Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Facelift

 • Rieši prejavy starnutia, povolenie a pokles kože a jemných tvárových svalov
 • Trvalý výsledok v zmysle oddialenia prejavu starnutia
 • Moderný facelift, ktorý nevyžaduje náročnú rekonvalescenciu 
 • Chirurgické zákroky na Klinike YES VISAGE sú vždy vykonávané a garantované uznávanými odborníkmi s dlhoročnou praxou u nás aj v zahraničí a s najvyšším hodnotením v nezávislých recenziách. Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme s výberom toho pravého špecialistu na daný zákrok práve pre vás.

Klinika YES VISAGE ponúka a vykonáva plné spektrum modernej plastiky tváre v závislosti na anatómii a stupňa klienta.

Typy faceliftu:

 • Minilift / YES FastLift
 • Short scar facelift
 • Facelift klasický
 • Lift strednej tvárovej etáže
 • Lift dolnej tvárovej etáže
 • Lift krku
 • Liposukcia podbradku
 • Kompletný facelift
 • Všetky typy liftingu možné navyše doplniť o korekciu viečok

Facelift je plastická operácia tváre, ktorá rieši problematiku prejavu starnutia, predovšetkým povolenia a pokles kože a jemných tvárových svalov. Facelift dnes patrí medzi najvyhľadávanejšie zákroky. Pretože sú prejavy starnutia celkom individuálne , je obľúbený u všetkých vekových skupín, žien a mužov, najčastejšie však medzi tridsiatimi a päťdesiatimi rokmi. Neustále sa vyvíjajúce a zlepšujúce metódy umožňujú problematiku predčasného starnutia tváre a všetky modifikácie riešiť takmer bezbolestne a diskrétne.

Vďaka zručnosti skúseného operatéra a vhodne zvolenému typu operácie sa môžete tešiť na dramatické omladenie vašej tváre, ktorá na viac oddiali ďalšie prejavy starnutia o niekoľko rokov a pomôže vám cítiť sa opäť skvelo.

zobraziť viac

Zmeny na tvári spôsobené starnutím sa nevyskytujú náhle, ale vyvíjajú sa pomaly a zahŕňajú rôzne oblasti v tvári v rôznych fázach. Vplyvom starnutia dochádza k úbytku elastínu v koži, tá klesá, stráca svoju pevnosť, pružnosť a tvoria sa jej prebytky hlavne okolo dolných čeľusťí, brady a kútikov úst. Gravitácia napomáha týmto zmenám a vedie k unavenému vzhľadu, aj keď sa klient tak necíti. V súčasnej dobe už nie je potrebné čakať, až sa na tvári podpíšu nevratné zmeny starnutia. Plastika tváre facelift nezastaví proces starnutia, ale dokáže jeho prejavy oddialiť o niekoľko rokov. Konečný výsledok je vždy lepší, pokiaľ sa zákrok vykonáva v mladšom veku. Ako obecne populácia stárne, stále viac mužov a žien využíva výhody faceliftingu, pretože je mnoho starších jedincov, ktorí aj naďalej pracujú a tešia sa dobrému zdraviu a práve oni chcú vyzerať dobre. Týmto spôsobom sa môžu cítiť lepšie.

Facelifting je určený pre zlepšenie rôznych oblastí tváre. Voľná, ovisnutá koža a svalové záhyby na tvári a krku, ktoré sú dôsledkom starnutia, to všetko facelifting rieši. Facelifting sa vykonáva v niekoľkých variantoch v závislosti na anatómii a stupňa starnutia u jednotlivých klientov. Vždy záleží na kvalite kože, podkožia a množstva podkožného tuku. Koža, svaly a tukové tkanivo v oblasti tváre a krku sa zdvihnú, čím docielime obnovenie mladistvého vzhľadu. Pomocou vytiahnutia hlbších vrstiev pod kožu (tkz. SMAS-lift) dosiahneme lepšieho vypnutia kože a predovšetkým trvalejšieho efektu. Rezy sa môžu mierne líšiť od pacienta k pacientovi s cieľom čo najlepšie napraviť najvýznamnejšie deformity. Po zahojení je výsledná jazva len nepatrná, viditelná len v oblasti záhybov spánkov alebo za ušnicou podľa typu rezu.

Táto plastická operácia tváre (face-lift)sa vykonáva v kombinácii miestneho znecitlivenia s celkovou anestéziou, trvá približne 2 hodiny a zvyčajne postačuje jednodenná, maximálne dvojdenná hospitalizácia.

Plastická operácia tváre facelift nerieši všetky známky viditeľného starnutia. Zdvíha povädnutú časť tváre vplyvom gravitácie a to predovšetkým jeho dolnú tretinu. Bežne sú preto s faceliftingom spojené ďalšie zákroky ako korekcia alebo plastická operácia očných viečok, vačky pod očami, lifting čela, midface lifting, odstránenie a liposukcia podbradku a iné. Rovnako tak vrásky samotné, ktoré vznikajú vplyvom činnosti mimických svalov a nie je možné ich plastickou operáciou všetky trvalo odstrániť. Tiež jemné kolmé vrásky na horných a dolných perách a vrásky čela, rovnako ako jemné vrásky táto operácia príliš neovplyvní. Vrásky dokáže účinne redukovať a odstrániť bez nutnosti plastickej operácie a akejkoľvek rekonvalescencie zásah skúseného lekára estetickej dermatológie.

Každý, kto plastiku tváre zvažuje, sa zaujíma, aké veľké zlepšenie má očakávať. Stupeň zlepšenia závisí na stupni staroby pokožky a tváre klientovej genetickej predispozícii. Výsledkom však býva dramatické zlepšenie stavu a odstránenie "unaveného " výrazu.

Na tento aj ostatné zákroky možno využiť možnosť splátkového financovania s 0 % navýšením a to už od 20 € mesačne. Všetko je možné jednoducho vybaviť na počkanie, priamo na recepciách Kliniky YES VISAGE.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií