Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Resurfacing

Výrazné omladenie frakčným laserom

 • Najúčinnejšia znovuobnova ochabnutej pleti a štruktúry tváre a dekoltu
 • Regeneruje, spevňuje, vyhladzuje a vypína pleť
 • Zjednocuje povrch a farbu pleti, odstraňuje škvrny
 • Účinný laserový zákrok bez nutnosti ihiel a skalpelov
 • Rýchla rekonvalescencia
 • Rejuvenačný efekt vydrží niekoľko rokov
 • Laser na klinikách YES VISAGE má vysokú presnosť a možnosť cielenia tkanív

Zjednodušene povedané laserový resurfacing v súčasnosti najúčinnejšou znovuobnovou ochabnutej pleti tváre a dekoltu. Ide o silný a účinný laserový zákrok, ktorý počas jedného sedenia okamžite celkovo omladí pleť, tzn. že regeneruje povädnutú kožu so známkami starnutia, spevňuje, vyhladzuje jemné aj stredne hlboké vrásky a jazvičky, zjednocuje povrch aj farbu pleti, odstraňuje škvrny, podporuje sťahovanie pórov a vypína pleť. Pôsobením laserového lúča dochádza tiež k dlhodobej stimulácii tvorby kolagénu, čo dodáva pleti tiež mladistvý a pevný vzhľad.

Všetky riešenia sa zaobídu bez skalpelu či injekčných vpichov. Frakčný resurfacing je teda dokonalým riešením medzi jemnejšími či neinvazívnymi omladzovacími technikami a razantnejšími invazívnymi zákrokmi.

Laser využívaný na klinikách YES VISAGE sa od predchádzajúcich generácií CO2 laserov líšia vysokou presnosťou, efektívnosťou a možnosťou zasahovať v rôznych častiach a do rozdielnych hĺbok tkaniva.

Princíp ošetrenia

Laserový lúč pôsobí vo vrchných a stredných vrstvách kože. Využíva tzv. ablačné lasery, ako je CO2 a erbiový laser. Tieto lasery šetrne odparia vrchné „staré“ vrstvy pokožky, a tým dosiahnu obnovenie povrchu pokožky. Prístroj na Klinike YES VISAGE využíva moderné frakčné technológie, kedy už nie je nutné „zbrúsiť" celú plochu pokožky, ako to bolo pri starších typoch laserov, to znamená, že laserový lúč nevykonáva plošnú deštrukciu, ale naopak zasahuje len jednotlivé oblasti, teda len na jednotlivých častiach a plochách pokožky. Časť tkaniva tak zostáva úplne nedotknutá, je centrom procesu hojenia a novotvorby novej, „mladšej“ pokožky, čo výrazne zrýchľuje hojenie, sledujeme rýchlejší nástup omladzujúceho efektu a skorý návrat k bežným aktivitám.

Regenerácia začína pracovať v hĺbke podkožia a pôvodná „stará“ pokožka sa postupne jemne zlupuje a tá odhalená nová, je pružná, mladšia, pevnejšia a hladká.

Postup ošetrenia

Zákrok sa vykonáva ambulantne. Ošetrenie je bezbolestné. Pre znecitlivenie pokožky sa využíva na ošetrovanej oblasti anestetická masť. Laserové ošetrenie celej tváre trvá približne 30 minút. Ihneď po zákroku je už viditeľné radikálne vypnutie pleti a celkové omladenie, avšak pokožka je začervenaná. Začervenanie pokožky do týždňa vymizne a postupne je odhaľovaná nová, pružná, mladšia, pevnejšia a hladká pokožka. Druhý až tretí deň po zákroku je možné použiť make-up. Rejuvenačný efekt vydrží niekoľko rokov.

Možnosti, oblasti a efekt využita resurfacingu

Laserový lúč pri resurfacingu pôsobí vo vrchných a stredných vrstvách kože a vyvoláva nasledujúce efekty:

 • omladenie a rejuvenizáciu pokožky, teda odstránenie alebo vyrovnanie jemných aj hlbších vrások celej tváre alebo jej časti,
 • vyhladenie jednotlivých vrások senilných aj mimických,
 • omladenie krku a dekoltu, chrbtov rúk,
 • odstránenie hnedých a pigmentových škvŕn, jaziev, bradavíc, materských znamienok, fibromkov,
 • okamžité zmrštenie pokožky a liftingový efekt,
 • tvorba nových kolagénových vlákien a to až po dobu 6 mesiacov od zákroku.

Výhodami, ktoré si užíva každá žena, je nielen okamžité vypnutie pokožky či obnova kolagénovej produkcie, ale aj zlepšenie celkovej štruktúry pleti, rýchlejší hojenie či odstránenie drobných kožných výrastkov a pigmentových škvŕn.

Kliniky YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě disponují nejširší a komplexní nabídkou zákroků. Konkrétní alternativy zákroku, cenový plán a dokonalou ucelenou představu o výsledném efektu s vámi probere individuálně na míru dle vašich požadavků a možností náš profesionální tým specialistů a lékařů na osobní nezávazné konzultaci.

Objednat nezávaznou konzultaci

Výrazné omladenie frakčným laserom

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií