Aktuálne informácie:
MÁME PRE VÁS OTVORENÉ

Návšteva Kliniky YES VISAGE a jej BEAUTY ZÓNY vrátane kaderníctva neodporuje aktuálnym opatreniam COVID-19

Striktne využívame bezpečnostné pomôcky pre maximálnu bezpečnosť klientov.

Neinvazívne spevnenie a formovanie tela YES BODYCARE

  • Najmodernejšia neinvazívna remodelácia tela bez chirurgie
  • Spevňuje pokožku, modeluje a upravuje tvar tela
  • Vysoká intenzita stimulácie kolagénu a elastínu
  • Pôsobí na tukové usadeniny
  • Viditeľné výsledky
  • Individualizované programy
  • Bezbolestná procedúra
  • Možnosť každodenného ošetrenia pre rýchle výsledky

Ošetrenie tela metódou YES BODYCARE rieši problém ochabnutosti a proces starnutia pokožky, ovisnutých kontúr tela, problematických kriviek a nadbytočných tukových ložísk. Ide o unikátnu, inovatívnu a patentovanú kombináciu 4 metód v jednom ošetrujúcom procese, ktorý nemá obdobu. Hoci je ošetrenie neinvazívne, využíva moderné medicínske postupy, čím získava výrazne vyššiu účinnosť oproti dostupným neinvazívnym ošetreniam na trhu.

YES BODYCARE stimuluje spojivové tkanivo a pracuje s tukovou vrstvou vďaka kombinácií trojnásobnej mikrostimulácií s účinkami modernej laserovej technológie a aplikácií účinných sér. Diódový laser je schopný preniknúť do tkaniva a je vstrebávaný tukmi, čím dochádza k tepelným účinkom a zmäkčeniu tuku v adipocytoch. LED svetlo mení permeabilitu membrán tukových buniek a umožňuje presun tuku ošetreného laserom do intersticiálneho priestoru. Výsledkom je vplyv na formovanie postavy. Doteraz technológia žiadneho iného neinvazívneho ošetrenia tohto typu neobsahovala takúto kombináciu a nedokázala dosiahnuť až 21 600 mikrostimulacií za minútu, čo zaisťuje skutočne viditeľnú regeneráciu kože a formovanie postavy v zmysle jej spevnenia a remodelácie.

zobraziť viac

Patentovaná kombinácia 4 procesov v 1 ošetrení:

Vákuové mechanické pôsobenie s trojnásobnou stimuláciou

Vákuové mechanické pôsobenie na tkanivá kombinované s frakcionovanou sacou stimuláciou kože vďaka inovatívnej patentovanej technológii Roboderm®. Tento výhradný patent umožňuje strojnásobiť povrch stimulácie oproti akejkoľvek inej neinvazívnej technológie tohto typu.

Výsledkom je vyvolanie pohybovej aktivity fibroblastov, zvýšenie prietoku krvi a podpora regenerácie buniek. Mechanické pôsobenie tiež reguluje arteriálny, venózny a lymfatický obeh a obnovuje drenáž buniek a vnútrobunkové tekutiny a vyvoláva intenzívnu detoxikáciu s antioxidačnými účinkami.

LED stimulácia

LED svetelné zdroje zabezpečujú rýchlu a cielenú liečbu špecifických oblastí s tukom, ktoré sú odolné voči úpravám stravovania, životného štýlu a cvičenia.

Výsledkom LED svetelného zdroja je spolu s mechanickým pôsobením zlepšenie obnovy buniek, pretože stimuluje produkciu kolagénu a elastínu. Zlepšenie žilovej mikrocirkulácie, pretože podporuje okysličovanie tkaniva. Zlepšenie lymfatickej cirkulácie a podpora drenáže. Hojenie tkanív, vďaka stimulácií syntézy kolagénu. Urýchlenie hojenia zápalov, redukcia edémov, tlmenie bolesti a podpora lepšieho okysličovania tkaniva. Ďalšie zvýšenie produkcie vlákien spojivového tkaniva a podpora elasticity pokožky.

Laserová lipolýza 

Ďalšou unikátnosťou, ktorú žiadne iné neinvazívne ošetrenia tohto typu nemajú, je využitie laseru. Ten stimuluje redukciu tukových buniek, pretože aktivuje ich prirodzený metabolizmus (lipolýzu). Umožňuje mechanickému pôsobeniu ešte rýchlejšiu redukciu celulitídy, pretože aktivuje metabolizmus buniek. Pomáha zvyšovať pružnosť a spevňovať telo pôsobením na syntézu kolagénu a vďaka stimulácii mikrocirkulácie podporuje drenáž.

Ošetrenie pokožky podpornými sérami

Aplikácia účinných a podporných sér pre formovanie postavy, redukciu tukového tkaniva a celulitídy a zlepšenie kvality, hydratácie a tonusu pokožky.

Individualizované programy kombinujú tieto základné typy:

Modelovanie siluety - pôsobenie na tvrdé usadeniny tuku a prirodzené napínanie pokožky.

Ošetrenie tela - potlačenie problematických oblastí tela, potlačenie prejavov celulitídy, redukcia ukladania tukov, drenáž, spevnenie, zlepšenie krvného obehu, regenerácia tkanív a lifting.

Spevnenie pokožky - bunková stimulácia pre tvorbu kolagénu a elastínu, čo dodáva pokožke okamžitý spevňujúci a zoštíhľujúci efekt. Ošetrenie je vhodné pre spevnenie pokožky po schudnutí.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednat nezávaznou konzultaci

Neinvazívne spevnenie a formovanie tela YES BODYCARE

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií