Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

HYALURON ELIXIR a SERUM - Elixíry mladosti v Kyseline Hyalurónovej

 • pomáhajú nielen vyzerať, ale i cítiť sa mladšie a sviežejšie 
 • majú priamy vplyv na pružnosť a odolnosť všetkých tkanív v tele 
 • udržuje v organizme stabilné vnútorné prostredie, a tým ma pozitívny vplyv na imunologické reakcie
 • pravidelné užívanie výrazne odďaľuje prejavy starnutia organizmu, zatiaľ čo aplikácia séra priamo odďaľuje starnutie pokožky
 • hĺbkovo i povrchovo hydratujú, zvyšujú kvalitu, pružnosť a silu pokožky
 • zjemňujú vrásky a posilňujú vlasy a nechty
 • obnovujú lesk a farbu matnej a tenkej pokožky
 • pomáhajú v boji s vysušenou pokožkou, akné a inými kožnými problémami
 • posilňujú a predlžujú účinok estetických zákrokov ako výplne HA, či laserové ošetrenia a skracujú hojenie po nich
 • využíva sa tiež v gynekológii, oftalmológii či ortopédii
 • Elixír vydrží až 3 mesiace a Sérum aj dlhšie

Kyselina hyalurónová je s troškou nadsázky tak trochu živou vodou aj elixírom mladosti. Je obsiahnutá v podstate vo všetkých tkanivách, ktoré sú dôležité pre ľudský život. A ak jej je nedostatok, telo rýchlejšie starne, nielen zvonku viditeľne na pokožke, ale tiež tkanivá vo vnútri organizmu. Pretože s vekom v organizme kyselina hyalurónová ubúda, má to vplyv na celý organizmus. Človek nielen vyzerá staršie, má ochabnutejšiu pokožku, ale napríklad má tiež suchšie sliznice, črevá i kĺby horšie pracujú a prejavov je omnoho viac. Preto je vhodné ju dopĺňať. 

zobraziť viac

História kyseliny hyalurónovej sa začína písať v 30. rokoch minulého storočia, ale až v roku 2000, kedy sa jedna zvedavá reportérka dozvedela, prečo obyvatelia japonskej dedinky Yuzuri Hara majú aj vo vysokom veku (napríklad aj 90 rokov) pleť bez vrások, ohybné kĺby, zdravé husté vlasy a sú napriek veku plní energie a zdravia, začal sa o dôvody zaujímať celý svet. Zistila, že za týmto úkazom stojí špeciálna miestna strava, zabezpečujúca v tele veľké množstvo kyseliny hyalurónovej. 

Klinika YES VISAGE v spolupráci s lekármi estetickej medicíny uviedli na český a slovenský trh unikátne vyvinuté prípravky HYALURON ELIXIR a HYALURON ELIXIR SERUM. Sú to unikátne produkty s obsahom 100% čistej bio koncentrovanej kyseliny hyalurónovej s rôznymi molekulovými hmotnosťami, ktoré zabezpečujú maximálnu vstrebateľnosť a účinok. Prinavracajú telu kyselinu hyalurónovú a omladzujú telo nielen zvonku viditeľnej strany, ako je pleť, vlasy, či nechty, ale tiež od tkanív zvnútra organizmu a doslova pôsobia ako elixíry mladosti.

 

HYALURON ELIXIR

Len 13 kvapiek denne vo forme roztoku pre vnútorné použitie dokáže mimoriadne zmierniť príznaky a efektívne spomaliť starnutie organizmu zvnútra, posilniť tkanivá, vlasy, nechty, hydratovať sliznice, rozjasniť a spevniť pleť, pružnosť a silu pokožky zvnútra. 

zobraziť viac o produkte

 

HYALURON ELIXIR SERUM

Maximálna starostlivosť o pleť vo forme séra obsahujúceho čistú kyselinu hyalurónovú v mnohonásobne vyššej koncentrácii, než obsahujú omladzujúce krémy. Tá je navyše obohatená o veľmi účinné anti-agingové zložky, ktoré zosilňujú účinok omladenia a kvalitu pleti. Účinok hydratácie a omladenia pocítite na vlastnej koži už po niekoľkých aplikáciách. 

zobraziť viac o produkte

Pre maximálny výsledok používajte prípravky HYALURON ELIXIR a HYALURON ELIXIR SERUM spoločne v každodennom rituáli. Hlavné prínosy pravidelného užívania sú hydratácia, pozitívny vplyv nielen na vlastnosti tkanív, ako je pružnosť a pevnosť, omladenie a rozjasnenie pleti, zvýšenie sily pokožky, odolnosť tkanív voči námahe, či zlepšenie hojenia a rýchlejšia regenerácia tkanív po námahe a poškodení. Preto sa kyselina hyalurónová využíva nielen v estetickej medicíne, ale aj v gynekológii, oftalmológii, ortopédii a ďalších medicínskych oboroch. 

Vďaka HYALURON ELIXIR a HYALURON ELIXIR SERUM sa telu dostane hydratácia a omladenie zvnútra i zvonku a podobne ako ľudia z dedinky Yuzuri Hara sa môžete dožívať vysokého veku zdravší a lepšie vyzerajúci. Čas prestane byť vaším nepriateľom.

Kúpiť môžete na všetkých pobočkách Klinik YES VISAGE v Bratislave, Prahe, Brne alebo online v e-shope.

Kúpiť

HYALURON ELIXIR a SERUM - Elixíry mladosti v Kyseline Hyalurónovej

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií