Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

BEAUTIFIKÁCIA TVÁRE

  • Zvýraznenie krásnych rysov tváre
  • Skrášlenie tváre s okamžitým efektom
  • Moderné miniinvazívne ošetrenie pleti
  • Maximálny účinok s krátkou alebo žiadnou rekonvalescenciou

Estetická beautifikácia v oblasti tváre predstavuje medicínsky indikovanú dočasnú zmenu, ktorej cieľom je korekcia tvárových charakteristík alebo drobných chýb, s cieľom zlepšiť vzhľad tváre a priblížiť ho ideálu krásy danej doby. Najčastejšie korekcie spočívajú v úpravách nosa, pier, očí, čeľuste, brady, či v kombinácii týchto zákrokov.

Hoci je krása tváre človeka daná harmóniou proporcií a symetriou, definícia atraktívnej a krásnej tváre je subjektívna a je potrebné brať do úvahy rôzne faktory, ako sú sociálne, kultúrne, etnické a vekové kategórie. Prvým krokom pred samotnou beautifikáciou je prevedenie starostlivej anamnézy klienta, pričom estetické hodnotenie tváre musí najprv zohľadniť jeho predstavy. Napriek tomu je potrebné stanoviť realistické ciele a dohodnúť sa s klientom na výsledku, ktorý je možné splniť. Znalosť základnej štruktúry a modelov tváre vedie k pochopeniu pojmu harmónie z ktorej beautifikácia vychádza. Pre hodnotenie rôznych tvarov tváre je dôležité vziať do úvahy: šírku čela, šírku lícnych kostí, dĺžku čeľuste a tváre. Cieľom beautifikácie je zvýrazniť tie rysy tváre, ktoré môžu dať individuálny nádych krásy alebo odlišnosti, a tiež zmierniť alebo zakryť tie aspekty, ktoré možno považovať za neatraktívne. Je však nevyhnutné dávať pozor, aby sa zabránilo vytváraniu "štandardných tvári", ktoré by mohli odstrániť dôležité aspekty osobnosti klienta.

Tu sú popísané najpopulárnejšie estetické úpravy v rámci beautifikácie tváre:

ZJEMNENIE MIMICKÝCH VRÁSOK

zobraziť viac

Frontálne / predné línie
Vodorovné línie na čele získavame primárne zo svalov na čele, ktoré sa sťahujú, keď zdvíhame obočie. Tento pohyb je často vytváraný kontrakciou frontálneho svalu a u niektorých ľudí môže vytvárať unavený alebo stresovaný vzhľad. Rovnako ako u "vrásky hnevu" sú injekcie botulotoxínu či Dysportu proti vodorovným vráskam najlepším ošetrením a často poskytujú vynikajúce výsledky. Najmä ak sa tieto ošetrenia kombinujú.

Glabella / vertikálne vrásky, tzv. vrásky hnevu
„Vrásky hnevu" sú zvislé linky medzi a nad obočím, ktoré sú výsledkom výraznej mimiky, mračenia a starnutia pokožky. Podobne ako je to u vrások vodorovných, sa aj „vrásky hnevu“ stávajú výraznejšími a často potom vytvárajú nahnevaný, stresovaný alebo unavený vzhľad. Tieto vrásky ideálne odstráni skúsená aplikácia botulotoxínu či Dysportu.

Vejárovité vrásky
Tieto jemné linky a vrásky sú tvorené kontrakciou svalu okolo očí a vyskytujú sa pri úsmeve, smiechu alebo pri žmúrení. U niektorých ľudí sa časom môžu prehĺbiť a rozšíriť do lícnej oblasti, kde potom vytvára unavený alebo stresovaný vzhľad. Tieto vrásky ideálne odstráni skúsená aplikácia botulotoxínu či Dysportu. Pomôcť môže aj mezoterapia

VÝPLŇ LÍC

zobraziť viac

Slovanský typ krásy je definovaný dominantami lícnymi kosťami a výrazným črtami v strednej časti tváre. Komu ich príroda nenadelila, vieme ich domodelovať a dotvarovať pomocou výplni kyselinou hyalurónovou. Injekcie so silne zosieťovanou kyselinou hyalurónovou možno aplikovať priamo nad lícne kosti a tvarovať tak, aby definovali prirodzenú štruktúru lícnych kostí. Môžu tiež dvíhať spodnej oblasti, ako sú nasolabiálne záhyby. Spokojnosť s týmto postupom je veľmi vysoká a výplne môžu vydržať až 18 mesiacov.

BROWLIFT

zobraziť viac

Krásny tvar obočia zdôrazňuje krásu očí a vďaka nemu vyzerá tvár celkovo mladšie a atraktívnejšie. Najjednoduchšie a najšetrnejšie je jednoduché zdvihnutie obočia špeciálnymi dermálnymi niťami, ktoré sa zavádzajú injekčne. Ďalšou metódou je pozdvihnutie obočia nevstrebatelnými niťami z krátkeho rezu vo vlasatej časti hlavy. Nite sa zavedú tunelom v podkoží, zafixujú k obočiu a po vytiahnutí obočia sa zauzlia vo vlasatej časti hlavy. Jazvy sú schované vo vlasatej časti hlavy a sú teda v podstate neviditeľné. Tento výkon je vhodný v prípade relatívne pevnej kože v oblasti čela bez, alebo len s jemnými vráskami, koža sa neredukuje. Ďalšou metódou je pozdvihnutie obočia aplikáciou botulotoxínu, ktorý dokáže riešiť aj asymetriu v tejto oblasti. Konečné výsledky môžete očakávať po 2 týždňoch. Účinky postupne miznú v priebehu troch až štyroch mesiacov.

FOXY EYES

zobraziť viac

Ide o najhorúcejší trend. Je to špecificky tip browliftu, vykonávaný niťovým liftingom vonkajšej strany obočia, ktorým dosahujeme tzv. foxy eyes, alebo tiež mačacie oči. Ide o omladenie a vypnutie pleti v oblasti očí bez chirurgického zásahu, ktoré navyše dokáže oddialiť potrebu blepharoplastiky (plastiky viečok). Ide o okamžitý a najdlhšie pretrvávajúci efekt prevádzaný pomocou vstrebateľných materiálov. Ošetrenie sa obíde bez bolesti, bez skalpelu, jaziev a s veľmi krátkou dobou hojenia. Podobný, ​​ale nie tak výrazný efekt možno dosiahnuť aj aplikáciou botulotoxínu.

HARMONIZÁCIA PROFILU

zobraziť viac

Pri pohľade na tvár zo strany je považované za žiaduce mať vyvážený profil. Dermálnu výplň možno aplikovať v kombinácii nos, brada a pery, aby sa zlepšil a vyvážil vzťah medzi týmito 3 rysmi tváre a vytvorila sa medzi nimi priamka.

NECHIRURGICKÁ RHINOPLASTIKA/VÝPLŇ NOSA

zobraziť viac

Rhinoplastika je jedným z najvyhľadávanejších chirurgických korekčných postupov, však mnoho klientov sa obáva možných komplikácií a vyhliadky na nepriaznivé výsledky. Výplň nosa je bezpečná neinvazívna náhrada chirurgickej rhinoplastiky.
Ide o výnimočnú a cenovo dostupnú možnosť pre tých, ktorí chcú zmeniť tvar svojho nosa a nechcú podstúpiť operáciu. Výsledky sú okamžité, bez nadmerných prestojov, bez celkovej anestézie a dlhého procesu hojenia.
Pri problémoch akými sú veľmi veľký nos či výrazný hrboľ je však menej pravdepodobné, že tento zákrok povedie k uspokojivému výsledku, a klient môže lepšie ťažiť z chirurgickej rhinoplastiky.

ÚPRAVA PIER

zobraziť viac

Dermálne výplne možno injektovať do pier, aby sa vysporiadali s celým radom rôznych nedokonalostí, ako je asymetria, vrásky fajčiarov, zvrásnené pery a pridanie definície "srdiečka" pier. Pomocou výplní kyselinou hyalurónovou môžu pery získať novú definíciu a získať mladistvú "šťavnatosť". Tento populárny a relatívne jednoduchý a nechirurgický zákrok je skvelou voľbou pre tých, ktorí vyžadujú rýchle zväčšenie a zvýraznenie partie pier.
K dispozícii sú 2 možnosti modelu výplne pier:
1) Tvarovanie - jedná sa o povrchové vstrekovanie tenkých lineárnych pruhov mäkkej dermálnej výplne cez "vermillionovú hranicu" obklopujúcu pery. To je ideálne pre tých, ktorí majú malý tvar a jemné periorálne línie.
2) volumizácia - zahŕňa injekciu hlbšie do "mokrého" okraja pier. Volumizáciu možno tiež kombinovať s tvarovaním.

VÝPLŇ ČELUSTE A BRADY

zobraziť viac

Výplň v oblasti čeľuste a brady môže zlepšiť ich vzhľad, ale aj vzhľad tváre celkovo. Dermálne výplne sú vynikajúcim spôsobom, ako tvarovať a uspokojivejšie upraviť profil.
Podformovaná alebo slabá línia čeľuste a brady môžu byť genetické. Na tieto oblasti možno použiť dermálne výplne na spevnenie pokožky a vymedzenie oblasti brady a čeľuste, čím sa zvýraznia nedostatočne definované línie. Výplň brady môže predĺžiť a vylepšiť krásny vzhľad tváre a vytvoriť tak vyváženejší profil.

FEMINIZÁCIA TVÁRE

zobraziť viac

Určité rysy tváre sú považované za ženskejšie, sú to napr. plnšie líca a pery, užšia brada a jemnejšie línie čeľuste. Do týchto oblastí možno aplikovať dermálnu výplň, aby mala tvár celkovo mäkší vzhľad.

ZOŠTÍHLENIE ŠIROKEJ ČELUSTE

zobraziť viac

Zoštíhlenie čeľuste pomocou aplikácie botulotoxínu je špecializovaná technika k zmenšeniu šírky čeľuste. Touto zmenou sa príliš hranatý tvar čeľuste zmení na atraktívnejšie oválny alebo srdcovitý tvar. U niektorých klientov je žuvací sval zväčšený a pridáva tak tvári šírku. Aplikácia botulotoxínu tento sval v priebehu času selektívne oslabuje, čo vedie k celkovému zmenšeniu jeho veľkosti. Chirurgia pre zmenšenie čeľuste bývala u mnohých pacientov jedinou možnosťou. Pacienti však mali dlhú rekonvalescenciu, nekonzistentné a neprirodzené výsledky.
Teraz ošetrenie botulotoxínom prinieslo revolúciu v modelovaní tváre. Umožňuje meniť tvar tváre bez skalpelu, bolesti a opuchov. Procedúra je rýchla a prakticky bezbolestná a môže tiež pomôcť pri zdravotných stavoch, ako je bruxizmus (bolestivé škrípanie zubov).

MASCULINIZÁCIA TVÁRE

zobraziť viac

Mužská tvár má tendenciu byť viac "vytesaná". Širšia čeľusť a hranatejšia brada sú príťažlivejšie v rámci vnímania mužskej krásy. Do týchto oblastí možno aplikovať dermálne výplne, ktoré tieto oblasti vylepšujú a tvarujú a vytvárajú celkový hranatý vzhľad tváre.

Kliniky YES VISAGE v Bratislave, Prahe, Brne alebo Ostrave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie individuálne na mieru podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

BEAUTIFIKÁCIA TVÁRE

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií