LETNÉ ZĽAVY až 15 %! Exkluzívne na výkony plastickej chirurgie a modernej miniinvazívnej liposukcie.

Operácia rúk

Vykonávané operácie rúk

  • Široká ponuka účinných riešení na Klinike YES VISAGE
  • Komplexné riešenie vytvorené individuálne na mieru
  • Operácie vykonávané špičkovými špecialistami
  • Podrobná konzultácia a informácie pred zákrokom
  • V pohodlí a komforte súkromnej ​​kliniky
  • Chirurgické zákroky na Klinike YES VISAGE sú vždy vykonávané a garantované uznávanými odborníkmi s dlhoročnou praxou u nás aj v zahraničí a s najvyšším hodnotením v nezávislých recenziách. Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme s výberom toho pravého špecialistu na daný zákrok práve pre vás.

Operácie Dupuytrenovej kontraktúry a všetky modifikácie

Dupuytrenová kontraktúra je ochorenie dlaňovej povázky, ktoré sa prejavuje zhrubnutím povázky, tvorbou uzlov a šírením na prsty. V dlani postihnutej ruky nachádzame hmatateľné podkožne uložené uzly alebo pruhy. Toto zhrubnutie môže prechádzať až na prsty a obmedzovať ich pri pohybe obzvlášť do natiahnutia. Najčastejšie tieto pruhy smerujú k prstenníku a malíčku, ale nájdeme ich aj inde na dlani vrátane palca. Väčšinou sú nebolestivé, niekedy môžu ale bolieť a vadiť pri práci. Potom je nutné túto chorobu operovať.

Operácia karpálneho tunela

Všeobecne je úžinová tlaková neuropatia ochorenie periférneho nervu charakterizované bolesťou a / alebo poruchou funkcie nervu (v zmysle straty hybnosti alebo citlivosti) ako následok dlhodobého tlaku na nerv. Tlak spôsobuje obmedzenie prekrvenia nervu, a tým zhoršenie jeho výživy a následne funkcie. Pokiaľ nedôjde k uvoľneniu nervu, hrozí jeho nevratné poškodenie s následkom tzv. Denervačného syndrómu pod miestom útlaku (úplná strata funkcie nervu so stratou citlivosti a funkcie príslušných svalov). Pri syndróme karpálneho tunela sa jedná o útlak stredového nervu s poruchou citlivosti palca, ukazováka, prostredníka a časti prstenníku s poruchou funkcie palca, najmä opozičného. Útlak je v mieste tzv. Karpálneho tunela - priestoru tvoreného kosťami zápästia na strane jednej a pevným väzivom na strane druhej. Týmto priestorom prebiehajú šľachy ohýbačov prstov a stredový nerv. Pri syndróme Guyonovho kanála ide o útlak lakťového nervu s poruchou citlivosti malíčka a 4. prsta a poruchu hybnosti všetkých prstov ruky. Útlak je v mieste tzv. Guyonovho kanála, čo je priestor v zápästí ohraničený kosťami zápästia na jednej strane a pevnými väzmi na strane druhej. Týmto priestorom prebieha lakťovej nerv.

Operácia ganglia

Ganglion je v podstate vyduť synoviálnej blany šľachovej pošvy alebo vnútornej vrstvy kĺbového puzdra. Sú to tkanivá, ktoré tvoria synoviálnu alebo kĺbovú tekutinu, ktoré zvlhčujú prostredie pre kĺzanie šliach a kĺbov. V prípade oslabenia šľachovej pošvy alebo kĺbového púzdra sa môže vnútorná vrstva vyklenúť navonok a vytvoriť elastický väčšinou nebolestivý útvar v podkoží, najčastejšie v oblasti zápästia. Tento útvar sa môže zväčšovať a zmenšovať v závislosti od zaťažovania ruky, môže byť úplne nebolestivý alebo môže pobolievať najmä pri zaťažovaní. Liečba môže byť konzervatívna (pokojný režim, ortézy, punkcia, vstrekovanie kortikoidov a pod.) alebo chirurgická. Liečba je však komplexná, pretože príčinou ganglion je práve oslabenie šľachových pošiev alebo kĺbového púzdra. Ganglion aj po operácii môže recidivovať a to až v 10 % prípadov.

Operácia skákavého prsta

Skákavý prst je ochorenie, ktoré sa prejavuje preskakovaním prsta pri ohýbaní a naťahovaní. Príčinou je nepomer medzi šľachou ohýbačov prsta a tzv. pútkom. Pútka sú pevné väzivové štruktúry, ktoré tvoria puzdro šľachy pripojené ku kostiam prstov, aby pri ohybe prsta šľachy netvorili tetivu. Pútok je na každom prste niekoľko, najčastejšie je ale postihnuté pútko A1 na dlani. Ak je pútko príliš tesné, šľacha pod ním nemôže plynulo kĺzať, zasekáva sa a prst preskakuje. Príznaky môžu mať rôznu intenzitu - od sťaženého ohýbania prstov cez preskakovanie prstov až po úplné zablokovanie prstov v ohnutí (stupeň 1-4). Pri neúspešnej konzervatívnej terapii (pokojný režim, dlahovanie, obstreky) je nutné operačné riešenie.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

objednať nezáväznú konzultáciu

Vykonávané operácie rúk

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií