Abdominoplastika

Plastika brucha

  • Upravuje nepriaznivé zmeny kontúr brušnej oblasti
  • Odstraňuje prebytočnú povolenú kožu a kožné previsy
  • Spevňuje pokožku brucha
  • Spevňuje a upravuje rozostúpené a povolené brušné svaly (diastáza)
  • Zlepšuje harmóniu tela aj vlastné sebavedomie
  • Všetky zákroky sú garantované uznávanými odborníkmi u nás aj v zahraničí, plastickým chirurgom primárom MUDr. Martinem Molitorem, Ph.D., MBA a jeho tímom skúsených lekárov.
  • Táto jeseň praje väčším zákrokom a následnému hojeniu v kľude domova. Využijte najmodernejšie operačné sály v Bratislave a tých najlepších špecialistov a chirurgov, ktoré klinika ponúka. Práve teraz pre Vás 15 % z ceny chirurgického zákroku. Ale pozor, táto exkluzívna ponuka platí len pre zákroky vykonané do 31. 12. 2020.

Klinika YES VISAGE ponúka a vykonáva široké spektrum modernej plastiky brucha v závislosti od anatómie klienta a rozsahu problematickej oblasti.

Typy abdominoplastiky:

Plastická operácia brucha (abdominoplastika) upravuje nepriaznivé zmeny kontúr brušnej oblasti tak, že odstraňuje a redukuje nadbytok kožnej a tukovej riasy z oblasti brucha. Väščinou sa súčasne s tým reparuje rozostup povolených priamych brušných svalov (diastáza). Najčastejšie takáto nepriaznivá zmena kontúry nastáva po tehotenstve, kedy takmer vždy zostáva povolená zvraštená brušná stena, ktorá môže viesť až k previsom kože. Rovnaké prejavy potom môžu vznikať po výraznej redukcii váhy, kedy dochádza k uvoľneniu kožnej riasy, ktorá sa ďalším úbytkom hmotnosti len zvýrazňuje a nie je možné sa jej zbaviť ani intenzívnym cvičením. Ochabnuté zostávajú často aj svaly brušnej steny. (Ďalším nepriaznivým javom, ktorý sa v tejto súvislosti tiež často prejavuje, sú drobné belavé jazvičky nazývané strie)

Práve tieto nepriaznivé stavy brušnej oblasti rieši abdominoplastika - plastická operácia brucha. Rozsah týchto zmien je individuálny avšak abdominoplastika nie je riešením obezity, brucho s mimoriadnym nadbytkom tukového tkaniva je pre tento zákrok nevhodné. Klient musí najskôr redukovať tuk a stabilizovať svoju váhu. K dosiahnutiu dramatickejšieho výsledku je možné abdominoplastiku kombinovať s liposukciou brucha a bokov.

Plastická operácia brucha nemá len dobrý vzhľadový a funkčný výsledok, ale aj zastavení procesu ďalšieho povoľovania brušnej steny. Abdominoplastika sa vykonáva u žien a mužov a býva pri nej odstránených niekoľko kilogramov tukového tkaniva a kože. Tento zákrok prináša klientovi značnú fyzickú a psychickú úľavu. V závislosti od životného štýlu klienta je efekt abdominoplastiky dlhodobý a trvalý. Ak nepríde k podstatným váhovým zmenám, nie je potrebné operáciu opakovať. Po abdominoplastike môže byť žena tehotná a podstúpiť akýkoľvek pôrod.

Dokonalú a ucelenú predstavu o výslednom efekte a konkrétnych možnostiach vo Vašom prípade s Vami radi preberú naši špecialisti na osobnej a nezáväznej konzultácii priamo na Klinike YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo v Bratislave.

Na tento i ostatné zákroky je možnosť využiť splátkové financovanie, ktoré ide vybaviť na počkanie priamo na recepcii Kliniky YES VISAGE.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Certifikáty a ocenenia

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Online konzultácie
Online konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
AJ, NJ, RU, FR
AJ, NJ, RU, FR

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 02/208 777 77

viac informácií