YES FastLift - najmodernejšie omladenie bez kompromisov
fast lift mini lift

  • Výrazné omladenie, ale s maximálne prirodzeným výsledkom
  • Prirodzenejší výsledok ako pri klasickom liftingu
  • Koža sa nenaťahuje do strán, ale dochádza k prirodzenému vertikálnemu vyzdvihnutiu kože a podkožia. To zaručí zachovanie prirodzeného výrazu
  • Okamžitý výsledok, ktorý vydrží viac rokov 
  • Maximálna šetrnosť zákroku len v lokálnej anestézii
  • Ambulantný výkon trvajúci iba 2 hodiny a bez celkovej anestézie
  • Veľmi rýchle hojenie
  • Pri hojení nie sú potrebné obväzy, ani kompresný návlek
  • Chirurgické zákroky na Klinike YES VISAGE sú vždy vykonávané a garantované uznávanými odborníkmi s dlhoročnou praxou u nás aj v zahraničí a s najvyšším hodnotením v nezávislých recenziách. Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme s výberom toho pravého špecialistu na daný zákrok práve pre vás.

Túžite získať späť mladistvý vzhľad, ale obávate sa náročného zákroku, plastickej chirurgie alebo dlhej rekonvalescencie? Potom práve YES FastLift môže byť tým ideálnym riešením pre vás. Jedná sa o veľmi populárnu, a zároveň najmodernejšiu prirodzene vyzerajúcu techniku omladenia tváre. Ide o šetrnejší, minimálne invazívny zákrok, ktorý ponúka porovnateľný výsledok s radikálnejšou metódou klasických faceliftov. Zároveň ale umožňuje omnoho rýchlejší návrat do bežného života vďaka výrazne kratšej rekonvalescencii, ale dlhotrvajúci prirodzený výsledok.

Ďalšou výhodou YES FastLiftu je, že ho je možné vykonať ambulantne len v lokálnej anestéze, teda nevyžaduje celkovú anestézu a celý zákrok netrvá dlhšie než 2 hodiny. Zaobíde sa navyše bez dlhého hojenia a obväzov. Starnutie pokožky je veľmi individuálna záležitosť, avšak najvyhľadávanejšia je u klientov medzi 40 až 55 rokov.

zobraziť viac

Tvár vplyvom veku ochabuje a vďaka gravitácii celkovo vädne smerom dolu. Vzniká tak unavenejší, či vyčerpaný smutný výraz tváre a stráca sa prirodzená jasná a mladistvá línia dolnej čeľuste, kde môžu vznikať až prebytky kože. YES FastLift je moderná faceliftingová metóda, ktorá sa oproti klasickému náročnejšiemu faceliftu vykonáva len v lokálnej anestézii. YES FastLift po rovnakej padajúcej osi zdvihne späť ovisnuté kútiky úst, koža na lícach sa vráti do mladej pozície do oblasti líc, spevní a rozjasní kontúry, krk sa vyhladí a takisto aj hlboké vrásky.  

Tento moderný postup šetrného a prirodzeného vertikálneho vyzdvihnutia kože a podkožia a odstránenia prebytočnej kože vädnúcej tváre zaručuje dokonca často oveľa prirodzenejší výsledok než u klasického faceliftu (nevyťahuje sa koža do strán ako u niektorých tradičných metód, ale smerom naspäť nahor). To všetko navyše pri omnoho väčšom komforte, pretože zákrok je minimálne invazívny, bez celkovej anestézie, bez dlhého hojenia a nutnosti obväzov.  

Výsledná jazvička po malom reze je vo vlasatej časti spánkovej oblasti a v prirodzenom vrásnení ucha, tým je zaručená jej neviditeľnosť a estetický výsledok. Pri výkone je tiež možné odsať nadbytočnú tukovú vrstvu v oblasti čeľusti alebo podbradku. Na Klinike YES VISAGE používame navyše tkanivové lepidlo pre rýchlejšie hojenie. 

Podstúpiť YES FastLift je možné v podstate kedykoľvek, pretože sa jedná o šetrnú metódu. Pokojne aj v tridsaťpäťke u ľudí, ktorí napríklad výrazne schudli. Veľmi efektívna je najmä u mladších klientov vo veku 40 až 55 rokov.  

YES FastLift zdvihne späť ovisnuté kútiky úst, objem kože na lícach sa vráti zo spodnej časti späť do mladej pozície v lícnej oblasti, spevní a rozjasní kontúry dolnej čeľuste a krk sa vyhladí. Vyhladia sa zároveň aj hlboké vrásky. Tvár získa späť celkový prirodzene mladistvý rozmer, vzhľad a symetriu na veľa rokov.

Výsledkom je teda veľmi prirodzené omladenie tváre, kedy okolie nespozná, že je za ním práca plastického chirurga. Preto si YES FastLift získal veľmi rýchlo popularitu medzi ženami i mužmi, ktorí chcú omladnúť prirodzene, šetrne a hlavne rýchlo bez dlhodobého hojenia, obväzov a neprirodzeného vzhľadu.

Na tento i ostatné zákroky je možné využiť možnosť splátkového financovania s 0% navýšením, a to už od 20,- € mesačne. Všetko je možné jednoducho vybaviť na počkanie priamo na recepciách Kliniky YES VISAGE. 

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

objednať nezáväznú konzultáciu

YES FastLift - najmodernejšie omladenie bez kompromisov fast lift mini lift

1. navrátenie objemu do lícnej oblasti 2. zdvihnutie spadnutých kútikov úst
3. zvýraznenie kontúry spodnej sánky 4. omladenie a vypnutie podbradku a časti krku

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Online konzultácie
Online konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií