Aktuálne informácie:
MÁME PRE VÁS OTVORENÉ

Na novej adrese
Od 9. 11. Gajova 2, Bratislava

Zamestnanci a lekári sú pre požiadavky súčasnej situácie perfektne vyškolení, vrátane striktného využívania bezpečnostných pomôcok pre maximálne bezpečie všetkých.

Celulitída a spevnenie pokožky

Odstránenie celulitídy

  • 4 najúčinnejšie mechanizmy v boji s celulitídou
  • účinne lieči kožu hrboľatého „pomarančového“ vzhľadu nechválne známeho ako celulitída
  • obnovuje prekrvenie a okysličenie tkaniva, ktoré poškodila celulitída a pôsobí ako prevencia
  • masíruje pokožku do hĺbky a poznateľne zlepšuje pevnosť a elasticitu kože
  • Chirurgické zákroky na Klinike YES VISAGE sú vždy vykonávané a garantované uznávanými odborníkmi s dlhoročnou praxou u nás aj v zahraničí a s najvyšším hodnotením v nezávislých recenziách. Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme s výberom toho pravého špecialistu na daný zákrok práve pre vás.

Príroda k nám ženám nebola vždy fér a v mnohých smeroch to máme ťažšie, aj v starostlivosti o postavu. Jedným z argumentov pre toto tvrdenie je aj celulitída, respektíve mechanizmus jej tvorby. Ženy majú podkožné pojivové tkanivo usporiadané kruhovo do oblúku, na rozdiel od mužského tangenciálneho usporiadania. Následkom tohto faktu je, že poruchy pod kožou a pojivové tkanivo pokožky vytvárajú onen nepekný efekt pomarančovej kôry – teda celulitída. Celulitída nie je iba kozmetický defekt, ale v neskorších fázach sa dostavuje i bolestivosť na dotyk.

Možnosť prevencie aj cez snahu o zdravý životný štýl je značne obmedzená, lebo celulitída je aj genetická záležitosť. Existujú ale účinné spôsoby, ako obmedziť či odstrániť prejavy navonok a pomocou kože ozdravenie z vonku – celulitída zmizne.

Odstránenia pomocou RTD (Radiálna Endodermoterapia - Vacupress)

Systém, založený na intermitentnom vákuu. Jedná sa o špičkový prístroj, ktorého aplikačná jednotka je špeciálne navrhnutá pre koordinované pôsobenie jemného satia s tromi rotujúcimi loptičkami, ktoré kruhovo valcujú pokožku. Podtlak vzniknutý satím odblokuje tok krvi a kyslíku v nedostatočne zásobených celulitických tkanivách a zlepšuje cirkuláciu. Ovplyvnené tkanivá sa nasledovne roztiahnu a umožnia koži návrat od zvrašteného vzľadu (celulitída) k normálnemu napnutému vzhľadu. Výsledkom je krásna hladká tonizovaná pokožka. Táto unikátna metóda Radiálnej Endodermoterapie posúva hranice klasickej celulitnej liečby, pretože jeho výsledkom nie je len miznutie celulitídy, ale obnova zdravia celej pokožky a slúži aj ako prevencia jej vzniku.

Kombináciou systému RADIÁLNEJ ENDODERMOTERAPIE s LIPOSUKCIOU 3. GENERÁCIE nielen, že schudnete, ale zároveň docielime pevnú a hladkú tonizovanú pokožku, kde celulitída nemá miesto.

Moderná dermovalčeková mezoterapia

Ďalšou a rovnako účinnou metódou je moderná Mezoterapia, kedy pomocou špeciálneho patentovaného valčeka, ktorý obsahuje niekoľko desiatok titanových mikroihličiek sa na pokožke vytvoria jemné kanáliky cez ktoré prechádza príjemná emulzia, ktorá obsahuje dôležité zložky vitamínov, proteínov a hlavne telu vlastnú kyselinu hyaluronovú ako aj ďalšie látky, ktoré odstraňujú voľné radikály a ponúkajú kompletnú antioxidantnú starostlivosť. Vďaka jedinečnému zloženiu tejto emulzie sa telo zbavuje látok, ktoré celulitídu spôsobujú. Mezoterapia vyhladzuje pokožku a stimuluje produkciu nového kolagénu a elastínu, zatiaľ čo kyselina hyaluronová pokožku hydratuje a omladzuje. Pokožka je viditeľne pevnejšia a vyhladenejšia.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Odstránenie celulitídy

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Online konzultácie
Online konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií