LETNÉ ZĽAVY až 15 %! Exkluzívne na výkony plastickej chirurgie a modernej miniinvazívnej liposukcie.

Celulitída a spevnenie pokožky

Účinná redukcia celulitídy s patentovanou technológiou YES BODYCARE

  • Najúčinnejší mechanizmus v boji s celulitídou
  • Účinne napravuje kožu "pomarančového" vzhľadu neslávne známeho ako celulitída
  • Obnovuje prekrvenie a okysličenie celulitídou poškodených tkanív
  • Hydratuje a detoxikuje
  • Náprava kolagénových vlákien a vypnutie pokožky
  • Pôsobí tiež ako prevencia a predchádzanie celulitídy
  • Prienik do hĺbky poškodeného tkaniva a poznateľné zlepšenie pevnosti a elasticity kože
  • Vysoká intenzita stimulácie a prienik do hlbokých vrstiev kolagénu a elastínu
  • Viditeľné výsledky

Efekt pomarančovej kôry, čiže celulitída, je porucha podkožia a spojivového tkaniva pokožky. Je častým ženským problémom, pretože spojivové tkanivo podkožia je usporiadané kruhovo do oblúkov, na rozdiel od mužského tangenciálneho usporiadania. Celulitída nie je len kozmetický defekt, ale v neskorších fázach sa dostavuje aj bolestivosť na dotyk.

Možnosť prevencie aj napriek snahe o zdravý životný štýl bez odbornej pomoci je značne obmedzená, pretože celulitída je aj genetická záležitosť. Existuje aj mnoho neinvazívnych spôsobov falošne sľubujúcich jej redukciu. Preto Klinika YES VISAGE prichádza konečne s účinným riešením, ako obmedziť či odstrániť prejavy celulitídy navonok a pomôcť koži k ozdraveniu aj zvnútra. Vieme skutočne pomôcť ako s redukciou celulitídy, tak aj s prevenciou jej vzniku.

Celulitídny program v rámci ošetrenia YES BODYCARE je jediný svojho druhu, ktorý vďaka inovatívnej patentovanej technológii Roboderm®, umožňuje účinne riešiť celulitídu a tukové usadeniny vďaka trojnásobnej hĺbkovej mechanickej MultiMikro Alveolárnej Stimulácii (M.M.A.S.) spojivového tkaniva. A to všetko v kombinácii s účinkami modernej laserovej technológie a aplikácií účinných sér. Diódový laser je schopný preniknúť do tkaniva a je vstrebávaný tukmi, čím dochádza k tepelným účinkom a k zmäkčeniu tuku v adipocytoch. LED svetlo mení permeabilitu membrán tukových buniek a umožňuje presun tuku ošetreného laserom do intersticiálneho priestoru. Takto intenzívny účinok na tukové bunky a fibroblasty výrazne napravuje stav celulitidového tkaniva. Doteraz technológia žiadneho iného neinvazívneho ošetrenia tohto typu neobsahovala takúto účinnú kombináciu a nedokázala dosiahnuť až 21 600 mikrostimulacií za minútu, čo zaisťuje skutočne viditeľnú regeneráciu kože a výraznú redukciu celulitídy.

zobraziť viac

Vplyv na ošetrovanú oblasť:

Toto ošetrenie zlepšuje mikrocirkuláciu pre aktiváciu metabolickej výmeny, redukuje opuchy, výrazne zlepšuje kvalitu kože a jej elasticitu. Celkovo dochádza k intenzívnemu účinku na tukové bunky a fibroblasty, k výraznému zlepšeniu krvného a lymfatického obehu. Okysličením tkaniva prináša okamžitú a dlhotrvajúcu úľavu, dochádza k detoxikácii, k rýchlejšiemu estetickému a funkčnému zotaveniu, k zmenšeniu obvodu končatiny a k funkčnému zlepšeniu končatiny postihnutej lymfedémom. Výsledkom je redukcia celulitídy.

Viditeľné výsledky možno zaznamenať už po prvom ošetrení a je potrebné ho opakovať. Ošetrenie je bezbolestné, medzi ošetreniami nie je nutné robiť pauzy a pre výrazne rýchlejšie výsledky je možné ho vykonávať aj na dennej báze.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Účinná redukcia celulitídy s patentovanou technológiou YES BODYCARE

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií