Klinika estetickej medicíny
a plastickej chirurgie
Krása v rukách profesionálov.

Razantné 4D omladenie a lifting

  • Unikátne patentované 4D omladenie pleti a liftingu pomocou najúčinnejšieho laserového ošetrenia súčastnosti
  • Najhlbšia penetrácia, najvyššia absorpcia, najefektívnejšia ablácia
  • Výrazný efekt bez skalpelu a ihiel pre každú vekovú skupinu
  • Minimálna rekonvalescencia
  • Možne aj počas letných mesiacov
  • Moderná technológia, ktorá je vďaka kontrolným mechanizmom tiež maximálne bezpečná

Zcela jedinečnou patentovanou novinkou je 4D ošetrenie pleti s veľmi výrazným liftingovým efektom. Pleť na tvári je vôbec prvýkrát ošetrená tak z vonkajšej strany, tak z vnútornej časti úst. Preto je skvelou voľbou pre tých, ktorí sa zdráhajú využiť niťový lifting, výplne či skalpel, ale vyždadujú razantnejší účinok. Omladenie pleti pomocou dvoch špičkových laserov prebieha v štyroch krokoch.

4D Ošetrenie krok za krokom

  1. Erbiový laser v prvej fáze ošetrí sliznicu zvnútra úst na tvári. Hneď po ošetrení už možno cítiť jazykom, že sliznica a koža je výrazne pevnejšia.

  2. Neodymovým laserom v druhej fáze neinvazívne prehriatím ošetríme pokožku a odstraníme tak nerovnosti a spevníme pleť.

  3. Neodymovým laserom v tretej fáze neivvazívne prehrievame do hĺbky miesta hlavných tvárových svalov. Dokáže totiž ako jediný z laserov prenikať najhlbšie a stimulovať tvorbu kolagénu v hlbších vrstvách pokožky, kde bežné lasery ani neinvazívne prístroje nedosiahnu. Hneď po ošetrení je jasne viditeľný liftingový efekt.

  4. Erbiovým laserom vykonávame peeling, ktorý prejasňuje, vyhladzuje a farebne zjednocuje povrch pokožky. Výsledkom je pevnejšia, jasnejšia a pružnejšia pleť.

Objednať nezáväznú konzultáciu

zobraziť viac

3D forma tohto ošetrenia je zároveň prvým omladzovacím laserovým ošetrením, ktoré je možné vykonávať taktiež počas leta.

Vďaka možnosti ošetrenia z vnútornej časti úst môžete celkom bez obáv zájsť na omladenie pleti aj počas letných mesiacov, čo predtým nebolo možné, pretože hrozilo nebezpečie pigmentácie v mieste ošetrenia z vonkajšej časti pleti. Len svojej pleti doprajte namiesto 4 krokového omladenia omladenie 3 krokové. 

Laser FOTONA SP DYNAMIS PRO je v súčastnosti najmodernejšia laserová technológia využívaná v estetickej medicíne. Má nielen naozaj výrazné a razantné účinky, ale jej moderná technológia, je vďaka mnohým kontrolným mechanizmom taktiež maximálne bezpečná

Dokonalú a ucelenú predstavu o výslednom efekte a konkrétnych možnostiach vo Vašom prípade s Vami radi preberú naši špecialisti na osobnej a nezáväznej konzultácií priamo na Klinike YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave.

Na tento a ostatné zákroky možno využiť možnosť splátkového financovania s 0% navýšením a to už od 20,- EUR mesačne. Všetko je možné jednoducho vyriadiť na počkanie priamo na recepciách Kliniky YES VISAGE.

Razantné 4D omladenie a lifting

Certifikáty a ocenenia

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás nájdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIA

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
+421 02/208 777 77

viac informácií