Potešte darčekovým poukazom s bonusom až 220 EUR alebo produktami pre vašu krásu vás aj vašich blízkych. Viac tu na e-shope

Laserová epilácia

Epilácia vysoko výkonnostným lekárskym laserom

  • Najmodernejšia lekárska laserová technológia
  • Efektný a trvalý výsledok
  • Rýchle a komfortné ošetrenie
  • Certifikovaná technológia s najlepšími klinickými výsledkami
  • Najmodernejšie technológie v ČR a SR

Zbaviť sa chĺpkov jednoducho, ale hlavne trvalo z tých častí tela, kde si ich neželáme je prianím mnohých mužov a žien. Dopyt po modernom riešení je vysoká, čo nie je nijako prekvapujúce, ak uvážime, že tradičné odstraňovanie chĺpkov elektrickou ihlou a voskom je bolestivé a nákladné.

Klinika YES VISAGE prichádza s najefektívnejším riešením v podobe najmodernejšej epilácie pomocou lekárskeho vysoko výkonnostného lasera. Táto epilácia trvalo znižuje nežiaduce ochlpenie na tvári a po tele počas oveľa kratšej doby a s vyšším komfortom, než aký umožňujú tradičné postupy alebo iné lasery na trhu.

Zbavte sa ich raz a navždy a povedzte zbohom otravnému holeniu a vyrážkam, bolesti pri depilácii, začervenaniu a zarastaniu chĺpkov.

zobraziť viac

Výhody

Bežné laserové epilácie na trhu sú do istej miery účinné a klinicky schválené, ale majú svoje obmedzenia s ohľadom na fototyp - farbu pleti, farbu vlasov a hrúbku ochlpenia. Lekárska, vysoko výkonnostná technológia laserovej epilácie, ktorú na Klinike YES VISAGE využívame, pracuje s technológiou špecifickej vlnovej dĺžky pre veľké body ožiarenia, kvalitným kontaktným chladením a technikou hladkého pulzu. To umožňuje efektívne a hlavne účinne ošetrovať klientov všetkých fototypov, farieb vlasov a jemnejšieho ochlpenia. Táto priekopnícka, patentovaná technológia bola vyhodnotená ako depilačné ošetrenie, ktoré je nielen najúčinnejšia, ale tiež najvšestrannejšie dostupné zariadenie súčasnej laserovej technológie.

Plochy, ktoré je možno ošetriť

Vďaka aplikačným hlaviciam možno pomocou epilácie ošetrovať ako malé plochy, tak i veľké oblasti. Klinické štúdie preukázali, že odstraňovanie nežiaduceho ochlpenia zo všetkých častí tela vrátane tváre, chrbta, hrude, nôh, oblasti slabín a podpazušia má výsledky lepšie než doposiaľ využívané štandardné epilačné lasery. A to s väčším komfortom a počas oveľa kratšej doby. Epilácia je vhodná pre všetky typy pleti žien i mužov.

Princíp ošetrenia

Presne cielený laser vysiela Parsek svetla, ktorý je pohltený pigmentovým farbivom chĺpku a prejde vrchnými vrstvami kože až k jeho cibuľke a tepelne cibuľku chĺpka zničí. Zničením cibuľky (korienku chĺpku) tak dochádza k nenávratnému poškodeniu chĺpku. Epilácia je vhodná na odstránenie chĺpkov na všetkých častiach tela. Teda od malých lokalít, ako napríklad horná pera, až po veľké lokality, akými sú chrbát.

Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave alebo Bratislave disponujú najširšou a komplexnou ponukou zákrokov. Konkrétne alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš profesionálny tím špecialistov a lekárov na osobnej nezáväznej konzultácii.

Objednať nezáväznú konzultáciu

Epilácia vysoko výkonnostným lekárskym laserom

Najdôveryhodnejšia značka

Certifikáty a ocenenia

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA ROKU TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Najväčšia klinika

0+
spokojných klientov ročne

0+
profesionálnych služieb

0
lekárov

0
pobočiek

Extra výhody

Splátky a platby
Splátky a platby
Vernostný program
Vernostný program
Osobné konzultácie
Osobné konzultácie
Lekári na telefóne
Lekári na telefóne
Komplexnosť
Komplexnosť
All-inclusive
All-inclusive
Ubytovanie
Ubytovanie
Bezpečnosť
Bezpečnosť
Profesionalita
Profesionalita
Kvalitné materiály
Kvalitné materiály
Dostupnost
Dostupnost
Asistencia sestry
Asistencia sestry
Občerstvenie zdarma
Občerstvenie zdarma

Kde nás nájdete

Praha 2
KOMPLEX CHURCHILL II.

Italská 69
Praha 2
120 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Praha 5
VOLCANO KOMPLEX

K Sopce 30
Praha 5
150 00
info@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Ostrava
Obmedzenia prevádzky

Ohľadom termínov a objednávok prosím najskôr volajte alebo píšte.

ostrava@yesvisage.cz
+420 227 777 777

viac informácií

Bratislava
 

Gajova 2
Bratislava
811 09
bratislava@yesvisage.sk
+421 2/208 777 77

viac informácií