LETNÉ ZĽAVY až 15 %! Exkluzívne na výkony plastickej chirurgie a modernej miniinvazívnej liposukcie.

Komplexný preventívny screening zdravia

 • Moderná preventívna medicína odhaľuje včas riziká život ohrozujúcich chorôb
 • Prepojenie modernej lekárskej techniky a preventívnej medicíny
 • Pomáha ochoreniam včas predchádzať
 • Upravuje životný štýl, liečbu, skvalitňuje a predlžuje život
 • Klinika YES VISAGE spolupracuje s významnými liečebnými zariadeniami a špecialistami v ČR a SR
 • Výsledná správa zahŕňa podrobné aj pre laika pochopiteľné výsledky a súbor odporúčaní podrobne vysvetlených skúseným lekárom

Poznať svoj zdravotný stav znamená včas ochoreniam predchádzať, mať nad svojím zdravotným stavom skutočnú kontrolu a viesť dlhý a kvalitný život. To je aj hlavným cieľom komplexnej preventívnej personalizovanej medicíny, ktorá je založená na prevencii a včasnom odhalení potenciálnych rizík.

Dnešná uponáhľaná doba je nielen pôvodcom mnohých ochorení, ale zároveň tiež potrebnej prevencii nenahráva. Zložité objednávanie u lekárov, čas strávený v čakárňach a dlhé čakanie na výsledky...

Klinika YES VISAGE vďaka najmodernejšiemu vybaveniu svojho centra preventívnej medicíny a v spolupráci so špičkovými odborníkmi ponúka komplexné celkové vyšetrenie aktuálneho zdravotného stavu, ktoré je vykonané na jednom mieste, v priebehu iba jedného termínu, pohodlne a v súkromí našej kliniky.

zobraziť viac

Vďaka tomuto komplexnému vyšetreniu tak klienti môžu zistiť podrobne svoj aktuálny zdravotný stav i prípadne diagnostikovať prítomné ochorenie už vo fáze bez príznakov. Prípadnú chorobu sa tak podarí podchytiť už v samom začiatku a tým významne znížiť riziko život ohrozujúcich komplikácií u rozvinutého ochorenia.

Počas komplexného vyšetrenia bude teda postupne bezbolestne vyšetrený celý rad orgánov. Preventívne vyšetrenia spravidla prinášajú priaznivé výsledky, ale môže tiež odhaliť chorobu v počiatočných štádiách. Poskytneme podrobné vysvetlenie problému a zaistíme i ďalšiu následnú starostlivosť. Klinika YES VISAGE spolupracuje s významnými liečebnými zariadeniami a pomôže vám odporučiť vhodných špecialistov v problematickej oblasti, ak je potreba.

Výsledkom komplexného skríningu zdravia je záverečná lekárska správa, kde lekár celkovo vyhodnotí výsledky, ktoré s vami vždy individuálne a detailne preberie, presne zhodnotí váš súčasný celkový zdravotný stav a lekárske nálezy, upozorní na prípadné riziká či slabé miesta vášho organizmu. Odporučí a navrhne úpravu životného štýlu, jedálnička, prípadné ďalšie preventívne či liečebné kroky, ktoré povedú k stabilizácii a zlepšeniu aktuálneho stavu či dlhšiemu a kvalitnejšiemu životu.

Tieto výsledky vo forme záverečnej lekárskej správy môžu slúžiť aj ako odborný podklad pre vášho vlastného ošetrujúceho lekára.

Preventívne individualizované vyšetrenia zahŕňajú

Vstupné vyšetrenie

Vyšetrenie pomocou dotazníka a vstupný pohovor. Slúži na odhalenie rodinnej anamnézy, doterajšej zdravotnej histórie, životného štýlu a vplyvu stresových faktorov. Je východiskovým materiálom pre následné odporúčanie lekára v kontexte výsledkov na vhodný životný štýl a odporúčania.

Analýzu zloženia tela

Zistíme pomer svalov, tuku a vody v tele vrátane množstva vnútorného tuku, teda nebezpečného tuku spôsobujúceho kardiovaskulárne choroby. Hodnotu bazálneho metabolizmu, teda množstvo energetického príjmu vzhľadom k výške a zloženiu tela potrebného pre zachovanie základných životných funkcií.

zobraziť viac

Laboratórne vyšetrenia

 • Obsahujú biochemickú a hematologickú analýzu krvi, vrátane cholesterolu a glykémie, vyšetrenie moču a stolice.
 • Virologický, imunologický a hormonálny skríning, vrátane hormónov štítnej žľazy
 • Rozbor stolice na okultné krvácanie - jednoduchý, bezbolestný test. Ide iba o odber vzorky stolice, v ktorom chemicky odhalíme stopy krvi, ktoré môžu signalizovať patologický proces v črevách, najčastejšie zhubný nádor čreva už vo veľmi ranom, dobre liečiteľnom štádiu. Výskytom zhubného novotvaru čreva sa ČR bohužiaľ radí medzi európsku špičku.
 • vyšetrenie nádorových markerov
 • karcinóm prostaty - je najčastejšie zhubné nádorové ochorenie u mužov v ČR. Každým rokom pozorujeme nárast ochorených. Vyššie riziko ochorenia majú príbuzní prvého stupňa postihnutého. Väčšina chorých nepociťuje subjektívne žiadne ťažkosti. Veľký význam pre stanovenie karcinómu prostaty už v skorých štádiách má vyšetrenie PSA - prostatický špecifický antigén z odberu krvnej vzorky. 

Kardiovaskulárne vyšetrenie

 • Preventívne vyšetrenie funkcie srdca a posúdenie stavu cievnej steny hlavných tepien a žíl je základom úspešnej prevencie úmrtí na kardiovaskulárne ochorenia. V ČR je úmrtí na infarkt myokardu a mozgovú mŕtvicu druhou a treťou najčastejšou príčinou úmrtí po nádorovom ochorení. Bohužiaľ v súčasnosti v ČR neexistuje systematický preventívny program ponúkaný zdravotnými poisťovňami, ktorý by zachytil pacientov s rizikom kardiovaskulárnych ochorení.
 • Vyšetrenie zahŕňa, EKG, ultrazvuk srdca (echokardiografiu), vyšetrenie členkovo-ramenného indexu (ABI), ultrazvukové doplerovské vyšetrenie periférnych tepien, tepien zásobujúcich mozog (karotíd), brušnej aorty, tepien zásobujúcich brušné orgány a žilového systému.
 • EKG - je základné vyšetrenie srdca, ktoré podá informáciu o srdcovom rytme, je diagnostickou metódou pre zistenie arytmií a tiež prináša informáciu o závažnejšom srdcovom ochorení ako je infarkt myokardu, neliečený tlak krvi atď.
 • Ultrazvuk srdca (echokardiografia)
 • Vyšetrenie ABI - je zhodnotenie rozdielu krvného tlaku meraného na paži a členku. Toto vyšetrenie je základom pre preventívnu diagnostiku ochorenia periférnych tepien na dolných, ale aj horných končatinách.
 • Ultrazvuk periférnych tepien, karotíd, aorty, tepien a žíl

Preventívne individualizované vyšetrenia zahŕňajú

Sonografické vyšetrenie orgánov

Na Klinike YES VISAGE ponúkame komplexné interné vyšetrenie, ktorého súčasťou je aj podrobné sonografické vyšetrenie jednotlivých orgánov. Poskytuje obraz o štruktúre jednotlivých životne dôležitých orgánov, diagnostikuje patológie orgánov, zápaly, prítomnosti kameňov, tumory atď.

Sonografia vnútrobrušných orgánov - slúži na vylúčenie patológie orgánov dutiny brušnej:

 • pečeň - zväčšenie pečene, zmena štruktúry (stukovatenie či cirhóza pečene)
 • žlčník - zápal, kamene, nádory
 • pankreas - nádory, zápaly
 • obličky - kamene, hromadenie obličiek, vrodené chyby, cysty a nádory
 • slezina - veľkosť, ložiskové postihnutie
 • štítna žľaza - zápaly, nádory
 • stav lymfatických uzlín
 • močový mechúr
 • môže odhaliť zápal slepého čreva, nádory, atď.

zobraziť viac

Spirometria

Funkčné vyšetrenie pľúc. Odhaľuje kapacitu pľúc, poukáže na choroby ako je astma bronchiale alebo chronická bronchitída či CHOPN (chronická pľúcna nedostatočnosť).

Genetické vyšetrenie

Genetické vyšetrenie, z ktorého je dôležité vyšetrenie:

 • Gén BRCA 1,2 - prevencia rakoviny prsníka
 • Trombofilné stavy (Leidenská mutácia, Protrombín) - poukáže na zvýšené riziko žilovej trombózy (vhodné napr. pred nasadením hormonálnej antikoncepcie)

Potravinové intolerancie

Preverenie viac ako 300 druhov potravín na alergény a neznášanlivosť, kedy sa môže jednať aj o skrytú neznášanlivosť. Odporučíme úpravu stravovacích návykov, prípadne potraviny, ktoré je vhodné z preventívnych dôvodov z jedálnička vylúčiť. Prosté vylúčenie niektorých potravín vedie k ozdraveniu tráviaceho traktu a výrazne zlepšuje celkový zdravotný stav a obrannú schopnosť organizmu.

Na tento aj ostatné zákroky možno využiť možnosť splátkového financovania s 0 % navýšením a to už od 20 € mesačne. Všetko je možné jednoducho vybaviť na počkanie, priamo na recepciách Kliniky YES VISAGE.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

objednať nezáväznú konzultáciu

Komplexný preventívny screening zdravia

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií