Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

HYALURON ELIXIR - Účinná Kyselina Hyalurónová - HA

 • pomáha nielen vyzerať, ale aj cítiť sa mladšie a sviežejšie
 • má priamy vplyv na pružnosť a odolnosť všetkých tkanív v tele
 • udržuje v organizme stabilné vnútorné prostredie, a tým ma pozitívny vplyv na imunologické reakcie
 • hydratuje, zvyšuje kvalitu, pružnosť a silu pokožky
 • pravidelné užívanie výrazne oddiaľuje prejavy starnutia organizmu
 • zmierňuje proces starnutia pokožky
 • posilňuje a predlžuje účinok estetických zákrokov a hojenie po nich
 • zjemňuje vrásky
 • pomáha v boji s akné, vysušenou pokožkou a inými kožnými problémami
 • obnovuje lesk a farbu matnej a tenkej pokožky
 • využíva sa tiež v gynekológii, oftalmológii či ortopédii

Kyselina hyalurónová je s troškou nadsázky tak trochu živou vodou aj elixírom mladosti. Je obsiahnutá v podstate vo všetkých tkanivách, ktoré sú dôležité pre ľudský život. A ak jej je nedostatok, potom chýba, rovnako ako napríklad vitamín a telo rýchlejšie starne. Klinika YES VISAGE a jej lekári uviedli na český a slovenský trh unikátne vyvinutý prípravok HYALURON ELIXIR. Prípravok vo forme roztoku pre vnútorné použitie, obsahuje vysokú koncentráciu farmaceuticky spracovanej 100 % čistej bioaktívnej kyseliny hyalurónovej s rôznymi molekulovými hmotnosťami, čo zabezpečuje maximálnu vstrebateľnosť a účinok produktu do všetkých tkanív, kde ho telo potrebuje. V každom mililitri HYALURON ELIXIRU je obsiahnuté 20 mg.

HYALURON ELIXIR hydratuje a omladzuje pokožku, tkanivá a celý organizmus smerom zvnútra von (insideout).

zobraziť viac

História kyseliny hyalurónovej sa začína písať v 30. rokoch minulého storočia, ale až v roku 2000, kedy sa jedna zvedavá reportérka dozvedela, prečo obyvatelia japonskej dedinky Yuzuru Hara majú aj vo vysokom veku (napríklad aj 90 rokov!) pleť bez vrások, ohybné kĺby, zdravé, husté vlasy a sú napriek veku plní energie a zdravia, začal sa o dôvody zaujímať celý svet. Zistila, že za týmto úkazom stojí špeciálna miestna strava, zabezpečujúca v tele veľké množstvo kyseliny hyalurónovej. Práve kyselina hyalurónová je tou zázračnou prírodnou látkou, ktorá v starostlivosti o zdravie a pleť hrá nezameniteľnú úlohu.

Kyselina hyalurónová (HA) nie je syntetický materiál. Je to prírodná látka, ktorá sa vyskytuje takmer v celom tele. Kyselina hyalurónová (HA) je zložený biokompatibilný polysacharid, ktorý sa používa v modernom tkanivovom inžinierstve a lekárstve. Kyselina hyalurónová tvorí jednu z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty. Je súčasťou spojivových, nervových a epiteliálnych tkanív, teda je obsiahnutá v koži a slizniciach, ale tiež napríklad v tkanivách oka. Preto ľudia z Japonskej dedinky Yuzuri Hara, ktorí pre odborníkov z Kliniky YES VISAGE boli inšpiráciou, nemajú len lepšiu kvalitu kože a vlasov, ale tiež sú celkovo zdravší a agilnejší a ako je známe, dožívajú sa vysokého veku v plnom zdraví a funkčnosti.

Mladé telo kyselinu hyalurónovú prirodzene obsahuje, zabezpečuje v nej vlhkosť, vytvára plný mladistvý vzhľad, chráni pokožku pred UVB lúčmi a podieľa sa na oprave tkanív. S vekom v organizme kyselina hyalurónová ubúda. Človek vyzerá staršie, má ochabnutejšiu kožu, všeobecne má suchšie sliznice, črevá horšie pracujú, kĺby horšie fungujú a pod., preto je vhodné ju dopĺňať. Telo si vie samo určiť, kde ju najviac potrebuje. Hlavné prínosy sú hydratácia - pôsobí pozitívne nielen na vlastnosti tkanív ako je pružnosť a pevnosť, omladenie pleti, zvýšenie sily pokožky, ale tiež pozitívne ovplyvňuje odolnosť tkanív voči námahe, zlepšuje hojenie a urýchľuje regeneráciu tkanív po námahe a poškodení. Preto sa využíva nielen v estetickej medicíne, ale aj v gynekológii, oftalmológii, ortopédii a ďalších medicínskych odboroch. Stačí len 13 kvapiek Hyaluron Elixíru denne. Ak do tela kyselinu hyalurónovú pravidelne a kontinuálne dopĺňame, môžeme prejavy starnutia nielen zmierniť, ale aj výrazne a efektívne oddialiť, môžeme vyzerať, ale aj cítiť sa mladší a sviežejší, výrazne hydratovať pokožku, tkanivá a celý organizmus zo samého vnútra tela. A podobne ako ľudia z dedinky Yuzuri Hara sa môžeme dožívať vysokého veku zdravší a lepšie vyzerajúci. Hyaluron Elixir je teda nadnesene elixírom mladosti. 

Užívanie: Roztok nemá žiadnu vôňu ani chuť, preto ho môžete miešať s akýmkoľvek svojim obľúbeným nápojom, nie však horúcim alebo alkoholickým..

Dávkovanie: Produkt vystačí v závislosti na množstve jeho užívania 1-3 mesiace, detailné informácie o správnom dávkovaní nájdete v príbalovom letáčiku.  

Objem balenie: 100 ml (hmotnosť: 98 g)

Kúpiť môžete na všetkých pobočkách Klinik YES VISAGE v Bratislave, Prahe, Brne alebo online v e-shope.

Kúpiť

HYALURON ELIXIR - Účinná Kyselina Hyalurónová - HA

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií