou formou, kedy sa vitamíny dostanú v požadovanom množstve priamo do krvného riečiska. Vysoké dávky vitamínu C majú kľúčový význam pre aktiváciu imunity. Pri ich opakovanom podávaní sa zmierňuje aj protinádorové pôsobenie. Najčastejšie infúzie vitamínom C je možné doplniť o ďalšie vitamíny, stopové prvky a revitalizačné zložky, ktoré Vám lekár rád zostaví na mieru.

Zloženie infúzií rešpektuje individuálne odlišnosti vyplývajúce z vrodených dispozícií a vplyvov vonkajšieho prostredia. Infúzna liečba a prevencia je pre každého klienta zostavená s ohľadom na jeho zdravotný stav.

Kliniky YES VISAGE v Bratislave, Prahe, Brne alebo Ostrave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy a možnosti terapie s vami preberie individuálne na mieru náš tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

objednať nezáväznú konzultáciu

INFÚZNA TERAPIA

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií