Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Bodyscreening

Body Screening

Je dôležité porozumieť telesnému zloženiu. Chudnite zdravo!

Diéta sama osebe môže viesť k strate vody a svaloviny (tieto hodnoty sú zásadné pre zdravú funkciu tela). InBody dovoľuje klientovi monitorovať a analyzovať znižovanie hmotnosti, závislé na strate tuku. Strážte dráhu celkovej straty hmotnosti, ale aj telesné zloženie a ideálny typ postavy.

InBody 170 poskytuje bohaté výsledky na vytlačenom lístku.

Osobné informácie

Užívateľské ID, pohlavie, vek, výška, váha, skušobný dátum a čas je zobrazený tu.

Analýza zloženia tela

Táto časť uvádza presnú analýzu telesnej kompozície so štandardným odporúčaním hodnôt celkovej hmotnosti tela (Weight), hmotnosť kostrového svalstva (Muscle), telesného tuku (Fat), celkovej vody v tele (TBW) a čistej hmotnosti bez tuku (FFM). Môžete tak porovnať namerané hodnoty s odporúčanými hodnotami a tiež si môžete spočítať pomer tukov a svalov.

zobraziť viac

Diagnóza obezity

Ukazuje obezitu podľa známych, ale už nie tak presných parametrov. Index telesnej hmotnosti (BMI) je síce všeobecne známy ukazovateľ, ktorý ale iba porovnáva celkovú váhu a výšku meranej osoby. Percento tuku v tele (PBF) je lepší ukazovateľ pre diagnózu obezity, ale ak osoba schudne v páse aj bokoch, tak sa pomer nezmení. Oveľa dôležitejšia je oblasť vnútorného tuku. Výsledok viac ako 10 bodov, je známy ako abdominálna obezita (obezita v oblasti brucha). Posledná hodnota ukazuje stupeň bazálneho metabolizmu (BMR), čo je minimálna energia potrebná pre zachovanie životných funkcií v pokojovom stave. Je to veľmi dôležitá hodnota ako pre liečbu obezity, tak pre tvorbu a udržanie svalovej hmoty. Ani pri veľkej redukcii hmotnosti by nemala denná dávka energie klesnúť pod hranicu minimálnej kalorickej potreby (BMR). 1 kilokalórie = 4,185 kilojoulov.

Segmentálne rozloženie bez tukovej hmoty

Ukazuje vyváženosť celého tela (Segmental Lean) a prípadne odhaľuje disbalanciu postavy. Netukové tkanivo v segmentoch ukazuje, ako dobre je vyvážená vaša ľavá a pravá polovica tela a tiež v akom pomere je horná a dolná polovica tela. Skontrolujte si teda rovnováhu tela medzi hornými končatinami (Arm) a dolnými končatinami (Leg) a rovnako tak medzi ľavou stranou (Left) a pravou stranou (Right) tela. Najväčšie množstvo bez tukovej hmoty býva na trupe (Trunk). V prípade potreby si zvolíme vhodnú fyzickú aktivitu.

Čo ďalej nájdete na IN BODY lístku?

Segmentálne rozloženie tukovej hmoty

Ukazuje nám rozdelenie telesného tuku na horných (Arm), dolných (Leg) končatinách a trupe (Trunk). Môžete si tak skontrolovať a potom rôznym cvičením upravovať hmotnosť tuku v každom segmente svojho tela. Sledujte každú túto hodnotu v percentách telesného tuku a skúste toto percento udržať v „normálnom“ rozsahu.

Kontrola kostrového svalstva a tukov

Predkladá nám návrh na možnú zmenu váhy ak nie sú hodnoty ideálne. Na základe individuálneho zloženia tela a pomeru svalov a tukov odporúča prístroj InBody170 zníženie alebo zvýšenie množstva tuku (Fat) a tiež zvýšenie množstva svalov (Muscle), pretože zníženie množstva kostrového svalstva prístroj InBody170 nikdy neodporúča. Preto je niekedy toto hodnotenie zásadne odlišné od odporúčania BMI a % tuku a vychádza zo skutočnej potreby a pomerov nameraných hodnôt. Čím máme viac svalov, tým môžeme mať väčšiu hmotnosť tela a pritom nemusíme túto hmotnosť znižovať.

zobraziť viac

Zhodnotenie kondície

Na základe celej analýzy a predovšetkým na základe pomeru svalov a tukov meranej osoby nám InBody170 zhodnotí stav kondície (Fitness Score). Tento údaj predovšetkým motivuje k ďalšej analýze na prístroji InBody170 pre porovnanie postupných výsledkov zhodnotenie kondície v období formovania postavy, alebo redukcie hmotnosti. Aktívni športovci dosahujú hodnoty okolo 100 bodov a viac, zatiaľ čo obézni a svalovo slabí klienti majú menej ako 70 bodov.

Predchádzajúce údaje o zložení tela

Tu je možné vidieť dátum (Date), v ktorých bola meraná celková váha (Weight), kostrové svalstvo (Muscle) a tuková hmota (Fat). Vložením svojho identifikačného čísla môže analyzovaná osoba vidieť výstupy niekoľkých predchádzajúcich meraní.

Impedancia

Nám potvrdzuje presnosť testu, tak ako je ukázaná hodnotami v segmentoch pri rôznych frekvenciách. Prístroj InBody170 používa technológiu DSM-BIA, ktorá garantuje presnosť ukazovateľa impedancie. Tieto údaje slúžia k technickému overeniu stavu prístroja a jeho príslušenstva. Vďaka týmto frekvenciám a technológii DSM-BIA dokáže InBody170 poskytnúť veľké množstvo presných údajov o analyzovanej osobe.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Body Screening

Co dále najdete na IN BODY lístku?

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií