Klinika estetickej medicíny
a plastickej chirurgie
Krása v rukách profesionálov.
Celulitída a spevnenie pokožky

Odstránenia celulitídy

  • 4 najúčinnejšie mechanizmy v boji s celulitídou
  • účinne lieči kožu hrboľatého „pomarančového“ vzhľadu nechválne známeho ako celulitída
  • obnovuje prekrvenie a okysličenie tkaniva, ktoré poškodila celulitída a pôsobí ako prevencia
  • masíruje pokožku do hĺbky a poznateľne zlepšuje pevnosť a elasticitu kože
  • Všetky zákroky sú garantované uznávanými odborníkmi u nás aj v zahraničí, plastickým chirurgom primárom MUDr. Martinom Molitorom, Ph. D. a jeho tímom.

Príroda k nám ženám nebola vždy fér a v mnohých smeroch to máme ťažšie aj v starostlivosti o postavu. Jedným z argumentov pre toto tvrdenie je aj celulitída, respektíve mechanizmus jej tvorby. U žien je pojivové tkanivo podkožné usporiadané kruhovo do oblúku, na rozdiel od mužského tangenciálneho usporiadania. Následkom tohto faktu je, že poruchy pod kožou a pojivové tkanivo pokožky vytvárajú onen nepekný efekt pomarančovej kôry – teda celulitída. Celulitída nie je iba kozmetický defekt, ale v neskorších fázach sa dostavuje i bolestivosť na dotyk.

Možnosť prevencie aj cez snahu o zdravý životný štýl je značne obmedzená, lebo celulitída je aj genetická záležitosť. Existujú ale účinné spôsoby, ako obmedziť či odstrániť prejavy navonok a pomocou kože k ozdraveniu zvonka – celulitída zmizne.

zobraziť viac

Odstránenie pomocou RTD (Radiálna Endodermoterapia)

Systém, založený na intermitentnom vákuu. Jedná sa o špičkový prístroj, ktorého aplikačná jednotka je špeciálne navrhnutá pre koordinované pôsobenie jemného satia s tromi rotujúcimi loptičkami, ktoré kruhovo valcujú pokožku. Podtlak vzniknutý satím odblokuje tok krvi a kyslíku v nedostatočne zásobených celulitických tkanivách a zlepšuje cirkuláciu. Ovplyvnené tkanivá sa nasledovne roztiahnu a umožnia koži návrat od zvrašteného vzľadu (celulitída) k normálnemu napnutému vzhľadu. Výsledkom je krásna hladká tonizovaná pokožka. Táto unikátna metóda Radiálnej Endodermoterapie posúva hranice klasickej celulitnej liečby, pretože jeho výsledkom nie je len miznutie celulitídy, ale obnova zdravia celej pokožky a slúži aj ako prevencia jej vzniku.

Kombináciou systému RADIÁLNEJ ENDODERMOTERAPIE s LIPOSUKCIOU 3. GENERÁCIE nielen, že schudnete, ale zároveň docielime pevnú a hladkú tonizovanú pokožku, kde celulitída nemá miesto.

Laserové odstránenie

Ďalšou z možností je laserové ošetrenie. Laserovou hlavicou sa podkožie zahrieva a zároveň sa aktivuje tvorba kolagénových a elastínových vláken. Následne sa pokožka spevňuje a vyhladzuje.

Moderná lymfodrenáž

  • najmodernejšia prístrojová lymfo-drenáž s detoxikačným zábalom
  • pomáha pri liečbe celulitídy a pôsobí ako prevencia
  • naštartuje zrýchlenie metabolizmu a tým ľahšie odbúravanie tukov a toxínov
  • výborná prevencia opuchnutých nôh a kŕčových žíl
  • masíruje a prekrvuje a zlepšuje tak pevnosť a elasticitu kože

zobraziť viac

Už bolo dosť opuchov, hromadenie tukových buniek, kŕčových žíl a celulitída už tiež nerobí problémy! Nemusíte sa cítiť unavene a vyčerpane, problémom sa dá predchádzať.

Lymfatický systém slúži k správnej cirkulácií tekutín a odvodu škodlivých látok z tela. Pri jeho správnej funkčnosti preteká denne okolo 4 litrov tekutín. Pokiaľ je systém v dôsledku stresu, choroby, operácie alebo preťaženia narušený, dochádza k zadržovaniu tekutín, tukových buniek, opuchom a narastaniu celkovej únavy.

Moderná lymfodrenážna prístrojová masáž s detoxikačným zábalom je technika, ktorá kúsok po kúsku odblokuje lymfatické cesty a uzliny. Odvedie škodlivé látky z tela von a znovu naštartuje správnu cirkuláciu lymfy. Jedná sa o lekársky overenú procedúru, ktorá pomáha nielen pri akútnych problémoch, ako sú opuchy, ale celulitída je týmto spôsobom tiež odstránená. Ďalej aj ako účinná prevencia opuchnutých nôh a kŕčových žíl, zrýchľuje metabolizmus a tým telo ľahšie odbúrava tuky a toxíny, zlepšuje prekrvenie a tým aj elasticitu kože. Zároveň pôsobí taktiež preventívne. Celá procedúra je navyše veľmi relaxačná a príjemná.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Facelift
Certifikáty a ocenenia

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás nájdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIA

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 02/208 777 77

viac informácií