Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

HYALURON ELIXIR SERUM - Maximálna starostlivosť o pleť

  • hydratuje, zvyšuje kvalitu, pružnosť a silu pokožky
  • pravidelné užívanie výrazne odďaľuje prejavy starnutia pokožky
  • zabezpečuje ako povrchovú, tak hĺbkovú hydratáciu
  • posilňuje a predlžuje účinok estetických zákrokov ako výplne HA, či laserové ošetrenia
  • zjemňuje vrásky
  • pomáha v boji s vysušenou pokožkou a inými kožnými problémami
  • obnovuje lesk a farbu matnej a tenkej pokožky
  • upokojuje podráždenú pokožku

Kyselina hyalurónová je tak trochu živou vodou aj elixírom mladosti. Mladá pleť kyselinu hyalurónovú prirodzene obsahuje, s vekom však v organizmu ubúda. Človek vyzerá starší, má ochabnutejšiu pokožku, vytvárajú sa vrásky. Prípravok HYALURON ELIXIR SERUM, vyvinutý Klinikou YES VISAGE a jej lekármi, je exkluzívnym hydratačným a regeneračným bio-sérom obohateným o ďalšie účinné látky, určeným nielen pre tvar, ale i celé telo. Kyselina hyalurónová na seba dokáže naviazať až 1000× viac vody, než je jej hmotnosť, pôsobí preto ako prirodzený hydratačný materiál a má priamy vplyv na pružnosť tkanív a pokožky. Pozitívne ovplyvňuje tiež odolnosť tkanív a pokožky voči námahe, vplyvu okolia, zlepšuje hojenie rán, urýchľuje regeneráciu, pokožka lepšie vzdoruje nepriaznivému počasiu. Ak telu a pokožke kyselinu hyalurónovú pravidelne a kontinuálne dopĺňame, môžeme prejavy starnutia pokožky výrazne oddialiť.

HYALURON ELIXIR SERUM je zložené z veľmi účinných anti-aging zložiek, ktoré sú vybrané tak, aby sa jednotlivé komponenty podporovali a dopĺňali. Veľmi starostlivý výber účinných látok pocítite na vlastnej koži už po niekoľkých použitiach. Výsledkom bude redukcia až vyhladenie jemných vrások, vypnutejšia pleť a predovšetkým povrchová i hĺbková rehydratácia.

zobraziť viac

Stručný popis 6 hlavných zložiek:

Kyselina hyalurónová - Kombinácia dvoch druhov kyseliny hyalurónovej. Nízkomolekulárna, ktorá preniká hlbšie do pokožky, kde na seba viaže vodu, a tým rehydratuje hlbšie vrstvy pokožky. Vysokomolekulárna, ktorá zostáva na povrchu pokožky a zabezpečuje povrchovú hydratáciu.

Čistená voda - Ľudské telo je tvorené prevažne vodou. Približne 56-64% hmotnosti tvorí voda. 40% hmotnosti tela je tvorené intracelulárnou tekutinou (vnútri buniek), 15% extracelulárnou tekutinou (na povrchu buniek), ďalších 5% ľudskej hmotnosti je zastúpených intravenóznou tekutinou. Na prípravu séra používame špeciálne čistenú vodu, ktorá sa stane nosičom účinných látok, a zároveň pomôže
s rehydratáciou pokožky.

Matrixyl - Je látka na báze unikátnych peptidov. Tieto upravené peptidy sú nosiči informácií pre prestavbu a opravu pokožky a dokážu zmenšiť jemné vrásky až o 44,9% za 2 mesiace, a zároveň zvýšiť elasticitu a tonus pokožky o 20%. Matrixyl aktivuje medzibunkovú hmotu, pokožka sa tak stáva hutnejšia, hydratovaná a krásna. 

Biosacharidová guma - Aktívna látka s okamžitým i dlhodobým hydratačným účinkom. Je získavaná biotechnologickým procesom fermentácie kukurice alebo sóje, hydratuje a upokojuje pokožku. Dodáva pokožke hladkosť a jemnosť tým, že v najvrchnejšej vrstve vytvorí jemný film, ktorý pokožku rehydratuje. Zvyšuje úroveň hydratácie až o 79% v najvrchnejšej vrstve.

Allantoin - Regeneruje pokožku, zvyšuje jej hydratáciu. Mimo kozmetického priemyslu sa často využíva pre svoje schopnosti aj v očných kvapkách, teda tam, kde je potrebné ošetriť sliznice a zvýšiť hydratáciu tkanív.

Dipeptid Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate - Hydropeptidová látka (neuropeptid), bezpečnejšia než botulotoxín. Zabraňuje vzniku jemných mimických vrások na tvári tým, že zabraňuje prieniku sodíka do jemných mimických svalov. 

Použitie: Bio-sérum aplikujte vždy čistými rukami na čistú, umytú pleť, ktorá je pripravená absorbovať veľké množstvo regeneračných a hydratačných látok. Na tvár, dekolt alebo kamkoľvek na tele naneste malé množstvo bio-séra a jemne vmasírujte krúživým pohybom do pokožky, aby sa vstrebalo maximálne množstvo. Najúčinnejšie je pokožkovú masáž robiť pri izbovej teplote 22-25°C, pri ktorej je pokožka otvorená, relaxovaná a príjme všetko, čo jej ponúknete. Po absorbovaní môžete použiť krém alebo make-up.

Objem fľaštičky: 50 ml (Hmotnosť: 51 g)

Pre optimálny výsledok používajte prípravky HYALURON ELIXIR a HYALURON ELIXIR SERUM spoločne
v každodennom rituáli.

Touto kombináciou sa telu dostane hydratácia zvnútra i zvonku a čas prestane byť vaším nepriateľom.

Kúpiť môžete na všetkých pobočkách Klinik YES VISAGE v Bratislave, Prahe, Brne alebo online v e-shope.

Kúpiť

HYALURON ELIXIR SERUM - Maximálna starostlivosť o pleť

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií