Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Komplexná imunostimulácia - intenzívne infúzne terapie pre posilnenie imunity

 • Klinicky preukázané pozitívne účinky na organizmus
 • Účinná prevencia a výrazné posilnenie imunitného systému
 • Rýchla, jednoduchá a nenáročná aplikácia
 • Násobne vyššia a účinnejšia koncentrácia, než je možné docieliť potravou, či suplementmi
 • Pozitívne liečivé účinky pri liečbe infekcií a ďalších ochorení a porúch
 • Prevencia pri únave, strese, či fyzickej záťaži
 • Vhodné predovšetkým pri oslabenej imunite, pre lepšie zvládanie vírusových epidémií, ochorení apod.

K tomu, aby sme zostali zdraví alebo zvládli choroby a infekcie bez väčších problémov, je nevyhnutný dobre fungujúci imunitný systém. Dostatočná imunita je základným predpokladom pre elimináciu vplyvov vonkajšieho prostredia na organizmus. Sťaženie roly imunity sa týka nielen infekčných chorôb, ale aj vývoja kardiovaskulárnych, či onkologických ochorení

Správnou infúznou terapiou sme schopní imunitu výrazne posilniť - t. j. sme schopní v dostatočnom množstve a v reálnom čase do obehu dostať látky, ktoré imunita a tvorba protilátok vyžaduje. Súčasne tým urýchlime detoxikačné procesy (likvidácia cudzorodých - toxických látok) a zlepšujeme energetický metabolizmus. Tím vytvoríme dostatok energie, ktorý môže byť využitý nielen pre imunitu na udržanie stability vnútorného prostredia a tvorbu protilátok, ale pre celé telo. Ak budeme mať v poriadku imunitu, zvládneme jednoduchšie prekonať infekčné ochorenia aj detoxikáciu, a dokonca nemusí dôjsť ani k vzniku onkologických, či cievnych ochorení

Revitalizačné infúzie obsahujú celý rad látok - vitamíny, antixodanty, stopové prvky, niektoré alkalické, či prechodné kovy - napr. chróm, mangán, železo, meď, zinok, selén, molybdén, horčík a iné, ďalej kyselinu panthotenovú i listovou, a tiež malé dávky niektorých hormónov. Z vitamínov sa jedná predovšetkým o vitamín C, silný antioxidant, ktorý je veľmi dôležitý, ľudský organizmus si ho však nedokáže vytvoriť a jeho príjem v potravinách je v období vyššej záťaže nedostačujúci. Preto sa s ostatnými účinnými látkami v správnom pomere podáva vo forme infúzie. Individuálne podávame aj malé dávky niektorých hormónov (nadobličiek) vrátane látok stimulujúcich nervové bunky k lepšej kooperácii.

zobraziť viac

Ako aplikácia prebieha?

Aplikácia prebieha vnútrožilovým podaním, teda jednoduchým vpichom, a postupným odkvapkávaním infúzie v tekutej forme. Celá terapia trvá 2 - 3 hodiny pri čítaní časopisu alebo pri relaxácii. Ihneď po terapii je možné sa vrátiť k akejkoľvek činnosti bez žiadnych obmedzení. Vlastný revitalizačný pobyt na Klinike YES VISAGE predstavuje časovo 3 - 4 hodiny v pokoji a pohodlí a okrem infúzií zahŕňa monitorovanie základných fyziologických funkcií vrátane EKG.

Doporučené dávkovanie:

Jednorazová aplikácia je vhodná pre krízové obdobia napr. pri infekciách, či stresoch. Pri akútnych zdravotných stavoch podľa závažnosti je vhodné opakovať podľa odporučenia lekára.

Pre koho je terapia vhodná?

Existujú druhy infúzií, ktoré slúžia ako prevencia pri infekčných epidémiách, zdravotnej záťaži, iné zase pomáhajú riešiť určité zdravotné problémy.

Infúzie sa pripravujú na mieru podľa zdravotného stavu a požiadaviek klienta:

 • Prevencia respiračných infekcií (infekcie, chrípky, angíny, zápaly pľúc atď.). Obzvlášť u osôb náchylných k týmto chorobám.
 • Prevencia cievnych ochorení (atherioskleróza, ICHS…)
 • Prevencia reumatická
 • Prevencia onkologická
 • Prevencia metabolických ochorení (diabetes, obezita, nadváha)
 • Prevencia vitamínom C. Pôsobenie vysokých dávok vitamínu C má vplyv na spojivové tkanivá, vedie k zvýšeniu pevnosti cievnej steny a zlepšeniu stavu kŕčových žíl, zníženiu nadmernej tvorby modrín, či krvácania z nosa, ďalej k zlepšeniu stavu pokožky a podkožia so znížením tvorby „stareckých"  pigmentácií a čiastočnej redukcii vrások. Vysoký obsah vitamínu C v infúziách spomaľuje degeneratívne zmeny očnej šošovky (starecká ďalekozrakosť).
 • Prevencia pre ľudí trpiacich únavou, či zníženou schopnosťou koncentrácie, kto má vysokú a dlhodobú psychickú, či fyzickú záťaž (vrátane športu).

Samozrejmosťou aj kombinácie na mieru klientovi.

Zloženie infúzií rešpektuje individuálne odlišnosti vyplývajúce z vrodených dispozícií a vplyvov vonkajšieho prostredia. Infúzna liečba a prevencia je pre každého klienta zostavená s ohľadom na jeho zdravotný stav.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy a možnosti terapie s vami preberie individuálne na mieru náš tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

objednať nezáväznú konzultáciu

Komplexná imunostimulácia - intenzívne infúzne terapie pre posilnenie imunity

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií